Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hahhaha jak niestety jak mam patrz :D :gwizdanie: :naughty::decayed::tongue4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:55_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:56_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bys sie wysylil troche a nie same emotki walisz :) :oklaski: :oklaski: :oklaski: :boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz jest już twoja :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:57_________________________________________________a jednak moja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów problem. Na benzynie jak jej cisnę wchodzi pięknie do 5 tys ale już kawałek wyżej tak jak by odcinała mi paliwo stop i zero jazdy. k**wa masakra jakaś. Szczęście że udało mi się schować bo właśnie chciałem wyprzedzać a z na przeciwka coś jechało. Ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano bandziory :kox: rkwon ja mam cenniki katalogi, wszytsko jest:) kiedyś nawey skanowałem katalog i wrzucalem tutaj do posta żebyście sobie popatrzyli. Nadruki też mam w dobrej cenie bo tak jak mówie kumpel który te koszulki sprzedaje robi od razu nadruki hafty i co tam chcecie, nawet smycze, długopisy i kubki reklamowe :tongue4: także ten :evil: :evil: na spota wezme katalog i obczaicie a Ciebie Sebastianie prosiłbym żebyś mi wysłał projekt nadruku i wtedy będę znał ceny całości tylko jeszcze muszę wiedzieć ile mniej więcej tych koszulek będziemy zamawiać. Czym wiecej kolorów na nadruku tym wyższa cena więc proponował bym się ograniczyć do 2-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

nom dokladnie 2-3 kolory nie wiecej hmm mam Ci dac projekty w corelu odrazu ?? chyba same pogladowe te co w temacie koszulek sa powinny starczyc

1.koszulki_2011_1.jpg2.koszulki_2011_2.jpg3.koszulki_2011_3.jpg4.koszulki_2011_4.jpg5.koszulki_2011_5.jpg6.koszulki_2011_6.jpg7.koszulki_2011_7.jpg8.koszulki_2011_8.jpg9.koszulki_2011_9.jpg10.koszulki201110.jpg11.koszulki_2011_14.jpg

zadne skomplikowane wzory wszystko sie maksymalnie uprosci i bedzie w formie wektorowej ale to zrobie dopiero jak bede mial pewnosc ktore wzory robimy

wiec pewnie trzeba ankiete jeszcze raz wystartowac :) i odrazu robic liste kto chce jaka i ile :) i bedziemy miec jasnosc :) zrobie to dzisiaj wieczorem :)

tak zebysmy na spota juz mieli mniej wiecej poglad ile koszulek bedzie :) mysle ze spokojnie 20 z roznymi wzorami bedzie tak mi sie wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek no wszystko spoko ale trzeba się tak dogadać żeby był jeden wzór bo nikt nie bedzie robił 20 koszulek z czego np 6 wzorów bo to kosztowo drogo wyjdzie- najdroższe jest rpzygotowanie tej matrycy calej do druku więc proponuje by większością przegłosować jeden wzór który najbardziej będzie nam odpowiadał. Dzisiaj dopytam o ceny z nadrukami. Rozumiem że koszulki bierzemy białe i czarne, żadnych kolorowych nie? Wzór w corellu będzie potrzebny dopiero jak wszystko już będzie obgadane, to co wysłałeś narazie wystaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co moment bo to co mowisz to jest sito a to raczej nie przejdzie bo nie wszystkim podoba sie jeden wzor

zalezy nam na nadruku typu flex tam nie ma zadnej matrycy wycinaja nadrukowuja i tyle

i jest owiele tansze wiadomo pewnie bedzie mniej trwale niz sito ale poki co na bank nie znajdziemy chocby 10 osob

ktore beda chcialy taka sama koszulke

w kazdym razie jesli robi Twoj kumpel nadruki to napewno robi tez takie

dowiedz sie o flex i flock w sumie sa takie same tyle ze flock jest taki zamszowy troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wieczorem będę wiedział co i jak bo o 17 jest u mnie na siłowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ale dziś dzień w robocie miałem masakryczny... grunt, że po :rolleyes:

no i audiczka po wymianie rozrządu, teraz byle się nic nie popsuło i będzie :good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję :) jak się okaże że się sprawdzają jako mechanicy bo i kompa mają itd... to będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie robiles ??

moze bylo popytac to by ktos cos polecil :)

melduje grzecznie i pracuje dalej pierwsza minuta filmu zamknieta :)

heh ale nie spodziewajcie sie cudow :D:naughty::decayed: jednak ujecia pozostawiaja wiele do zyczenia

ale bedziemy juz madrzejsi nastepnym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie się dowiedxziałem tyle co wiedziałem. Kolega mowi że tylko sito ciagle robił, o wiele trwalsze jest ale toi by trzeba jeden wzór jechać o ten flex ma mi dopiero powiedzieć cene jak spyta drukarza, i najważniejsze czarne koszulki są droższe niż białe ponieważ są liczone jako kolor czyli tak samo jak jakaś niebieska czerwona itd. Jaka gramatura by nas interesowała tych koszulek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...