Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi: :hi:

hehehe no spoko carty to temat otwarty :)

ja bede w nastepny weekend czyli 8-9 wiec jak cos to tez sie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 11:29_________________________________________________podatek od marzeń zapłacony ???

ja zara idę a może się uda :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 11:56_________________________________________________gwarantuję Ci, że szybciej się dorobisz pracą niż grą na loterii.... tak tak wiem wiem.... ludzie wygrywają... tylko masz świadomość, że szanse są o wiele wiele wiele mniejsze niż to, że w tym roku zachorujesz na raka i pójdziesz do piachu (?) a w to przecież nikt nie wierzy.... za to w wygraną..... "a może jednak..."

Trzeba zejść na ziemię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jedna szansa na 13 milionów 986 tysięcy 816:

0c95d9a376192e0386513b1b2f7b2602.png

Powodzenia :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz jakoś tamtej jesieni tak sobie puściłem za 5zeta bo nie jestem jakimś nałogowym graczem i miałem 4-kę czyli przygarnąłem coś koło 200zeta byłem bardzo zadowolony :>

dziś też puszcze za 5 czy 10 zeta może się zwróci a jak nie to najwyżej dwa browary mniej wypije wieczorem zdana strata :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zdarzenia na rogu Zgierskiej i Limanowskiego doszło ok. godz. 10 rano. Kompletnie zniszczony rower zatarasował jedno pasmo ruchuna Zgierskiej od strony północnej. Tworzą się korki.

Więcej... http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10361838,Rowerzysta_znowu_ofiara_kolizji__Korki_na_Zgierskiej.html#ixzz1Z9IZYEFD

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10361838,Rowerzysta_znowu_ofiara_kolizji__Korki_na_Zgierskiej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> doobre nie ma tira tarasującego ale jest rower ! :hi: witka i gramy dzisiaj na autka dla kolegów z klubu, grramyyy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk o policji

patologia :facepalm:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 15:04_________________________________________________

:> doobre nie ma tira tarasującego ale jest rower ! :hi: witka i gramy dzisiaj na autka dla kolegów z klubu, grramyyy :good:

siemka Madziu :) gramy gramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...