Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

teraz się pozabijają na PV :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:56_________________________________________________

wpłynąłem na zmianę regulaminu :naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

powinieneś dostać wyróżnienie :P

widzicie wszyscy mnie straszyli, że dostanę kropkę a tutaj co???? Sam prezes wziął moje zdanie pod uwagę i ZMIENIA regulamin.......... :naughty::kox::decayed:

ps: jaki z tego morał? Do odważnych świat należy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

prawda jest taka, że Hugo bardzo mądrze postąpił.... i rozwiązał problem raz na zawsze... a nie takie zgłaszanie kto co komu na priva napisał i czy go obraził czy nie...... totalna głupota z tym była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się pozabijają na PV :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:56_________________________________________________

wpłynąłem na zmianę regulaminu :naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

powinieneś dostać wyróżnienie :P

widzicie wszyscy mnie straszyli, że dostanę kropkę a tutaj co???? Sam prezes wziął moje zdanie pod uwagę i ZMIENIA regulamin.......... :naughty::kox::decayed:

ps: jaki z tego morał? Do odważnych świat należy! :D

a może ty też jesteś jednym z rodziny założycieli :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:21_________________________________________________uu Kimi przyszedl juz po zawodach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:21_________________________________________________uu Kimi przyszedl juz po zawodach :D

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh kimiasz nas juz nie kocha pewnie przygruchal sobie jakies studentki i ma lepsze zjaecie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow....ladnie sie naspamowalo w lodzkim i przy okazji w watku o uciszaniu... Niestety temat juz zamkniety, wiec sie wypowiem tutaj: Prometeo w mojej opinii nie zmyslil sobie wszystkiego, aczkolwiek nie jest krysztalowy (wypowiedzi w watkach). Malik...Qrde, slabo by bylo, gdyby 36'letni chlop popelnial takie swinstwo - wyjasni sie to, jak dojdzie "zglos do moderatora" w oryginalnej wersji. Mimo, ze Hugo zmienil regulamin i mozna sobie skakac do gardel na pw, to i tak niestety w temacie nadal byly bezsensowne gadki... Troche dziecinada, ale tez rozumiem goscia, bo jak nie wyjasni sprawy i nie zmieni nicka, to nawet gdyby chcial cos sprzedac na forum, zaraz mu ktos wypomni, ze byly takie akcje, wiec nie jest godny zaufania... Podsumowujac - niech sie Malik w temacie wypowie i zobaczymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh kimiasz nas juz nie kocha pewnie przygruchal sobie jakies studentki i ma lepsze zjaecie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie pieprzcie głupot :cool1:

Wyszedłem z mieszkania o 9, do 18 w pracy, potem siłownia, wróciłem 20:45, zanim się ogarnąłem, rozpakowałem, naszykowałem na jutro do pracy pykło pół godziny, teraz rozmawiałem 20 minut przez telefon z Izą - naprawdę nie jestem w stanie siedzieć na forum cały czas :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow....ladnie sie naspamowalo w lodzkim i przy okazji w watku o uciszaniu... Niestety temat juz zamkniety, wiec sie wypowiem tutaj: Prometeo w mojej opinii nie zmyslil sobie wszystkiego, aczkolwiek nie jest krysztalowy (wypowiedzi w watkach). Malik...Qrde, slabo by bylo, gdyby 36'letni chlop popelnial takie swinstwo - wyjasni sie to, jak dojdzie "zglos do moderatora" w oryginalnej wersji. Mimo, ze Hugo zmienil regulamin i mozna sobie skakac do gardel na pw, to i tak niestety w temacie nadal byly bezsensowne gadki... Troche dziecinada, ale tez rozumiem goscia, bo jak nie wyjasni sprawy i nie zmieni nicka, to nawet gdyby chcial cos sprzedac na forum, zaraz mu ktos wypomni, ze byly takie akcje, wiec nie jest godny zaufania... Podsumowujac - niech sie Malik w temacie wypowie i zobaczymy :wink4:

ale cos jest na temacie bo Malik nie wyslal pw odrazu ... takze ... cos jest na rzeczy ;) dokladnie jestem tego samego zdania jak mial inaczej zalatwic sprawe jak nie ta ?? dobrze zrobil ...

Kimiasz dobra dobra ;P bylo dzisiaj klata plecy barki ?? :D ja mialem klate i triceps :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...