Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi sie zalaczyc ten film :wallbash:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 21:34_________________________________________________juz prazy :decayed:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 21:36_________________________________________________dobrze ze przezyly te moje sanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dawajcie jakies foty :D

Seba doleci do Wawy to wrzuci :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 21:58_________________________________________________Sebastian, my się jeszcze nie znamy? :mysli:

Rafał, miło mi :hi:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:02_________________________________________________

no 11 tys sa warte:) w ogole zaraz po mnie chyba pojechaliscie bo wracalem za jakies 30min to juz pustki byly

Egzakly.

A na Alejach łapał Passat z kinem, na szczęście na jezdni w drugą mańkę :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm co do zdjec hmmm ze 3 sa chyba nie rozmazane tak na upartego :D:) takze mizeria [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________

fajnie, że dojechałeś szczęśliwie :wink4:

nom bylo w miare caly czas sypalo troche kurde tylko brzuch sobie przerysowalem :( byly takie skarpy i koleiny kurde dosc mocno uderzylem

mysle ze tam sie nic nie stalo ale mnie zabolalo :P [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:21_________________________________________________sprobuje cos z tych zdjec wycisnac ale bedzie mega ciezko :( bez sensu kurde ta lampe musze kupic jakas mocna w dupe bo mnie wkurza takie robienie zdjec ktore nie wychodza :) [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:23_________________________________________________B4rt4a kurde toc to nie jest full hd Ty widziales kiedys film hd ?? :polew::decayed::naughty:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:31_________________________________________________

Nom, ja tutaj jeszcze z nikim się nie znam :P

Seba jestem miło mi i zapowiadam się na nast spota z każdym uścisnę dłoń :decayed:

zobaczymy co z nastepnym niedziela posylwestrze w piatek moze byc rozna :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:32_________________________________________________co jest w dupe no przylecialem PYK am i nikogo nie ma ?? no nie walcie w #@%#$% :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:45_________________________________________________zmowiliscie sie ze jak przyjade to sie nie odzywacie dobra #$@#$ dobra .... :naughty::decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem, ale Nikolę usypiałem :D

Twarda była, ale padła w końcu :decayed:

Nom, ja tutaj jeszcze z nikim się nie znam :P

Seba jestem miło mi i zapowiadam się na nast spota z każdym uścisnę dłoń :decayed:

:hi:

2. stycznia chyba się spocimy, nie? :mysli:

Do tego czasu zdążą wszyscy "odtajać" po Sylwku :polew:

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:54_________________________________________________

Dobra, ja się zawijam. Seba, wrzuć te foty tak po prostu, bez kombinowania :naughty: :naughty: :naughty:

Dobranoc wszystkim i do jutra :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - jestem i pykam, ale przy stole, jednak pamiętam o kolegach z forum i wpadam między kolejkami;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooooooooooooooooo MArio wiedzialem :D mozna zawsze liczyc - firma :D

heheheh :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 23:31_________________________________________________no i ja już piwko wypykałem a tu nikogo nie ma :confused4: :confused4:

Dobra to idę se spać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nikogo nie ma jestem tylko k#@#$@ wyszedlem na balkon i sie okazalo ze mi ktos auto otworzyl wiem ze zamykalem na bank ... centralny i alarm wychodze patrze a tu lipa wszystko otwarte.... k#$@#@#$@#$[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 00:16_________________________________________________zlecialem na dol z :baseball: a ze jestem juz po whiskey ... nikogo nie bylo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba...weź uważaj... Możliwe, że zamykałeś, ale czy usłyszałeś dźwięk zamka? zagłuszacz mogli Ci zastosować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde naprawde mega dziwne bo wiesz wlaczasz alarm i on zamyka centralke nawet jesli centralka sie nie zamknie to nie mryga dioda w drzwiach a t nie mrygala ani dioda w drzwiach ani dioda od alarmu kompletnie wylaczony alarm z centralnym ... ku#@$@#$ i co ide spac i nie wiem czy auto bedzie jak sie obudze ... :wallbash: :wallbash: :wallbash: co za masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba...Może to się wydawać głupie, ale idź do auta i odepnij chociaż klemę z akumulatora, albo wypnij pod maską kostki od czujnika wałka rozrządu, czy coś. Jak zamykasz auto, to poczekaj, czy się zamknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla padaka naprawde ... poki co mryga ... [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 00:50_________________________________________________

Seba...Może to się wydawać głupie, ale idź do auta i odepnij chociaż klemę z akumulatora, albo wypnij pod maską kostki od czujnika wałka rozrządu, czy coś. Jak zamykasz auto, to poczekaj, czy się zamknęło.

czemu ??? kostki od czujnika walka rorzadu ?? chcesz zebym auto zepsul ?? :decayed::naughty: Bartku ja nie wiem gdzie to co to :D narazie mryga... zastnawiam sie jaka jest sznasa ze ktos zzamykal swoj a moj otworzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...