Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siemano :hi:

ja leje Mobil1 5W50 :tongue4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________ap ropo dzisiejszego dnia to okazało się ze u mnie na podwórku ,w piwnicach i kamienicy kręcili zdięcja do serialu "Inspektor Alex" który będzie na wiosne w TVP1

miałem okazję pogadać z Wesołowskim powiem że nawet spoko koleś :good:

Zdj_cie010_2.jpgZdj_cie011_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedał ten Wesołowski..........ale wózek mógłbyś zakosić - przydałby się dla Sebka do kręcenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno była też Kasia Figura ale jej nie spotkałem :confused4:

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 21:18_________________________________________________

pedał ten Wesołowski..........ale wózek mógłbyś zakosić - przydałby się dla Sebka do kręcenia :naughty:

też o tym pomyślałem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa a ja pierwszy raz widzie typa :polew:

ja coś gościa kojarzę z jakiegoś serialu ale tak pi razy drzwi.... generalnie aktorstwo na poziomie ekipy Mroczków, Cichopek itp. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa a ja pierwszy raz widzie typa :polew:

ja coś gościa kojarzę z jakiegoś serialu ale tak pi razy drzwi.... generalnie aktorstwo na poziomie ekipy Mroczków, Cichopek itp. :thumbdown:

no każdy podobnie zaczynał ale gość w porównaniu do Mroczków szybciej się rozwija :cool1: parę seriali już przerobił,więc nie jest to aktor jednego serialu jak bracia Mroczkowie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierwa... Chriss..... ja bym mu najebal a nie zdjecia sobie robil.... jest coraz mniej prawdziwych aktorow

coś nerwowy "Pan Żabka" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierwa... Chriss..... ja bym mu najebal a nie zdjecia sobie robil.... jest coraz mniej prawdziwych aktorow

dobrze godasz chłopie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

ta Chriss mogles ten wozek podpierdolic nei ma co przydalby sie :D

DSC7470.jpgDSC7471.jpgDSC7473.jpgDSC7474.jpgDSC7476.jpgDSC7477.jpg

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 21:59_________________________________________________przy czym dodam ze do tarczy z kolek walilismy troche na slepo do tarczy z typkiem wszystkie poza jedna weszly dokladnie tam gdzie celowalem :D

ksztalt kregla oznacza strzaly smiertelne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wózkiem to zj***ł na maxa.......... :wallbash:

Chriss Ty chyba lubisz robić sobie fotki z takimi blondynkami jak ten Wesołowski co? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 22:08_________________________________________________Sebek powoli zaczynam się Ciebie bać... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no powiem wam ze sie zajaralem nie ma co drogi sport troche ale adrenalinka frajda jest naprawde mega :D

heheh jak pamietalem z lunaparku z wiatrowki walilo sie z 2 m a tu sie okazlo ze trzeba walic z 10 - 15 m hehehe

troche mi szczeka opadla :D ale dalem rade :D[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 22:17_________________________________________________

Seba ! chyba widze glocka :> fajna zabawa nie ? :D

hehe nie mialem wadpliwosci ze poznasz :D

zgadza sie glock 17 8 mm :D[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 22:18_________________________________________________czaaaaaaaaaaaaad :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

najpierw dostalem taki sportowy jakis z nabojami z bocznym zapalnikiem czy jak to sie tam zwie

postrzelaem i mowie panie daj pan cos dla doroslych hehehehe :D

glock to jest to :D lubie to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...