Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie no ja z graplingu noga moge sie tylko polozyc i nic wiecej wiec jak wszyscy :)[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 22:42_________________________________________________ja tam chetnie posparuje ale w stojce mimo ze nic nie umiem i szybko sie mecze po prostu lubie to :):decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak to to się to ja myślałem że my razem polecimy jakiśszybki fajt :D :D :D sportowy oczywiście [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 22:51_________________________________________________ :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam Bartku mysle ze to nic nie zmienia ze trenuje od roku ... :)[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:04_________________________________________________wrecz wiem to na pewno ...

mniejsza o to :) [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:13_________________________________________________eeej nooo nie spimy pijemy zwiedzamy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobra wazna jest konfrontacja :D :D :D [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 00:23_________________________________________________ :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności musiałem podac vin. Więc jak ktoś ma jakieś pomysły odnośnie tych cewek

nie musisz miec kompletu ori cewek ! wymienia ci te ktore sa wadliwe o ile masz je na aucie

Marcin skąd ta pewność ? Temu koleżce wymienili cały zestaw ale mial oryginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie chce nikt malutkiej suni? 1,5 roczku ma, bardzo grzeczna i spokojna, ktoś ją wyrzucił w lesie ;/ narazie jest u mnie ale mam drugiego psa i nie może zostać na stałe. 377738_2376144376304_1631432592_2291901_1561489438_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin skąd ta pewność ? Temu koleżce wymienili cały zestaw ale mial oryginały

bo ta akcja serwisowa to nie jest zadna nowosc... pisane bylo o niej w kazdym chyba dziale na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wlasnie na filmie wyjazd integracyjny

powiem tak film jak dla mnie d*py nie urywa jest kilka smiesznych momentow ale tylko z tego wzgledu ze bluznia

ale Glinka ............................. mizdzy system .................... dla niej warto isc i zobaczyc .... alez jest zaaaaaaaaaaaaaaaajebistaaaaaaaaaaaaaaaa :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...