Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktos sterownik do silnika 1.6 AKL?

Potrzebny na juz :)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie i Panie, sprzedam mojego chińskiego klona VCDS 11.11 (kabelek plus soft). Kupowałem go jak miałem moją poprzednią A4 B7. Teraz kupiłem nowszą wersję. Co do informacji i ceny zapraszam na priv :)

nie wystawiam aukcji bo to ponoć nielegalne...

btw mam jeszcze jedną lampę z mojej B7, nie ma przetwornicy tylko włożona jest żarówka od migacza nie pamiętam teraz czy to lewa czy prawa bo jedną ma DeeJay na rezanie swoich pomysłów Ledowych - 50zł do wzięcia (rok produkcji lampy 2007 zdaje się styczeń) standardowe ślady użytkowania, świeciła dobrze jak na ksenon przystało :)

Edytowane przez kanu

Opublikowano

ooooo zmieniłeś auto :decayed:

Opublikowano

oooo klysek zyje :decayed: moze jakos ozywimy spoty co?

Opublikowano

ja jestem cały czas :decayed: czekam aż cos sie zacznie dziać moze znowu zacznie tętnic życiem łódzkie :polew:

oficer wszyscy gdzies teraz jeżdżą na jakieś spoty uj wie w sumie czego do portu

Opublikowano

Na ja wczoraj bylem na tyl lodzkim to powiem Ci ze bylo po prostu grzecznie :) pare aut fajniejszych typu rs6 c5, s6 c5 i s8 d3 ale tak to wszystko normalne.

Opublikowano

ja tam mam w nosie jak bedą A4k to bede jeździł na inne nie mam czasu :grin:

Opublikowano

Witam wszystkich ja od prawie roku nie uczestniczę w żadnych spotach bo chyba mojego obecnego przejściowego autka chyba nie dotyczą wiec nie jeżdżę choć mam czasami chęć

Opublikowano

co sie przejmujesz ja swoje B5 teraz sprzedaje a chce kupić francuza :grin:

Opublikowano

Cos bardziej rodzinnego? ;)

Opublikowano

Cos bardziej rodzinnego? ;)

nie albo megane albo jakaś cytrynę napewno cos młodszego a zeby nie wypoerdzielac w uj siana na B7 czy C6 i mieć dobry wypas w środku gdzie w Audi zadko można spotkać taka konfiguracje jaka jest we francuzach

Opublikowano

Może i we francuzach jest lepsze wyposarzenie ale kilka osób znam co plączą ze sie często sypia te auta .ja jak narazie pozostane przy audi obecnie porusam sie audi 80 co ma juz 30 lat i powiem ci ze nie brakuje mi elektroniki chociaż ma el szyber afabrycznie i w sumie mogę jeździć na spoty czego sie wstydzić

Opublikowano

Może i we francuzach jest lepsze wyposarzenie ale kilka osób znam co plączą ze sie często sypia te auta .ja jak narazie pozostane przy audi obecnie porusam sie audi 80 co ma juz 30 lat i powiem ci ze nie brakuje mi elektroniki chociaż ma el szyber afabrycznie i w sumie mogę jeździć na spoty czego sie wstydzić

no nie wiem tata mój przejeździł 5 francuzow i było :git: kupił paska B6 i jest tragedia cały czas cos sie jebie :whistling: pl salon 1.9tdi 2009

Opublikowano

heh no o pasacie tez slyszalem oaudi tez się zdarzy tak ze właśnie teraz chyba wszystko tak robią ja teraz szukam albo s4 albo a8 d3. A co się w pasku wali a jak jest z blacha w takim pasku

Opublikowano

B6 podobno klapa szybko gnije. Takto reszta spoko. Byly kierownik takim jezdzil i nie narzekal. Jak w kazdej marce, zalezy kto jaki trafi egzemplarz. Jedni dbaja o francuza i ma lux maszyne na lata. Inny katuje audi, vw, beemy i merce zmieniajac co pol roku i potem takie trupy odstraszaja od marki

Edytowane przez OficeR

Opublikowano

w sumie i tak jak będziesz dbał tak będziesz miał.

Klysek a to dlaczego chcesz A4 zmienić na coś innego

Opublikowano

w sumie i tak jak będziesz dbał tak będziesz miał.

Klysek a to dlaczego chcesz A4 zmienić na coś innego

stary sie robi jak Niemiec co go mi sprzedał :polew:
Opublikowano

:grin: stary ale jeszcze zapewne wyglada jak należy i jeździ również dobrze bo to stara niezawodna jednostka bo teraz te diesle 2.0 to słyszałem że szału nie ma i dużo osob unika to dziadostwo

Opublikowano

klysek: jakos we wrzesniu sie udalo, a w listopadzie sprzedalem B7ke :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie spać zwiedzać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.