Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

czad :D widzialem wczesniej

k**wa kupilem grila mowie aaa kupie drozszy zawsze sie kupuje taki za 15 zl mowie to sie szarpne kupie za 60

k**wa kupielm

po zlozeniu okazalo sie ze jakiz baran przyspawal poprzeczne belki na rusztach odwrotnie skutkiem tego jest to ze zeby ruszta

oparly sie o rame grila brakuje 10 cm ja pier**le no jak tak mozna :facepalm::facepalm::facepalm:

i musze znowu gibac na pieszo do leclerca yhhhhhhhhhhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze mam grila za max 20zl jeden sezon i do kosza, no chyba ze masz gdzie trzymac to wtedy jakis konkretny mozna kupic:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam no mam wiec przydalby sie taki lepsiejszy chociaz do lepszosci to mu brakuje w choooooooooooooooooooooj :D

no nic giba do leclerca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie ubierz sie bo chlodno dzis to mi sie tu cieszy do aparatu no no nic idziemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: powrocilem z dzialeczki :decayed: kolego Skrzypek daj jakis adres to moze sie jutro bojne jakims szczegolnym znawca nie jestem ale juz jedenmu koledze z Elbląga parcha Łódzkiego odradziłem :decayed: dobrze że kupił mojego :grin:

Dzwoniłem do gościa ale jest w Niemczech i nie bardzo mógł rozmawiać. Prosił o kontakt jutro rano:kwasny: Z tego co mi mówił to autka stoją na wylocie z Łodzi do Katowic.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ sprawa jest w meganie poszły światła mijania żarówki dobre i bezpieczniki też możliwe żeby coś w manetce?

A ja dzisiaj Miśka widziałem:D ładnie lata on tam napewno ma 130 kucy?:D:D:D

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Dzisiejszy wynik Passata ojca przy 60 kilometrach po mieście 4,7 litra lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj Miśka widziałem:D ładnie lata on tam napewno ma 130 kucy?:D:D:D

już dawno nie :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: powrocilem z dzialeczki :decayed: kolego Skrzypek daj jakis adres to moze sie jutro bojne jakims szczegolnym znawca nie jestem ale juz jedenmu koledze z Elbląga parcha Łódzkiego odradziłem :decayed: dobrze że kupił mojego :grin:

Dzwoniłem do gościa ale jest w Niemczech i nie bardzo mógł rozmawiać. Prosił o kontakt jutro rano:kwasny: Z tego co mi mówił to autka stoją na wylocie z Łodzi do Katowic.:eusathink:

spoko dowiedz sie kiedy co i jak i postram sie poleciec ogladnac te pazdzierze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak

http://www.youtube.com/watch?v=11lYd1igxjo

---------- Post dopisany at 04:41 ---------- Poprzedni post napisany at 04:22 ----------

---------- Post dopisany at 06:01 ---------- Poprzedni post napisany at 04:41 ----------

gniete na metro :):decayed: jeszcze tylko jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nic tak nie wchodzi jak wodka, wodka po disco polo. disco czesze nuta, a polo alkoholo" :D przeciez to genialne jest ! dlaczego na polskim nie analizowalismy takich utworow ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheheheh no kuzwa a hoddog mniam mniam mniam :D

oni maja swoja plyte w empiku !!! polska zmierza do zaglady

Na bogatości - Bracia Figo Fagot za 29,99 zł | empik.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...