Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Bry wieczór, Panie Sebastianie :hi:

Seba, ja bym się tej firmy bał na Twoim miejscu :polew: :polew: :polew:

Konkurencja jak ch.... :nabijasie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 22:22_________________________________________________

Przy okazji, kojarzysz konkurs Webstar Festival ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kojarze tylko mi nie mow ze maja jakiegos webstara :D

:nabijasie:

No nie, akurat to moja firma zdobyła, znaczy się nasza produkcja - serwis drogerienatura.pl dostał Webstara 2010 w kategorii "Zdrowie i uroda" :naughty:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 22:35_________________________________________________

Dobra, ja spadam, a jutro już piąąątuuuuniooooo :dance:

Dobranoc wszystkim :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, nie gadaj, że Ci wszywkę zobili :decayed: Nie no - myślę, że tak źle nie jest:)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 22:53_________________________________________________Chłopaki, przysłali mi protokół z Interrisku. W ogóle nie uwzględniono tam porysowanej szyby przedniej, co postaram się wyjaśnić... Macie jakieś doświadczenia z takimi protokołami? Szkoda nie jest w ogóle wyceniona, tylko mam wypisane pewne uszkodzone elementy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eehhh ku#@$#$@ z tymi baranami wlasnie tak jest :/ odwolaj sie od tego kurde

to sa ludzie przyjdzie nic nie powie wyjdzie i gowno napisze kurde az mi cisnienie skacze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do nich o ponowne oględziny z powodu nie uwzględnionego w protokole szkody ........... itd.

przy okazji zobacz jaką robocizne uwzględnili i też napisz, że jest za mało itp. itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zwroc uwage ze jest to audi nie polonez bo moze mial brudne piksy kolezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem właśnie maila, w którym skorygowałem nieścisłości i poprosiłem o skorygowanie protokołu tak, żebym mógł go podpisać. W dziale "Uwagi" w protokole, mam wpisane "opony Nokian WR 205....". Nie wiem, po co coś takiego, ale chyba chodzi im o to, czy jechałem na letnich, czy zimowych. Widać, że zabierają robotę do domu, bo protokół został wysłany po 21....[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:21_________________________________________________Bartku - oni nie przesłali mi kosztorysu, a protokół - tam nie ma nic o kwotach za uszkodzone części, ani za robociznę - napisałem, że proszę o wskazówki, jak dalej postępować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej, najpierw dostajesz protokół oględzin - od którego masz się w tej chwili odwołać

a oględziny muszą się odbyć ponownie

później muszą przysłać ci kosztorys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie musiał kolejny raz przyjeżdżać, żeby robić ponowne oględziny - robił przecież zdjęcia szyby i mówiłem kolesiowi, że polałem auto po tej szybie ciepłą wodą, żeby mógł zobaczyć uszkodzenia szyby. Nie chodzi mi o wyciągnięcie kasy z ubezpieczalni, tylko o rzetelny i uczciwy protokół oraz taką samą wycenę - praktycznie wszystko się zgadza, poza tym, ze w protokole nie widnieje uszkodzona szyba i rynienka ściekowa prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi przyjechać jeszcze raz, chyba że ma jakiś ślad na kliszy i zapomniał tego wpisać[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:40_________________________________________________

UWAGA ZDJĘCIA Z BIBY

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ewryciało :papa:

Piąąątuuuuuuuuuniooooo !!!! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ewryciało :papa:

Piąąątuuuuuuuuuniooooo !!!! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

:hi: :hi: heheh wreszcie się doczekaliśmy :wink4: :wink4: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 07:48_________________________________________________

Buenos Dias:) Lecę się "uczyć", a Wy tam posciemniajcie w pracy :decayed:

Buenos Aires DJ :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi::dance: :dance: :dance::thumbup:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 07:56_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: zlukalem zdjecia :D elegancko bylo :D

rozbroily mnie dwa ostatnie zdjecia :D i ten grubasek na ostatnim :D:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósmy rządek, środkowe zdjęcie - w tle za Magdalenah widać tę czarną, co mi się podobała :rolleyes: :rolleyes:

:decayed::naughty:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 08:06_________________________________________________

Gruby na ostatnim jest kox, ale kto to kufa jest? :mysli: :mysli:

Ja go nie pamiętam :no:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósmy rządek, środkowe zdjęcie - w tle za Magdalemah widać tę czarną, co mi się podobała :rolleyes: :rolleyes:

:decayed::naughty:

Kimi daj już spokój z tymi d*pami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósmy rządek, środkowe zdjęcie - w tle za Magdalemah widać tę czarną, co mi się podobała :rolleyes: :rolleyes:

:decayed::naughty:

Kimi daj już spokój z tymi d*pami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Oj tam oj tam...

Dobra, spadam do roboty :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...