Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano z Gdańska Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Siemano z Gdańska Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Witamy nasza delegacje z Trojmiasta :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jade obklejac albo bedziemy rysowac kluczami cale autko mu;D płomienie mu wyryjemy na seacie:D albo czache <lol>

A no witamy Kimi jak tam nad morzem?

Nad morzem? Znaczy się na plaży?

Lachonarium przez duże L :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:17_________________________________________________A poza tym gitara, rozpakowuję się i zaraz sobie jakąś kolacyjkę strzelę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

kurrrrwa jak mnie Ci ludzie wku***.... przychodzę do auta na parkingu a oczywiście kreskę mam na drzwiach tylnych bo mojemu sąsiadowi pojebanemu zachciało się walnąć drzwiami na maxa bo przecież z roboty przyjechał i taki zamaszysty jest.... i na tylnych drzwiach miałem malutką kreseczkę.... ;( ;( ;(

pojechałem woskiem i w sumie nie ma śladu tylko jak się pod słońce weźmie dokładnie popatrzy to jest taka 2-3cm kreseczka - wgniecenie... :confused4:

Kurrrrrrrrwa nie wiem dokładnie gdzie mieszka ale jak go jutro dorwę to go tak zjebię, że chuuj go strzeli. :ranting1: :rant: :ranting1: :rant: :ranting1: :rant:

I parkuję od linii kawał by ktoś mógł sobie normalnie otworzyć drzwi wysiąść z auta kosztem mojego miejsca... bo po drugiej stronie na szczęście mam ogrodzenie a nie debila kolejnego... i kurrrwa za mało... musiał otworzyć drzwi na maxa i tak machnąć, że mi przyjebbał... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Teraz zaparkowałem przy samym ogrodzeniu tak blisko, że ma głupi chuuj 3m i może sobie z kajakiem wysiadać z tego j**anego Seata Leona... :sick3: :sick3: :sick3:

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________Mario a ty chcesz logi to wbijaj do mnie - przecież masz pod nosem a na Al. Włókniarzy jebniemy w kociołek co by dobre cyferki wyszły i po temacie. :wink4:

Lukasz ciesz sie ze z jednej strony mogles woskiem bo mnie tylko malowanie zostaje bo tak gleboko jest i przez dwa elementy

Siemano z Gdańska Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

witamy Kimi jak tam w nowym miejscu no i jak Eski lepsze niz w Łodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie targnalem 100 :( ale 95 tak :P:D :D :D

No co Ty Sebek przy swojej posturze 100 nie ciskasz?:>

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:19_________________________________________________

kurrrrwa jak mnie Ci ludzie wku***.... przychodzę do auta na parkingu a oczywiście kreskę mam na drzwiach tylnych bo mojemu sąsiadowi pojebanemu zachciało się walnąć drzwiami na maxa bo przecież z roboty przyjechał i taki zamaszysty jest.... i na tylnych drzwiach miałem malutką kreseczkę.... ;( ;( ;(

pojechałem woskiem i w sumie nie ma śladu tylko jak się pod słońce weźmie dokładnie popatrzy to jest taka 2-3cm kreseczka - wgniecenie... :confused4:

Kurrrrrrrrwa nie wiem dokładnie gdzie mieszka ale jak go jutro dorwę to go tak zjebię, że chuuj go strzeli. :ranting1: :rant: :ranting1: :rant: :ranting1: :rant:

I parkuję od linii kawał by ktoś mógł sobie normalnie otworzyć drzwi wysiąść z auta kosztem mojego miejsca... bo po drugiej stronie na szczęście mam ogrodzenie a nie debila kolejnego... i kurrrwa za mało... musiał otworzyć drzwi na maxa i tak machnąć, że mi przyjebbał... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Teraz zaparkowałem przy samym ogrodzeniu tak blisko, że ma głupi chuuj 3m i może sobie z kajakiem wysiadać z tego j**anego Seata Leona... :sick3: :sick3: :sick3:

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________Mario a ty chcesz logi to wbijaj do mnie - przecież masz pod nosem a na Al. Włókniarzy jebniemy w kociołek co by dobre cyferki wyszły i po temacie. :wink4:

Niestety tak to jest na tych parkingach wszystkich, ja na szczęście auto garażuję

Ludki powiedzcie mi ile oleju wchodzi do 1.9 tdi? 4.5 litra? dobrze pamietam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz pewne na 1000% że to ten j**any cweel pierdoolony przyjebał i to jeszcze swoimi drzwiami... kurrwa specjalne parkuje od linii kawał by ktoś miał miejsce i spokojnie sobie wysiadł z auta no ale jak widać z debilami kurrrwa nie można... Strasznie wk***iają mnie tacy ludzie co nie patrzą, nie uważają tylko taki lajtowiec.... i to już nie chodzi o to wgniecenie bo praktycznie jej nie widać - trzeba się porządnie przyjrzeć ale KURRRWA tam było tyle miejsca, że można sobie spokojnie otworzyć drzwi i wysiąść jak człowiek więc jakim trzeba być debilem....

