Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 godzin temu, Magdalenah napisał:

Klysek a było sprzedawać?  Teraz Renatą latasz? :D

 

narazie szukam ale chyba padnie na Volvo V50

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wez xc90. Lepsze i mocniejsze; )

Opublikowano

A ja bym został przy AUDI za te pieniądze co te volvo są warte to też ładne audi kupisz

Opublikowano
7 godzin temu, xXPiotrekXx19 napisał:

A ja bym został przy AUDI za te pieniądze co te volvo są warte to też ładne audi kupisz

jedynie co teraz z segmentu Audi bym chciał bo mi sie podoba po B5 jesto to A6C6 na ktore plnow brak :whistling: a już trzeciej B5 nie chce :decayed: 

Opublikowano

Siemka, Auchan w Tulipanie?
Tez muszę się w końcu zjawić :)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Auchan na włókniarzy na parkingu.

Opublikowano

Hej a ktoś się wybiera na dzisiejszego spota klub audi łódź do manufaktury ?

Opublikowano

ja niestety jestem w trasie i nie wpadne

Opublikowano

Jak poskladam auto to moze w maju podjade na ogolnolodzkiego ;)

Opublikowano
7 godzin temu, OficeR napisał:

Jak poskladam auto to moze w maju podjade na ogolnolodzkiego ;)

Przecież auto masz w całosci to co chcesz składać nie masz czego się wstydzić furka wygląda fajnie wiec możesz i tak podjechać ja na ogólnołodzkim byłem audi 80 B3 z 1988roku i sie nie wstydziłem że takim starym byłem. :facepalm:

Opublikowano

Dla mnie jest wiele rzeczy do zrobienia i zadowolony z tego nie jestem ;)
Wczoraj zerwalem plastidip z ramki grilla bo mi odchodzil w paru miejscach... i teraz musze jak najszybciej folie zamowic do oklejenia bo wyglada tragicznie ze srebrna ramka [emoji14]

Opublikowano
Dnia 9.04.2017 o 10:14, OficeR napisał:

Dla mnie jest wiele rzeczy do zrobienia i zadowolony z tego nie jestem ;)
Wczoraj zerwalem plastidip z ramki grilla bo mi odchodzil w paru miejscach... i teraz musze jak najszybciej folie zamowic do oklejenia bo wyglada tragicznie ze srebrna ramka emoji14.png

hehehe a na spocie ostatnio nie zauważyłem nic aby się działo chyba że trzeba było się przyjrzeć aby zauważyć. Ja też jutro muszę do DJ-a zadzwonić się może umówić do niego aby coś podłubać przy swojej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jeszcze z dwa tygodnie i założę paździerza :banan:

Opublikowano
7 godzin temu, OficeR napisał:

jeszcze z dwa tygodnie i założę paździerza :banan:

A kółka jakieś już wynalazłeś na sezon letni ?

Opublikowano

Leza u Bartka i juz czekaja na opony ;)

Opublikowano
Teraz, OficeR napisał:

Leza u Bartka i juz czekaja na opony ;)

A jakie zakupiłes masz jakieś foto ?

Opublikowano
A jakie zakupiłes masz jakieś foto ?

Atheo 19" 9J et60, na to 225/35. Poluje jeszcze na adaptery 5x130 na 5x112 i zaczynam skladac ;) foto masz u mnie w temacie
Opublikowano

widziałem fotkę felg i powiem ci że wzór bardzo ładny i będzie ładnie wyglądał na twoim avancie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pierwszy weekend miesiąca wypada dzisiaj - spot? :co:    :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, Panton napisał:

pierwszy weekend miesiąca wypada dzisiaj - spot? :co:    :decayed:

Jeżeli są chętni to ja zawsze chętnie podjadę na spocika

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.