Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

33 minuty temu, klysek napisał:

Jak nie mam Audi moge wpaść gejuchy :decayed: 

Pewnie że możesz czemu nie wpadaj. Jeszcze się pytasz jak ty jesteś tu prawie że prezesem w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pozdrawiam forumowiczów z regionu Łódź. Chciał bym się spytać czy regularnie spotykacie się w Łodzi. Czy w niedzielę, czy w pierwszą niedziele m-ca, czy na parkingu Auchan czy różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ed507 napisał:

Witam. Pozdrawiam forumowiczów z regionu Łódź. Chciał bym się spytać czy regularnie spotykacie się w Łodzi. Czy w niedzielę, czy w pierwszą niedziele m-ca, czy na parkingu Auchan czy różnie.

Spotykamy się na parkingu Auchan i spotykamy się w pierwszą niedzielę miesiaca chyba że są chetni na jakąś wcześniejszą niedzielę to też się podjedzie chciaż ostatnio byłem sam. Wpadajcie na zloty na kolejnym wezmę lustrzankę to się zrobi jakieś ładne foto autek jak i nas i bedzie co wrzucić na forum. Moze uda się ożywić ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna użytkuję a4 b7:banan:. Ale nie wszystko zawsze jest takie kolorowe. Fajnie było by czasem spotkać się z użytkownikami tego samego auta. Zapytać o to i owo, ew. podzielić się spostrzeżeniami (trudno zaczepiać ludzi na mieście...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz dopiero przyjade jak zloze ulep na tip top :D inoczej sie nie pokazuje...@klysek nie my jezdzimy ze znaczkiem kuciapki na masce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Jeżeli masz cheć wpadać na spoty to zapraszamy będzie nam miło jak bedzie nas wiecej na spotach

Dzięki mam do Was spory kawałek ale myślę, że wkrótce podjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OficeR napisał:

Ja teraz dopiero przyjade jak zloze ulep na tip top :D inoczej sie nie pokazuje...@klysek nie my jezdzimy ze znaczkiem kuciapki na masce :D

Był łódzki Dealer :) mogliśmy zabrać bez auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dopiero od niedawna jeżdżę nowym nabytkiem a tak to poprzednio troszke głupio jechac na ogólno polski jakimś starym autem. Na kolejny juz na pewno się pisze a nawet będe mógł kogoś zabrać bo ja jestem nie pijący wiec moge byc kierowca w tej wyprawie do męczarni alkoholowej

Zawartość dodana 1 minute later
1 minutę temu, Magdalenah napisał:

Był łódzki Dealer :) mogliśmy zabrać bez auta 

Widzisz jak by było wczesniej wiadomo o takim czym to pewnie bym się wybrał. tylko nie było nic wiadomo bo ten temat zamarł jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nikt nie pojechał na ogólnopolski koledzy ?  Byłam sama .....

Ja z ramka A4 Klub Polska B5 Battalion nie moglbym tam wjechac [emoji14] nas tam nie lubia [emoji3]

 

EDIT: alez chamsko forum dodaje swoja nazwe przed nazwe innego forum... az tak nas tu nie lubia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Ja też dopiero od niedawna jeżdżę nowym nabytkiem a tak to poprzednio troszke głupio jechac na ogólno polski jakimś starym autem. Na kolejny juz na pewno się pisze a nawet będe mógł kogoś zabrać bo ja jestem nie pijący wiec moge byc kierowca w tej wyprawie do męczarni alkoholowej

Zawartość dodana 1 minute later

Widzisz jak by było wczesniej wiadomo o takim czym to pewnie bym się wybrał. tylko nie było nic wiadomo bo ten temat zamarł jakoś

To nie czytamy ogólnopolskich ? eee co roku jest zlot, a w tym roku zabrałam dealera z trzema A4 B9.  Wielka szkoda, że nikt nie pojechał.  Mam nadzieję, że w przyszłym roku ekipa łódzka też będzie. 

Zawartość dodana 4 minutes later

 

2 minuty temu, OficeR napisał:


Ja z ramka A4 Klub Polska B5 Battalion nie moglbym tam wjechac emoji14.png nas tam nie lubia :D

Kto ? jakich Was ?  właśnie przez takie podejscie tracicie . Było mnóstwo nowych osób, bardzo fajna atmosfera , jazdy testowe, nagrody od Audi Polska  ale skoro ramki są tym kryterium....to nie wnikam w uprzedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Ja oczywiście się pisze na kolejny rok chyba że jeszcze jest jakis ogólnopolski w tym roku to bym pojechał.

Trzymam za słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magdalenah napisał:

Trzymam za słowo :)

Spoko dotrzymam go:)

Zawartość dodana 0 minutes later

Może ma ktoś z was ochotę się przejechac na tarki Motor show do poznania bo jadę w niedziele i mam wolne miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Magdalenah napisał:

Kto ? jakich Was ?  właśnie przez takie podejscie tracicie . Było mnóstwo nowych osób, bardzo fajna atmosfera , jazdy testowe, nagrody od Audi Polska  ale skoro ramki są tym kryterium....to nie wnikam w uprzedzenia.

Ja byłem na ogólnopolskim w Ostrowie w 2014 i potwierdzam, atmosfera była przednia i super zabawa, a auta perfekcyjnie odpicowane i kupa śmiechu. Jakby Dealer Audi dał pokierować nową B9 to chętnie bym pojechał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...