Niech ja go jutro dorwę... :ranting1:

Tylko kupić sobie jakiegoś dużego fiata... zaparkować i tak pierdolnąć drzwiami, że by mu lej na drzwiach się odbił i cały lakier zlazł to może wtedy by zrozumiał o co kurrwa chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

jak dobrze pamietam to 3,8 litra przynajmniej u mnie bo kupilem 4 i zostalo[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________

Nie no wiesz pewne na 1000% że to ten j**any cweel pierdoolony przyjebał i to jeszcze swoimi drzwiami... kurrwa specjalne parkuje od linii kawał by ktoś miał miejsce i spokojnie sobie wysiadł z auta no ale jak widać z debilami kurrrwa nie można... Strasznie wku*** mnie tacy ludzie co nie patrzą, nie uważają tylko taki lajtowiec.... i to już nie chodzi o to wgniecenie bo praktycznie jej nie widać - trzeba się porządnie przyjrzeć ale KURRRWA tam było tyle miejsca, że można sobie spokojnie otworzyć drzwi i wysiąść jak człowiek więc jakim trzeba być debilem....

Niech ja go jutro dorwę... :ranting1:

Tylko kupić sobie jakiegoś dużego fiata... zaparkować i tak pierdolnąć drzwiami, że by mu lej na drzwiach się odbił i cały lakier zlazł to może wtedy by zrozumiał o co kurrwa chodzi.

nie no znam to uczucie u mnie tez komus przeszkadzalo ze na trawie stalem to musial wiesniak porysowac auto i jeszcze po te mendy zadzwonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to jest na tych parkingach wszystkich, ja na szczęście auto garażuję

ale ja mam garaż i też garażuje ale też mam do mieszkania wyznaczony parking zamykany pod domem i jak wiem, że będę dzisiaj latał to nie zamykam w garażu na kłódkę .... jeszcze ma takie miejsce parkingowe, że jest w rogu więc tylko jednego mam debila po prawej stronie jak tyłem parkuję... i jeszcze kawał od linii by miał miejsce cieć no ale jak widać nie wystarczyło...... :wallbash:

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:26_________________________________________________

Lukasz ciesz sie ze z jednej strony mogles woskiem bo mnie tylko malowanie zostaje bo tak gleboko jest i przez dwa elementy

nie no wkurwiłem się porządnie to fakt ale tragedii nie ma i trzeba się porządnie przypatrzeć w słoneczny dzień by zobaczyć to malutkie załamanie światła...

Jakby mi ktoś gwoździem porysował auto to wierz mi, że bym zainwestował dobre pieniądze by c**ja namierzyć... i przez 3 miesiące nic by nie porysował bo by miał łapy w gipsie poskładane od samego tułowia aż do palców... Nienawidzę kurrestwa takiego!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze bym się nie wkurwił gdyby koleś wpadł do mnie - wie gdzie mieszkam i powiedział "sąsiad machnąłem drzwiami i CI przyjebałem.... PRZEPRASZAM" to OK... zdarza się...., przecież doskonale rozumiem, że specjalnie nie przyjebał tylko oleju w pustym łbie zabrakło... ale k**wa nawet słowem nie pisnął tylko zj***ł na chatę myśląc, że jest wszystko spoko.... kuuwaa no.. jutro go dorwę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Luk mowie Ci kupmy 200 naklejek opierdolimy mu w nocy atu i Ty sobie ulzysz bo on ma auto spokojnie na caly dzien wyjete z uzytku

naklejki sie krusza wiec nie jest to prosta sptawa a karny ku**s za c**jowe parkowanie oraz karna c*paa hmm mysle ze moze go czegos naucza

tymbardziej w ilosci 200 sztuj na calym aucie :D i bedzie troche smiechu przy tym :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kurde kupuje 5 litrów tego oleju, nie będę się pieprzył, zostanie na dolewki.

To ja miałem taką akcje pod szkołą, że wychodzę patrze a koło mnie stoi mondeo kombi i drzwi ma otwarte tak szeroko że opierają się o moje. Kamil może powiedzieć jaka minę miałem jak to zobaczyłem :evil:

Już wystartowałem zj***ć właściciela a się okazało że auto stoi sobie puste z otwartymi na oścież drzwiami lol. Na szczęście nie było żadnego wgniecenia ani rysy, bo inaczej bym chyba mu szyby powybijał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

kurde Luk mowie Ci kupmy 200 naklejek opierdolimy mu w nocy atu i Ty sobie ulzysz bo on ma auto spokojnie na caly dzien wyjete z uzytku

naklejki sie krusza wiec nie jest to prosta sptawa a karny ku***s za ciulowe parkowanie oraz karna pipka hmm mysle ze moze go czegos naucza

tymbardziej w ilosci 200 sztuj na calym aucie :D i bedzie troche smiechu przy tym :):D

ja moge sie pisac na obklejanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde Tomek :D to juz jest nas dwoch i do tego fotorelacja kurde zrobm to gosc bedzie bil piana jak bedzie mial zeskrobywac te wlepki

:D :D :D

Frugo

heheh 100 kg to kurde juz jest sluszny ciezar :) sztanga sie wygina :)

z moja postura... co Ty ja jestesm spasiony cielak :D i nie mam sily kompletnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wieczora :hi:

Panton cóż mogę powiedzieć szkoda auta i już ale w naszym kraju pełno jest debili widzących tylko swój tyłek :wallbash:

Na pocieszenie powiem ci że znam to uczucie,kiedyś postawiłem auto dosłownie na 5 minut w samo południe i to wystarczyło by jakiś debil przepierdolił mi drzwi po całej długości gwoździem pamiętam jak dziś myślałem że wyjdę z siebie.to było chyba przed spot grillem na Stefańskiego.Niestety do dziś nie dało rady usunąć rysy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Panton mowie Ci dawaj adres ladnie albo dajesz cyne po 22 w sobote lecimy kazdy dostaje po 10 wlepek i jebiemy mu wszystkie szyby

cala akcja 60 sekund i jeszcze zrobimy teaser - gone in 60 secodns :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...