Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ja generalnie nie jestem fanem tego sportu.... oczywiście na zawodowym, najwyższym poziomie to mogę obejrzeć - mecz o mistrzostwo europy czy świata ale nie takie coś... szkoda wzroku i czasu. Lubię jednak po meczu posłuchać czy poczytać komentarzy w stylu "Pomimo porażki Polacy momentami grali naprawdę dobrze i byli równorzędnym rywalem dla Trójkolorowych." :D

Generalnie sport w Polsce z wyłączeniem przypadków jak Kubica to dno i 100 metrów mułu... Kowalczyk niby zaczęła biegać od jakiegoś czasu ale jest tak głupia, że oglądać jej nie mogę... Małysz już przestał skakać bo chłopaczek mimo swojej prostej konstrukcji bardzo ok jest..

Ale Polska piłka to już mistrzostwo świata - jaki skład będzie? jaka strategia trenera Smudy? Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie :D :D :D :D :D :D [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 10:56_________________________________________________a dzisiaj w radyjku wymyślają nazwę dla tego samobójczego gola... jedna z propozycji "autoironia" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Bart a tam zaraz poważne, do pośmiania się przy piątku. Będzie ktoś z VAG w niedziele i zestawem śrubokrętów ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

:polew: :polew:

jak egzam ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie pod firma jak zwykle cieple sztuki

2011_06_10_11_26_05.jpg

2011_06_10_11_26_20.jpg

2011_06_10_11_26_38.jpg

:slina: :slina: :slina::decayed::naughty:

kolor mi nie podchodzi :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no ciezko jest

ale furacz kozak wnetrze jak z samolotu kurde nie zdazylem pstryknac bo sie wlasciciel pojawil ;)

hehe ale masakra po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Panie i Panowie, chcialbym poinformowac ze mam na wyprzedaży opony letnie w atrakcyjnych cenach :!:

Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na PW albo GG 3763128 (po 18.oo) 28474677 (do 18.oo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

:polew: :polew:

jak egzam ? :cool1:

Fail :tongue4: To jest taka strzelanka, że siadasz przy kompie, masz 10 min i 10 pytań, część jest wielokrotnego wyboru i punkty ujemne są również. W zeszłym roku ustrzeliłem 87% i myślałem, że mnie pozabijają koleżanki&koledzy, ale w tym mi to nie grozi, bo pyknąłem całe 31% :polew: od 40 się kolo zgodził na zaliczenie - jak widać, trochę zabrakło i tym razem szczęście dopisało komuś innemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...