Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:wink4:

bae85962e844531f234929f85596d7d6.jpg

:wink4:

:good:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 12:11_________________________________________________

Uwaga, Ci co jeszcze nie wyjechali ŚLISKO !!!

Wszystko zamarzło w trzy d*py :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 12:12_________________________________________________

Dobra, ja zawijam na razie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Do wieczorka :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam? chętni na spota?

:no:

Ja mam świątecznie tournee po rodzinie, siedzenie przy stole i jedzenie :disgust:

Ale chociaż Adziunią sobie pojeżdżę trochę :rolleyes:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 20:14_________________________________________________

Siemanko, co tam słychać w wielkim świecie? :) Wróciłem z zaświatów, hehe

O, witam :D

Czyli to by znaczyło, że Kolega już bywał, ale się "minęliśmy" :D[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 20:15_________________________________________________Czyli wyszedłem na głupka z tym PW rano? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, co tam słychać w wielkim świecie? :) Wróciłem z zaświatów, hehe

hehehehehehe chłopie nie było cię ze dwa lata :polew: :polew: :polew: :polew: ale dobrze, że zajrzałeś :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________

jak tam? chętni na spota?

:no:

Ja mam świątecznie tournee po rodzinie, siedzenie przy stole i jedzenie :disgust:

Ale chociaż Adziunią sobie pojeżdżę trochę :rolleyes:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 20:14_________________________________________________

Siemanko, co tam słychać w wielkim świecie? :) Wróciłem z zaświatów, hehe

O, witam :D

Czyli to by znaczyło, że Kolega już bywał, ale się "minęliśmy" :D[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 20:15_________________________________________________Czyli wyszedłem na głupka z tym PW rano? :naughty:

Kimi-asku nie raz wyszliśmy i nie raz jeszcze wyjdziemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale co by nie powiedzieć - ludzi w "łódzkim" jest od groma, a nawet co niektórzy odzywają się na forum, a i tak do nas nie zaglądają :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem być miły i zaprosić kolegę do udziału w dyskusji :smutas:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:09_________________________________________________Chyba sobie Tyskie pyknę. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś :shocked: - myślałem, że latasz jeszcze po miachu :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:12_________________________________________________ale to cudownie :wink4: - jest z kim porozmawiać :kox: chociaż klikając :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś :shocked: - myślałem, że latasz jeszcze po miachu :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:12_________________________________________________ale to cudownie :wink4: - jest z kim porozmawiać :kox: chociaż klikając :good: :good: :good:

No wróciłem już od teściówki nażarty jak świnia :decayed:

No i sobie PYKAM :D[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:20_________________________________________________

Boszszsz... Jaki on jest piękny :slina: :slina: :slina: :slina:

RS42_1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na świecie są dwie piękne rzeczy - kobiety i audi, chociaż kobiet w sumie nie można określić rangą rzeczy...

...Czyli na świecie piękne jest tylko Audi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę i myślę o tym RS4

420 KM, ale kurczę tylko 430 Nm momentu. Jak na V8 o pojemności 4.2 litra, to tak... średnio. Przy 400 Nm seryjnie w B5 S4 (2.7 z dwiema turbinami) - jakoś do mnie nie przemawia, chociaż filmiki na YouTube z przyspieszeń niby wyglądają fajnie :mysli:

Ale musi mieć jednak jebnięcie ten S4 w B-piątce, mimo wszystko.

No i mam dylemat, o jakim aucie sobie "marzyć" :D

Mam do wyboru:

B5 S4 - 265 koni w serii i 400 Nm momentu - na razie to właśnie on jest moim Number One :D

B5 RS4 - 380 KM i 440 Nm, byłby super, gdyby nie buda, jedynie Avant :thumbdown:

B6 i B7 S4 - 4.2 V8 344 KM i 410 Nm - nieźle, ale po co S4 w budzie B6/B7, skoro jest...

B7 RS4 - czyli FSI z 420 KM i 430 Nm. Miodek, ale martwi mnie ten moment. Poza tym w S4 B5 krzywa momentu przebiega bardzo płasko, a tu max momentu jest dostępne dopiero przy 5500 obr/min.

Ehhh, gdyby człowiek miał tylko takie problemy :rolleyes:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:39_________________________________________________

na świecie są dwie piękne rzeczy - kobiety i audi, chociaż kobiet w sumie nie można określić rangą rzeczy...

...Czyli na świecie piękne jest tylko Audi :polew:

To może inaczej - Synonimy słowa "piękno" - Audi lub kobieta :D

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:41_________________________________________________

yellow.jpg

Żółciutki :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi nie porównuj :bicz3: :bicz3: :bicz3: kobieta jest równie piękna jak auto :kox: :kox: :kox: :kox: lub odwrotnie ale nie porównujmy na forum :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi nie porównuj :bicz3: :bicz3: :bicz3: kobieta jest równie piękna jak auto :kox: :kox: :kox: :kox: lub odwrotnie ale nie porównujmy na forum :wink4: :wink4: :wink4:

Nie porównuję, bo tego się NIE DA porównać :D

Po prostu - piękno można wyrazić na dwa sposoby:

czyste, techniczne - Audi

naturalne, żywe - kobieta

:D

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________

A wracając jeszcze na moment do tematu: zanim uzbieram na S4, czeka mnie duużo pracy przy mojej ADRiannie, gdyż ponieważ zamierzam zrobić z niej takiego "cukiereczka", jakiego jeszcze w Łodzi nie było :rolleyes:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________

Oczywiście, jak znajdę na to kasę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, tyle waszego co pomarzycie :slina:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:22_________________________________________________

Misiu do spania, bo rano pobudkę Ci robię :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:23_________________________________________________

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:papa:

To se pogadaliśmy...

Przyszła Kacha i rozpędziła towarzystwo do wyrek :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jak dla mnie to RS4 B5 oczywiście jedyna słuszna karoseria czyli Avant :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...