Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Informuje wszem i wobec o nadejsciu środy hehe :P

No ja też się pisze na obklejanie:P

Ramki to dlatego ze każdy je może sobie kupić a no przecież fajnie być w klubie co nie :D taki szpan...

Frugo wiemy że jesteś koksem :) ale jakbym masa wszedł to wiesz <hahaha>

Seba a nie myślałeś od kickboxingu? kiedyś ćwiczyłem i mega sprawa, ale oczywiście zapał szybko się skończył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Kamilu myslalem o boksie tajskim ;) ale z moja masa... heheh niby moja masa to moj kapital heheheh :)

Mario no to juz by sie nas paru zebralo :D hehehe to moze jednak zrobimy action :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo mojego wczorajszego wkurrwienia to jebać pedała... nie ma co go obklejać bo szkoda naklejek na ciecia.... spotkam go to zostanie zjebany jak bura suka.... a teraz parkuje przy ogrodzeniu by debil miał 4m miejsca na swoje drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety - :wallbash: :wallbash: :wallbash: ku.rwa po przejechaniu 0,4km zapalił się znowu "Check" :wallbash: :wallbash: :wallbash: ...uj nie zaraz strzeli normalnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Być może ma to znaczenie, że na zimnym silniku ale ................

Nie wiem - tak czy inaczej coś z tym muszę zrobić ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 07:57_________________________________________________

No i niestety - :wallbash: :wallbash: :wallbash: ku.rwa po przejechaniu 0,4km zapalił się znowu "Check" :wallbash: :wallbash: :wallbash: ...uj nie zaraz strzeli normalnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Być może ma to znaczenie, że na zimnym silniku ale ................

Nie wiem - tak czy inaczej coś z tym muszę zrobić ;( ;( ;(

Czyli jednak nie wina EGR-a?

Przecież błąd wyraźnie na niego wskazywał :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi no właśnie chyba EGR chociaż .uj wie - wczoraj Pantonik mówił, że EGR więc chyba będę miał wydatek :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

generalnie jestem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kimi ty dziś chyba pierwszy dzień w nowej pracy :mysli: :mysli: :mysli: czy się mylę :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, nie mylisz się, ale dziś mam być o 9:45 w pracy, więc mam jeszcze chwilkę. :P

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 08:06_________________________________________________

:hi: dzisiaj znowu ma być burzowo... :)

W Gdańsku dopiero po 20 jakies burze zapowiadają. Chociaż wczoraj miały być burze od 14, a do 23 nie spadła nawet kropla deszczu, o jakiejś burzy nie mówiąc.

Więc na dziś plan dnia mam następujący: praca, potem krótka wizyta w Galerii Bałtyckiej na jakieś małe zakupki, piwko i następnie autobusikiem na plażę w Brzeźnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi no właśnie chyba EGR chociaż .uj wie - wczoraj Pantonik mówił, że EGR więc chyba będę miał wydatek :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

generalnie jestem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

spokojnie... zawiń do mnie to obczaimy ponownie...wczoraj był błąd EGRa ale to nie oznacza od razu, że EGR do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już zawijam, nie chcę się spóźnić w pierwszy dzień :decayed: :decayed: :decayed:

Narty Bandziory :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario jak coś tam masz z egrem weź go po prostu wyłącz programowo i wstaw rurkę zamiast niego, a jak chcxesz zostawić klapę gaszącą to po prostu egr niech zostanie tyle że zaślepione połączenie z kolektorem i w pozycji otwartej- ja tak mam u siebie bo po c**ja mi jakieś normy emisji spalin spełniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie "byki" pokazuje

nie zapisałem więc nie pamiętam dokładnie ale chyba 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...