Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SpongeBob

patrzcie jak sie naprawia auto jaki kosztorys zajebal idczak

http://dl.dropbox.com/u/19958853/Dokument%20z%20ogledzin%20%28kosztorys%29.pdf[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:19_________________________________________________w ogole nie rozumiem czemu dwa xenony do wymiany no ale to sie wytnie

quwa ale części,połowa z nich pewnie mogła by zostać :shocked:

Chriss powiem Ci szczerze ze juz mi to wisi niech mi oddaja dobre auto w 100% sprawne i chociaz z orginlnymi tymi czesciami co trzeba wstawic reszta mi wisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o Kanu :D rozumiem ze jutro na spocie Cie widzimy ?? :D :D :D:evil:

ja sie zawijam do znajomych :D wroce to sie odezwe :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Kanu :D rozumiem ze jutro na spocie Cie widzimy ?? :D :D :D:evil:

ja sie zawijam do znajomych :Dwroce to sie odezwe :):hi:

jak będę miał siłę :polew: :polew: :polew: :polew: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 20:10_________________________________________________

patrzcie jak sie naprawia auto jaki kosztorys zajebal idczak

http://dl.dropbox.com/u/19958853/Dokument%20z%20ogledzin%20%28kosztorys%29.pdf[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:19_________________________________________________w ogole nie rozumiem czemu dwa xenony do wymiany no ale to sie wytnie

faktycznie części wymyślili w pytę :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

tak sie powie ale jak auto bylo rozebrane to faktycznie z lewej strony z przodu to duza pustka wszystko wywalone ale nie rozumiem dwoch xenonow na co komu dwa wymieniac co prawda nie przygladalem sie jak tamten wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie powie ale jak auto bylo rozebrane to faktycznie z lewej strony z przodu to duza pustka wszystko wywalone ale nie rozumiem dwoch xenonow na co komu dwa wymieniac co prawda nie przygladalem sie jak tamten wyglada

wiesz, wystarczy, że jak rozebrali wszystko to okazało się że jeden z zaczepów jest odłamany :gwizdanie: i co - Do wymiany. Tym bardziej, że Idczak za to nie płaci tylko ubezpieczyciel a Idczakowi opłaca się wymienić jak najwięcej części - :kox: większy obrót na częściach :kox::good: :good: :good:

Poza tym, tak jak już pisałeś wcześniej - co cię to obchodzi :gwizdanie: autko ma być sprawne i tyle :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, jutro nie ma KZK, jest w ostatnią niedzielę marca, ale będziemy wtedy w BT.

Dopiero w kwietniu będę miał dwa starty: 17. w KZK MotoSportKlubu Łódź, a tydzień potem, 24., w KZK Automobilklubu na Motodromie ( IV runda, moja druga :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, jutro nie ma KZK, jest w ostatnią niedzielę marca, ale będziemy wtedy w BT.

Dopiero w kwietniu będę miał dwa starty: 17. w KZK MotoSportKlubu Łódź, a tydzień potem, 24., w KZK Automobilklubu na Motodromie ( IV runda, moja druga :D )

szkoda :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: a tak chciałem pojechać ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, jutro nie ma KZK, jest w ostatnią niedzielę marca, ale będziemy wtedy w BT.

Dopiero w kwietniu będę miał dwa starty: 17. w KZK MotoSportKlubu Łódź, a tydzień potem, 24., w KZK Automobilklubu na Motodromie ( IV runda, moja druga :D )

szkoda :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: a tak chciałem pojechać ;( ;( ;( ;( ;( ;(

W kwietniu pojedziemy :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitole zniszczyles mi poczatek niedzieli

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 08:21_________________________________________________

patrzcie jak sie naprawia auto jaki kosztorys zajebal idczak

http://dl.dropbox.com/u/19958853/Dokument%20z%20ogledzin%20%28kosztorys%29.pdf[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:19_________________________________________________w ogole nie rozumiem czemu dwa xenony do wymiany no ale to sie wytnie

quwa ale części,połowa z nich pewnie mogła by zostać :shocked:

i zostanie :D włoży się je komuś innemu hyhyh ja się załapałam na czyjś silniczek do lusterka np :) a Tomek a propos to widziałam Twoje autko i to co zostało z lampy....chyba nie ma co płakać, widocznie druga lampa im do innego potrzebna :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:

no dzisiaj jeszcze cieplej niż wczoraj więc spot będzie długi i udany :D

Dokładnie :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...