Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no to zesmy pogadali od rana :D:P :P :P[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 08:14_________________________________________________nowe navi w b9 :mysli:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyłka jak dla mnie... przekombinowali strasznie... dla mnie interfejs Auto Mapy w zupełności wystarczy a jakby Audi poprawiło mapy (ich dokładność) szczególnie u nas na wschodzie + możliwość dodawania własnych POI..... to więcej nic do szczęścia nie potrzeba w temacie navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zesmy pogadali od rana :D:P :P :P[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 08:14_________________________________________________nowe navi w b9 :mysli:

:)

prezentacja fajna :good:

ale navi fatalna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta cieplo sie zrobilo nikomu sie nic nie chce nawet na forum wlazic :P :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sie upał zrobił :heat:

a mnie chyba fotograf namierzył na Strykowskiej przy cmentarzu :wallbash: zauważyłem tylko flesz :disgust:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 13:11_________________________________________________anteny sie nie chciało wyciągnąć :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u Was w pracy?:)

U mnie mega nuda wiec wskoczylem sobie do Was na forum hehe:) ale widze ze jakos malo postow dzisiaj powstalo chyba wszyscy zapracowani:)

dokładnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powoli ogarniamy małego więc czasu na forum mi brakuje ;) no i to niewyspanie swoje robi :slina::rolleyes:

ale mam mini pytanko, zdaje się, że coś zaczyna się dziać u mnie chyba z turbinką, na zimnym i na dogrzanym też, przy 2000obr słychać takie pojedyncze metaliczne coś, jakby np zmieniała się geometria łopatek albo sam nie wiem co, nie wiem czy to normalne i mam się zaczynać przejmować bardziej? czasem zdarzy się, że odczuwalne jest przez to delikatne przydławienie auta a potem idzie ładnie...

any idea?

w wolnej chwili bym zrobił logi dla spokojności może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powoli ogarniamy małego więc czasu na forum mi brakuje ;) no i to niewyspanie swoje robi :slina::rolleyes:

ale mam mini pytanko, zdaje się, że coś zaczyna się dziać u mnie chyba z turbinką, na zimnym i na dogrzanym też, przy 2000obr słychać takie pojedyncze metaliczne coś, jakby np zmieniała się geometria łopatek albo sam nie wiem co, nie wiem czy to normalne i mam się zaczynać przejmować bardziej? czasem zdarzy się, że odczuwalne jest przez to delikatne przydławienie auta a potem idzie ładnie...

any idea?

w wolnej chwili bym zrobił logi dla spokojności może...

N75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...