Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dolny prosty 4D0407151P

Dzieki :) mozliwe ze w polifcie mam takie wahacze jak w przedlifcie? Bo zamowilem wahacze i okazalo sie ze ten nie pasuje bo jest inny sworzen :/

zmiana była tylko w górnych wahaczach, jeszcze zmieniono łączniki (w niektórych wersjach) z sworznia na śrube

Bartku a czy jestes wstanie podac mi nr wszystkich wahaczy z przedlifta jaki polifta? Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc ;)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema jeszcze raz. Już kiedyś się chyba w tym temacie pytałem, ale dzieje się coś na dzień dzisiejszy w Łodzi?

Byłem raz na Vagoholik czy tam Carsholik, ale jakoś atmosfera nie przypasowała. Sporo golfów :D

Nikt w łodzi nie ma jakoś ochoty się ustawić?

https://www.facebook.com/events/563078413872648/

Ja niestety nie mam dzisiaj czasu.

Opublikowano

Z pracy podjechalem ale juz wszyscy sie zbierali :(

Opublikowano

będzie ktoś jutro :) ?

Opublikowano

czy dobrze kojarzę, że każdej pierwszej niedzieli miesiąca jest spot A4 ?????? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

byłem i nikogo nie było :cry:

Opublikowano

Siedzialem na dzialce w baseniku z browarkirm zimnym :D

Na nastepny podjade

Opublikowano

byłem i nikogo nie było :cry:

ja byłem :D

Opublikowano

Panowie ma ktos moze pozyczyc w terminie 11-24 bagażnik dachowy razem ze stelazem montujacym do relingow? Oczywiscie jakos sie milo odplace, dla chcacego dobrym przelewem % :decayed:

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano

Siema

Pany będę slal Chłopaka busem do lodzi z wydechem z 1.8t z b6 nie chciałby ktoś to bym mu dał od razu- jak coś proszę o PW.

Sorry za zaśmiecania tematu :- ((

Opublikowano

Panowie mamy kogoś w Łodzi kto potrafi ładnie obszyć gałkę zmiany biegów w a4 b6?

Opublikowano

Panowie mamy kogoś w Łodzi kto potrafi ładnie obszyć gałkę zmiany biegów w a4 b6?

W Lodzi nie kojarze ale popatrz na forum u Reggie ewentualnie na facebuku pod BM Customs
Opublikowano

Panowie mamy kogoś w Łodzi kto potrafi ładnie obszyć gałkę zmiany biegów w a4 b6?

W Lodzi nie kojarze ale popatrz na forum u Reggie ewentualnie na facebuku pod BM Customs
Znam ale właśnie szukam kogoś z Łodzi żeby to szybciej ogarnąć i za długo bez gałki nie jeździć :)

Edit.

Panowie kogo mijałem wczoraj na niciarnianej koło 18? Szary avant a4 b6 na łódzkich blachach?

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Witam Was serdecznie,

Może ktoś z Łodzi lub okolic podpowie gdzie można w dobrej cenie i dobrze zregenerowac zaciski hamulcowe?

Chodzi mi o kompleksową regenerację wraz z piaskowaniem i lakierowaniem.

Ktoś robił cos takiego i mógłby polecic?

I ewentualnie jakiegos speca od Vaga żeby ustawić sekwencje przegladów i wymiany oleju oraz autozamykanie drzwi po 15km/h.

Nie musi to byc ten sam punkt :)

Opublikowano

b37ea8c8dbf2a665med.jpg

Ptak Outlet 24 czerwiec :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie, poszukuję audi a6 c6 dla ojca i znalazłem to ogłoszenie

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a6c6-2-7-tdi-navi-multitronic-alkantara-uszkodzony-bok-ID6yrNTr.html

Czy jest ktoś z okolic i miałby chwilę czasu aby podjechać obejrzeć samochód? Oczywiście nie za darmo...

To że ma przeciągnięty bok nie przeszkadza, interesuje mnie głównie stan techniczny

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie i Panie! Potrzebne na gwałt kompletne górne mocowania tylnych amortyzatorów PRZEDLIFT OŚKA A4 B5! Ktoś coś?




https://www.facebook.com/events/317883571894344/?ti=cl

Zapraszamy! :)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ale plarza :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.