Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no ale co z tym letnim sie wyjasnilo w koncu ?? bo ja tez mysle o nim :P [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:37_________________________________________________Mario dynamiczne i statyczne robilismy u mnie pamietasz przyjechalismy do Ciebie z Kimim i Bartkiem :)

to wiesz co i jak mniej wiecej tyle tylko ze przy kompie nie siedziales :/

no wejdz tam na watek ogolniaka bedzie jakos taniej juz napewno jade ja z Ewcia,Tomek i bartek 1605 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie biore juz tych supli przed silka :P[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:39_________________________________________________weno dajno sznura Tomciu :):P[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:39_________________________________________________no a ja sie pochwale ze po odstawieniu diety minal juz ponad miesiac zrzucilem 15 kg przybylo 0,5 kg takze 14,5 nadal do tylu :D :D :D [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:40_________________________________________________ :dance2::silacz::dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202954.0[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:42_________________________________________________

nie biore juz tych supli przed silka :P[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:39_________________________________________________weno dajno sznura Tomciu :):P[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:39_________________________________________________no a ja sie pochwale ze po odstawieniu diety minal juz ponad miesiac zrzucilem 15 kg przybylo 0,5 kg takze 14,5 nadal do tylu :D :D :D [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:40_________________________________________________ :dance2::silacz::dance2:

rocket fuel zapodaj to wy***iesz sztange 100 kg pod sufit :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie targnalem 100 :( ale 95 tak :P:D :D :D

jak zaczniesz wpiprzac rocket fuell i sztejki to dasz rade :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na koniec jeszcze sie ktos znajdzie chetny na ogolniaka

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja musze przeprowadzic rozmowe :) i jak cos sie wyjasnie to bede wiedzial jak cos to mnie ktos przygarnie do auta ?? :P

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:56_________________________________________________Tomcio a wogole to ile to kosztuje bo kurde wszedzie sa xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy swoim nie ma tak dobrze :naughty: to jest zlot ogolnopolski moj kochany i kazdy zasuwa na swoje :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh kurde :D nie dosc ze zaplacilem mandat 650 zl :P i 10 pkt do tego musze wyminic uszczelke pod glowica w tym miesiacu to jeszcze mi zus wskoczyl na 900 zl miesiecznie :D

zlituje sie k**wa :D:decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

no trzeba sie wyprowadzic na swoje bo starzy to kazdy wolny dzien wypełnią :D

na jutro też już grafik zakupowy mi rozpisali hehe :D

o nie ja jak mam isc na zakupy to odrazu jestem chory :) nie trawie po prostu chodzic po sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba za co mandat? ja Cie przygarne do auta nie ma problemu :)

heh widzisz :) stolica :) i golf 2 :P

kurde chcialem sobie po cichu zawrocic na ulicy :P a ze wtedy mial ten czarny

ciec przyjechac :) ... zawrocilem ale nie widzialem ze 3 auto za mna to byla radiolka ;)

sciagneli mnie grzecznie wytrzepali auto powypytywali :) no i skeilem 650 zl i 10 pkt :(

a tylko zawrocilem ... 200 zla za przekrocznie podwojnej ciaglej 400 zl za niebezpieczny manewr

i 50 zl za brak prawka :) hyh zapomnialem z firmy a wylalzem na 30 minut ... heh pech k**wa po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrrrwa jak mnie Ci ludzie wk***iają.... przychodzę do auta na parkingu a oczywiście kreskę mam na drzwiach tylnych bo mojemu sąsiadowi pojebanemu zachciało się jebnąć drzwiami na maxa bo przecież z roboty przyjechał i taki zamaszysty jest.... i na tylnych drzwiach miałem malutką kreseczkę.... ;( ;( ;(

pojechałem woskiem i w sumie nie ma śladu tylko jak się pod słońce weźmie dokładnie popatrzy to jest taka 2-3cm kreseczka - wgniecenie... :confused4:

Kurrrrrrrrwa nie wiem dokładnie gdzie mieszka ale jak go jutro dorwę to go tak zjebię, że chuuj go strzeli. :ranting1: :rant: :ranting1: :rant: :ranting1: :rant:

I parkuję od linii kawał by ktoś mógł sobie normalnie otworzyć drzwi wysiąść z auta kosztem mojego miejsca... bo po drugiej stronie na szczęście mam ogrodzenie a nie debila kolejnego... i kurrrwa za mało... musiał otworzyć drzwi na maxa i tak machnąć, że mi przyjebbał... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Teraz zaparkowałem przy samym ogrodzeniu tak blisko, że ma głupi chuuj 3m i może sobie z kajakiem wysiadać z tego j**anego Seata Leona... :sick3: :sick3: :sick3:

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________Mario a ty chcesz logi to wbijaj do mnie - przecież masz pod nosem a na Al. Włókniarzy jebniemy w kociołek co by dobre cyferki wyszły i po temacie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba gratulacje i pełen szacun trzeba umieć taki manewr wykonać hehe

A tak serio to mega niefart jak ich potrzeba to nigdy nie ma policji ale jak czlowiek chce zawrócic to sie nagle znajdują

Tomek spoko ja z ojcem tylko generalnie to chodzi o użyczenie pojemności Avanta, ojciec tez chce narobić zapasów żeby potem matka go nie zagieła że czegoś brakuje i muszą iść na całodniowe zakupy:D po ketchup <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**lony cwel k**wa c**j mnie interesuje ze ktos nie dba o sowje auto ale czemu ma napierdalac po moim tak ??

no nic nie ma co dumac nalezy sie wp***dol a jak wiesz dokladnie kto to to kupujemy to co Madzia podeslala karne kutasy

i jedziemy tam i mu cale auto tym k**estwem opierdolimy nich c**j skrobie co Ty na to ?? bo jak cos to ja jade :D:P:D [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:10_________________________________________________

Seba gratulacje i pełen szacun trzeba umieć taki manewr wykonać hehe

A tak serio to mega niefart jak ich potrzeba to nigdy nie ma policji ale jak czlowiek chce zawrócic to sie nagle znajdują

Tomek spoko ja z ojcem tylko generalnie to chodzi o użyczenie pojemności Avanta, ojciec tez chce narobić zapasów żeby potem matka go nie zagieła że czegoś brakuje i muszą iść na całodniowe zakupy:D po ketchup <lol>

heh no niestety ... kurde pech :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...