Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ja odpadam, o 9 to jeszcze będę spał :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co wy kombinujecie :mysli:

czytaj baner!!!!!! :bicz:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 11:30_________________________________________________no co jutro pranie tapicerki :tongue4: napisane jest :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gdzie poka poka :D

udostepniłam fotos na FB to looknij sobie[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:04_________________________________________________

Ja odpadam, o 9 to jeszcze będę spał :confused4: :confused4: :confused4:

no.....trochę wcześnie :kwasny: no i dojechać na te 8-9 jeszcze trzeba...... chyba sama opierdzielę te tapicere... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjjj ludzie jak wy marudzicie.... jacy jesteście problematyczny.... budzik na 6:30.... prysznic... śniadanie... o 8:00 wyjazd z domu i na 08:30 jesteście na miejscu DJ.... w sobotę rano korków nie ma to dolecicie szybciutko i bezproblemowo... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjjj ludzie jak wy marudzicie.... jacy jesteście problematyczny.... budzik na 6:30.... prysznic... śniadanie... o 8:00 wyjazd z domu i na 08:30 jesteście na miejscu DJ.... w sobotę rano korków nie ma to dolecicie szybciutko i bezproblemowo... :good:

Ja nie wyrobię, tym bardziej, że Ada stoi na działce u Izy kuzynki, a na 14 lecimy do moich rodziców :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.......ja codziennie wstaję po 6.....i dlatego w sobotę mam lenia, ale jakbym go nie miała to gdzie dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba no takie same mam, służą mi do noszenia karton-gipsów;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm a uzywasz ?? :D :D :D bo jak nie to bym pozyczyl do testow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu przegladnalem wszystkie zdjecia i ja chyba nie widze go :P[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:50_________________________________________________

no wlasnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu przegladnalem wszystkie zdjecia i ja chyba nie widze go :P[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:50_________________________________________________

no wlasnie :P

Seeebaaa noooo, na tablicy mam !!! uzytkownik moto.pl a sprzecior w jego albumie pt. Flu, MX-5 i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a moją wypierzecie przy okazji? :decayed: :decayed: :decayed:

Twoja fura jest niemobilna z deczka;D Pewnie dlatego, że pod maską nie ma już nawet murzynów do napędzania :decayed:W ogóle to podoba mi się Twoja kierownica.... :gwizdanie: Chyba u mnie w aucie wyląduje :decayed: W kwestii prania - przyjeżdżacie do mnie i jedziemy do Grześka (2km dalej). wezmę jakiegoś grilla, więc jak ktoś chce, to zabiera kiełbę, ew. kupimy na miejscu gdzieś. Grzesiek mówi, że nie pijemy jakoś specjalnie, bo musi jeszcze jeździć potem, czy tam w niedzielę, więc jakieś piwka mogą być do kiełbasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 8 rano grila i pic :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 13:38_________________________________________________a no i dj okresl sie 8 albo 9 u Ciebie, bo godzine nie bede siedzial :P szczegolnie ze zapakowany na dzialke przyjade :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...