Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie ;) no chyba ze ktos sie tu odezwie :P i da mi zloty srodek do zdjecia podsufitki

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mógłbym się z domu ruszyć, ale gdzieś blisko...złotego środka co do zdjęcia podsufitki Ci nie dam, ale robiłem to u siebie, więc ewentualnie mogę podpowiedzieć, co i jak;)

Opublikowano

wpadnij na spota, to może ktoś Ci pomoże albo coś doradzi.

Opublikowano

znowu pogoda nie zacheca.... ehhhh gdzie to slonce Radzio bedzie na zlocie ????? wogole tu zaglada jeszcze ??

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

kurcze duze te foty prawie zawieszaja kompa :P ale na szara koszulke sie skusze:P

Opublikowano

kurcze duze te foty prawie zawieszaja kompa :P ale na szara koszulke sie skusze:P

kilka razy je zmniejszałem... :confused4:

Opublikowano

Jutro niedziela, można by coś zadziałać...są chętni? W taką pogodę nie musimy stać pod marketem przecież...

Opublikowano

tlum ludzi .... ja czekam na piotrkowskie zloty w sulejowie :P

Opublikowano

jestem chętny na spocik w łodzi miejscie obojętne, jak cosik będzie to prosze dac znać , jest nowy i czekam na spotkania,

Opublikowano

sa w niedziele ale nie z tego forum :P tu ludzie poumierali :D

Opublikowano

Ja też bym był chętny na jakiś spocik :):) pozdrawiam

Opublikowano

Spot na pewno będzie 19 kwietnia w niedzielę, jeśli ktoś będzie miał chwilę wolną to zapraszamy.

Opublikowano

Witam Panie i Panowie.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszamy do Skierniewic :hi:

II Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę 18 kwietnia

Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem, ul. Konwaliowa 20 o godzinie 17.00

Podczas naszego pierwszego spotu było 14 furek a teraz mamy nadzieję przekroczyć liczbę 20 i chyba powinno się udać :naughty:

Opublikowano

Rozumiem że dzisaj jest zlocik w Łodzi kto się pojawi i o której :P: :)

Opublikowano

ja się pojawię, tak jak pisałem zbieramy się od 18

Opublikowano

No ja sie Pojawiłem co prawda ok 18-40 ale było miło lecz jeszcze trzebA POPRACOWAĆ nad wbiciem sie w wasz Team to czułem sie zdecydowanie Świeży :) pozdrowienia dla Pana w czerwonej 80 za miłą rozmowe :)

Opublikowano

nasz team sie rozpadl ;) tamto to forumowicze z innego forum

Opublikowano

widze ze sie podobało na spocie w Łodzi za tydzien nastepne spotkanie licze na wasza wysoką frekwencje pozdrawiam ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.