Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

zależy - zdarzenie miało miejsce 26.11. Mają 30 dni na wybulenie odszkodowania. Ostatni protokół został sporządzony 9.12 i nie zgodziłem się z nim, więc poprosiłem o jego poprawę i dalsze instrukcje. Nie odpisał mi ziomek, więc dzisiaj ponowiłem prośbę o kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle przeczytałeś przepisy, 2 tygodnie ma rzeczoznawca od chwili zgłoszenia mu tego, 30 dni na decyzje po wykonaniu oględzin, wypłate mogą zrobić nawet po 3miesiącach od zapadnięcia decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz znajde ta dupeczke :D

zagladnij za chwile :P[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 15:40_________________________________________________no i mam zuzanna z albo suzana :D albo wiele innych :D[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 15:42_________________________________________________zuzanna_z.jpg

:slina: :slina: :slina:

A co powiesz o Moniczce ? :naughty:

7E57415C76595E.JPG

Monika_Vesela.jpg

Albo Amy Reid?

Troszke już "przechodzona", ale daje radę :tongue4:

amy-reid-masturbating-001.jpg[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 18:29_________________________________________________

cyt Kimiego:

Kasia, ja jestem specjalistą od zmywania, odkurzania, prasowania i mysia podłóg, jakby co :naughty:

:tongue4: Dobrze wiedzieć :tongue4::good:

Polecam się, jakby co referencje może wystawić Szanowna Małzonka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co tam, co tam mili państwo ??????????[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 20:30_________________________________________________aż miło popatrzeć jak wskazówka stoi cały dzień na 90*C :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: a klimatronik na auto trzyma 20*C :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 20:32_________________________________________________ :doh1: :doh1: dobry wieczór Pani Basiu :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

źle przeczytałeś przepisy, 2 tygodnie ma rzeczoznawca od chwili zgłoszenia mu tego, 30 dni na decyzje po wykonaniu oględzin, wypłate mogą zrobić nawet po 3miesiącach od zapadnięcia decyzji

a przypadek Killa to AC czy OC? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

źle przeczytałeś przepisy, 2 tygodnie ma rzeczoznawca od chwili zgłoszenia mu tego, 30 dni na decyzje po wykonaniu oględzin, wypłate mogą zrobić nawet po 3miesiącach od zapadnięcia decyzji

a przypadek Killa to AC czy OC? :mysli:

siemka :)

zwalil mu sie znak na auto :) kiedy przejezdzal nieopodal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się okaże że go zaatakował z nienacka :kox:

można tak powiedzieć bo to było wieczorem - normalnie się na niego zaczaił chyba :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 20:47_________________________________________________cholera w sumie nie ma się z czego śmiać :no: :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się okaże że go zaatakował z nienacka :kox:

można tak powiedzieć bo to było wieczorem - normalnie się na niego zaczaił chyba :polew: :polew:

yyyyy.... a gdzie Twoja poprzednia wypowiedź ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się okaże że go zaatakował z nienacka :kox:

można tak powiedzieć bo to było wieczorem - normalnie się na niego zaczaił chyba :polew: :polew:

yyyyy.... a gdzie Twoja poprzednia wypowiedź ? :mysli:

wywaliłem bo mi się żle zacytowało a później już nie chciałem kombinować :kox:

no no a myślałem, że nikt nie zauważy :wink4: :wink4: :wink4: :> :> :> :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to się zastanawiam, czy nie zaskarżyć znaku z powództwa cywilnego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to się zastanawiam, czy nie zaskarżyć znaku z powództwa cywilnego :polew:

Co się będziesz bawił, wsiadamy w auta i robimy znakowi wjazd na chatę z bejsbolami :polew: :polew: :polew:

Właśnie wróciłem od Teściowej, parę fotek z miasta Łodzi :gwizdanie:

14122010_005.jpg

14122010_004.jpg

14122010_002.jpg

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 21:21_________________________________________________Jakość fiutkowa, standardowo, więc dodam, że widok przedstawia Aleja Włókniarzy w kierunku na Zgierz, robione z jezdni w kierunku na Katowice.

Dobrze, że zawinąłem "na cwaniaka" na skrzyżowaniu z Liściastą i pojechałem do Zgierskiej, bo pewnie stałbym tam do teraz :D[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 21:23_________________________________________________

Jeszcze coś dla Seby:

Black Angelica (Rumunia) :naughty: :naughty: :naughty:

1226332357_black_angelica_002.jpg

blackangelika_005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi koniecznie poproś Mikołaja o telefon z lepszym aparatem :polew: :polew: ewentualnie noś ze sobą normalny aparat bo dość często cykasz foty na mieście :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...