Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnijcie mi kto z klubowiczów ma tanie i dobre części do naszych audiczek. Byłem dzisiaj u DJ i K U R W A okazało się, że walnięta pompa wody. Oczywiście uprzedzam, że 40 tyś temu była wymieniana razem z rozrządem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Przypomnijcie mi kto z klubowiczów ma tanie i dobre części do naszych audiczek. Byłem dzisiaj u DJ i K U R W A okazało się, że walnięta pompa wody. Oczywiście uprzedzam, że 40 tyś temu była wymieniana razem z rozrządem.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0 :szukaj::wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taka pompa po takim przebiegu nie powinna isc na reklamacje ?? i ci co robili rozrzad powinni to w gratisie zrobic ?? :)

:decayed:

w 100% się zgadzam Panie Sebastianie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to Bruno bo rozumiem ze robiles rozrzad tutaj ? wiec pewnie masz papierki wiec zawitaj ladnie do panow i powiedz ze zj***li :D

podobnie jak zj***l WSZ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to Bruno bo rozumiem ze robiles rozrzad tutaj ? wiec pewnie masz papierki wiec zawitaj ladnie do panow i powiedz ze zj***li :D

podobnie jak zj***l WSZ :D

chyba, że była włożona stara "pumpa" a nowa poszła do żyda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roszczenia będą słuszne tylko wtedy, gdy go oszukali, czyli pompa nie była zmieniana. Mechanik bierze odpowiedzialność za robotę, a nie za jakość części (chyba, że faktycznie źle założyli pompę i np. oring się podwinął). Z reklamacją pompy wody bym sobie od razu odpuścił, bo to praktycznie nie do wyegzekwowania. Sam kiedyś próbowałem reklamować przegub po 1000km, więc znam temat z autopsji. Napiszą, że uszkodzenie mechaniczne lub coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie rozumiem ?

o to, że pompa nie była ruszana... i dlatego zdechła bo nie miała nalatane 40kkm..... pewnie była jeszcze ruszona po dzwonie co spowodowało jej szybki zgon (co to jest 40k na pompę wody (?) .... nawet zamiennik) :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 17:00_________________________________________________

nom to Bruno bo rozumiem ze robiles rozrzad tutaj ? wiec pewnie masz papierki wiec zawitaj ladnie do panow i powiedz ze zj***li :D

podobnie jak zj***l WSZ :D

życzenia się nie spełnią.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jak wcześniej mówiłem pompa na bank była wymieniona 40 tyś temu razem z rozrządem Znam mechanika parę ładnych lat i razem morze wódy wypiliśmy więc wałek wykluczam. A z reklamacją hmmm.... to jest polska Panowie więc przychylam się do wypowiedzi DJ. Natomiast faktycznie 40 tyś dla pomp to jest nic i nawet dla zamiennika, jak napisał Łukasz. Problem w tym że będę kilka stówek w plecy i dlatego właśnie krew mnie zalewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba nuta "KLATA PLECY BARKI" zrobily u mnie na osiedlu sensacje w pracy z reszta tez :decayed:

bardzo sie ciesze :D mam nadzieje ze Kimi ja widzial :D bedzie motivation :D

Bruno no niby tak ale jest szansa ze mogli zj***c przypadkiem i zalozyc za malo wydajna pompe do Twojego silnika :) a za to juz oni odpowiadaja :)

jak sie myle to napewno nasze madre techniczne glowy mnie poprawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...