Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

spoko kolejne beda lepsze :) bankowo :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 15:59_________________________________________________no dobra to ja sie zawijam bede wieczorem :D przyjme wszystko na klate :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na jakości to dużo ten film stracił;/ w ogóle nie widać że kamera hd była. Na vimeo może w lepszej jakości by się udało wrzucić czy już po prostu on taki jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, więc przyjmuj na klatę............. :decayed: :decayed: :decayed:

muzyka dla mnie kosa :kox: :kox: :kox:, same ujęcia i pomysł późniejszego ich obrobienia :good: :good: :good:

jakość - to co napisał "frugodh"... , ale czy to wszystko jest ważne.

Najważniejsze to chyba to, że pierwsze koty za płoty. Następne filmiki będą lepsze, dużo dużo lepsze.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: że w ogóle wziąłeś się za to i myślę, że ogarnąłeś temat a nikt cię przecież nie zmuszał do zrobienia tego filmiku.

Do następnego filmiku przygotujemy się jeszcze lepiej :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

do nastepnego filmiku to chyba wszyscy musimy sie lepiej przygotowac miec zaplanowane gdzie chcemy jecchac i co zrobic bo Seba sam za duzo nie zrobi bez naszej pomocy takie moje skromne zdanie :) a w ogole to wielki szacun za wykonana prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i bartek podsumowal :D :D :D

Tomek dokladnie nie tyle co sam nie zdzialam co po prostu co 10 glow to nie jedna :) kazdy ma jakies pomysly kazdy cos widzial

jesli tylko uda nam sie a mam nadzieje ze sie uda zmontowac machine ktora z Pantonem opracujemy beda naprawde w pyte ujecia :D

takze nastepny film bedzie duuuuzo lepszy no i popracujemy nad jakoscia niestety rendering trwa bardzo dlugo to raz dwa ze duzo wazy

zawsze sa jakies ograniczenia :) wiele tez nie potrafie wiec niektore opcje wynikaja z mojej niewiedzy z racji tego ze robie praktycznie pierwszy film tego typu

wagenwerks pierwszy film tez nie byl specjalnie za***isty :P mysle ze bedzie progress musi byc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze kamera musi byc z podgladem bo zawsze mozna dane ujecie powtorzyc a tak... trzeba robic skrawek z tego co sie ma

obowiazkowa inaczej nie robimy nic nie da rady .... problem jest w tym ze nikt nie ma takiego ustrojstwa :( albo sie nie ujawnia nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja mysle ze mozemy sprobowac z racji tego ze narazie nie mamy innej alternatywy :)

powiedz mi jaki masz konkretnie model aparatu i czy masz mocowanie na statyw ?? pewnie masz ale profilaktycznie zapytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie by te ujecia nie byly, jakim sprzetem nie byloby to krecone to film jest za***isty - raz ze jest nasz, wlasciwie wasz bo mnie nie bylo :( a dwa scena "tylko raz przed slubem :)"

Pantonik musisz przerejestrowac auto. nie masz wyjscia. koniec tematu ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe spoko Marcin mam nadzieje ze na nastepna ustawke juz bedziesz zwarty i gotowy :D[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 20:20_________________________________________________bo plany sa zacne musimy je tylko wykonac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A ja powiem tylko tyle: Sebastian, szacun za włożoną pracę, podkład muzyczny dobrany za***iście, mnie podoba się ten film bardzo bardzo bardzo :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A ja powiem tylko tyle: Sebastian, szacun za włożoną pracę, podkład muzyczny dobrany za***iście, mnie podoba się ten film bardzo bardzo bardzo :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

podziekowal ciesze sie naprawde ;)

ale wiem ze bedzie lepiej wiem ze bedzie o wieeeeele lepiej :D

sony dsc hx5

ok zaraz obczaje :D[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 21:34_________________________________________________ok mysle ze sprobujemy napewno :D

powiedz mi tylko czy od spodu masz gwint ?? bo mi tu googiel pokazuje jakies cuda

czy masz dziure na wkrecenie sruby od posdu aparatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie by te ujecia nie byly, jakim sprzetem nie byloby to krecone to film jest za***isty - raz ze jest nasz, wlasciwie wasz bo mnie nie bylo :( a dwa scena "tylko raz przed slubem :)"

Pantonik musisz przerejestrowac auto. nie masz wyjscia. koniec tematu ! ;)

spoko... będą tablice E0 PANTON :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...