Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dj nie znam nikogo takiego, może by spróbować skleić tą część wyłamaną później szpachla do skór albo jakaś inna- trzeba zobaczyć żeby bylo git i pomalować to farbą do skór bo do plastików się nadają, dobierze się odcień i połyskliwość odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj nie znam nikogo takiego, może by spróbować skleić tą część wyłamaną później szpachla do skór albo jakaś inna- trzeba zobaczyć żeby bylo git i pomalować to farbą do skór bo do plastików się nadają, dobierze się odcień i połyskliwość odpowiednie

Nie ukrywam, że liczę na Ciebie w tej kwestii, bo pomysł na naprawę (własnoręczną) mam taki sam. Nie chcę obciągać dechy skórą, bo zawsze będzie inna faktura i ryzyko, że się odklei, więc najpierw skleję to, co strzeliło, a potem dopiero dotrę na gotowo, zrobię fakturę i pomaluję:)[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:15_________________________________________________Aha...pyk'a ktoś?[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________Tośmy pyk'nęli... no nic - dobrej nocy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

no nie ma moze :P Miski ??? a Wy Comomaniaki ?

Bardzo chętnie ale nie dam rady :confused4: :confused4: :confused4: jestem dziś ustawiony z kolegą na jego działce.

Mariano a jakie masz narzędzia do wymiany :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 21:17_________________________________________________dzisiaj troche po Silerze się pokręciłem i dostałem oczopląsu :decayed:

Powiedz jakie powinienem mieć - co nieco w garażu się znajdzie :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa: witam.....a co tam na piertynie? szykuje sie jakies lechnistwo? :slina:

Jarmark Wojewódzki i m.in. koncert Coma :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 12:34_________________________________________________

Do tego pewnie jakaś "księżycowa" :naughty:, pajda chlebora ze smalcorem :slina: oraz inne tego typu atrakcje - ogólnie szykują się niezłe balety :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa faktycznie jak leciałam wczoraj do UMŁ to widziałam jakies budki porozstawiane a to były te na smalec zapewne a zamiast Comy był jakiś orator który wzywał nas do nawracania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa faktycznie jak leciałam wczoraj do UMŁ to widziałam jakies budki porozstawiane a to były te na smalec zapewne a zamiast Comy był jakiś orator który wzywał nas do nawracania

Jeśli lecisz do UMŁ i widzisz porozstawiane budki "TO WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa faktycznie jak leciałam wczoraj do UMŁ to widziałam jakies budki porozstawiane a to były te na smalec zapewne a zamiast Comy był jakiś orator który wzywał nas do nawracania

Jeśli lecisz do UMŁ i widzisz porozstawiane budki "TO WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ten orator mnie zmylił no i tyle sie mówi o przesiedleniach tych co czynszów nie płacą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...