Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nic nie widzę :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:29_________________________________________________Ale cisza zapadła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu :kwiatek:

Zdrowia, szczęścia,

pomyślności, marzeń spełnienia,

ewentualnie złotej rybki złowienia,

która spełni trzy życzenia!

:buziak::drunk:

dzięki Krzyś :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie widzę :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:29_________________________________________________Ale cisza zapadła :decayed:

Możesz patrzeć bo i tak tyle twojego co sobie popatrzysz :cool1:

gestapo krąży :polew: :polew:

...i prawidłowo :wink4:

Was to trzeba pilnować co byście nie kombinowali :jezyk:

Solidarność jajników, kurde balans :disgust: :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu dołączam się do wszystkich życzeń! :good: I mocno ściskam... :pociesz::buziak::kwiatek::rose::cool:

ps: Kimi odnośnie 29 to zupełnie nie wiem... wypadł mi jeden temat i nie wiem czy nie będę musiał wylecieć na 2tygodnie. :wallbash::kwasny: na dniach wszystko się wyjaśni..... jak chłopaki nie dadzą rady będę musiał lecieć... ehhh... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie i Panowie, koleżanki i koledzy z forum,

Jak podoba Wam się uwertura w tej aranżacji?

Według mnie, dźwięki są bardzo delikatnie ukoloryzowane i natarczywe, jednakowoż uogólniając całokształt, uważam za godną słuchania poniższą uwerturę... Rafale, pamiętaj proszę o dowiezieniu mi na kolejne klubowe spotkanie biletów do teatru i jedwabnej chusteczki do butonierki, którą mi obiecałeś. Jak tam nastroje przed klubowym niedzielnym wyjściem do teatru? Wszyscy są już w posiadaniu biletów?

Post Scriptum

Pałam nadzieją, że z Waszymi samochodami wszystko jest w jak najlepszym porządku, a jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, rozważymy je po wyjściu z teatru. Proszę Was też o refleksję na temat materiału przeze mnie wklejonego - wymieńmy się recenzjami i sugestiami, jak z resztą zawsze robimy. Miłego wieczoru, drodzy Państwo :hi:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________qrde....było tak przebiegle, tylko zapomniałem o avatarze....całe "dobre wrażenie" poszło się #$%^&* :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, pamiętaj proszę o dowiezieniu mi na kolejne klubowe spotkanie biletów do teatru i jedwabnej chusteczki do butonierki, którą mi obiecałeś. Jak tam nastroje przed klubowym niedzielnym wyjściem do teatru?

DJ, sorry, ale albo ja coś brałem, albo Ty :blink: :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piz*u

Jakbyś głupio nie komentował, to by Izabela pomyślała, że tu wszyscy tacy kulturalni i naprawdę mamy spoty w teatrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś głupio nie komentował, to by Izabela pomyślała, że tu wszyscy tacy kulturalni i naprawdę mamy spoty w teatrze

DJ, ona mnie zna od 10 lat :cool1:

Chocbyś tutaj odegrał całe "Jezioro łabędzie", to i tak mam przerąbane :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie i Panowie, koleżanki i koledzy z forum,

Jak podoba Wam się uwertura w tej aranżacji?

Według mnie, dźwięki są bardzo delikatnie ukoloryzowane i natarczywe, jednakowoż uogólniając całokształt, uważam za godną słuchania poniższą uwerturę... Rafale, pamiętaj proszę o dowiezieniu mi na kolejne klubowe spotkanie biletów do teatru i jedwabnej chusteczki do butonierki, którą mi obiecałeś. Jak tam nastroje przed klubowym niedzielnym wyjściem do teatru? Wszyscy są już w posiadaniu biletów?

Post Scriptum

Pałam nadzieją, że z Waszymi samochodami wszystko jest w jak najlepszym porządku, a jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, rozważymy je po wyjściu z teatru. Proszę Was też o refleksję na temat materiału przeze mnie wklejonego - wymieńmy się recenzjami i sugestiami, jak z resztą zawsze robimy. Miłego wieczoru, drodzy Państwo :hi:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________qrde....było tak przebiegle, tylko zapomniałem o avatarze....całe "dobre wrażenie" poszło się #$%^&* :polew:

jak dla mnie... :good: lubię tego typu muzykę.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

no dobra to wracamy do normalności

ce24f603d314d48d.jpg

Kolejne ładne rękawice :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...