Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kurde nie chce nikt malutkiej suni? 1,5 roczku ma, bardzo grzeczna i spokojna, ktoś ją wyrzucił w lesie ;/ narazie jest u mnie ale mam drugiego psa i nie może zostać na stałe. 377738_2376144376304_1631432592_2291901_1561489438_n.jpg

Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________

niech ktoś weźmie materac albo kocyk to się poturlacie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________

widzialem wczoraj Delfinka. tak sobie smutno stal bez drzwi, maski, silnika, wnetrza... :(

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pozwolili na manifestacje,to majom teraz co robić :cool1:

Robert ? a skąd masz te szorciki? byś skombinował jedne dla mnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na stadionie 10 lecia :>

to weź mi rozmiar 36 to ci oddam na spocie :> :> ahaaa Seba jak widziałeś na listopad są same jesienne zdjęcia w propozycjach, tyle złotych liści, że ja miałam za mało i odpadłam w kwalifikacjach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na stadionie 10 lecia :>

to weź mi rozmiar 36 to ci oddam na spocie :> :> ahaaa Seba jak widziałeś na listopad są same jesienne zdjęcia w propozycjach, tyle złotych liści, że ja miałam za mało i odpadłam w kwalifikacjach :gwizdanie:

Madziu tam sie nie da nic zrobic na prawde :)

http://www.sadistic.pl/latka-na-drodze-vt92609.htm

zobaczcie jaka gustowna latka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na stadionie 10 lecia :>

to weź mi rozmiar 36 to ci oddam na spocie :> :> ahaaa Seba jak widziałeś na listopad są same jesienne zdjęcia w propozycjach, tyle złotych liści, że ja miałam za mało i odpadłam w kwalifikacjach :gwizdanie:

już nie da rady kupić ,bo niema stadionu :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatka super :polew: :polew: Robert jak nie ma jak jest- sama widziałam Biało-Czerwony jest nawet :>[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:22_________________________________________________

kupiłem na stadionie 10 lecia :>

to weź mi rozmiar 36 to ci oddam na spocie :> :> ahaaa Seba jak widziałeś na listopad są same jesienne zdjęcia w propozycjach, tyle złotych liści, że ja miałam za mało i odpadłam w kwalifikacjach :gwizdanie:

Madziu tam sie nie da nic zrobic na prawde :)

Seba to myślę , że chyba nie ma co głosować w sumie z tej samej przyczyny :mysli:

http://www.sadistic.pl/latka-na-drodze-vt92609.htm

zobaczcie jaka gustowna latka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stadion jakiś jest ale takich szortów już niema :cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:31_________________________________________________jak strasznie przezywają ze zatrzymali 200 osób ,ciekawe ile zatrzymają po tym weekendzie pijanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie chce nikt malutkiej suni? 1,5 roczku ma, bardzo grzeczna i spokojna, ktoś ją wyrzucił w lesie ;/ narazie jest u mnie ale mam drugiego psa i nie może zostać na stałe. 377738_2376144376304_1631432592_2291901_1561489438_n.jpg

Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________

niech ktoś weźmie materac albo kocyk to się poturlacie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________

widzialem wczoraj Delfinka. tak sobie smutno stal bez drzwi, maski, silnika, wnetrza... :(

:polew: :polew: :polew: :polew:

No niestety ale mam już jedną baaardzo dużą sunie i nie akceptuje innych piesków w domu, poza tym muszę liczyć się ze zdaniem innych lokatorów;/ Ten psiak leżał na działkach pod płotem przez tydzień, zapewne jakiś przyjemniaczek wyrzucił go z auta przy drodze ;/ Szkoda do schroniska oddać bo wiadomo ile tam psów mają, po miesiącu wszystkie pupile które ni znajdą domu są usypiane :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...