Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

- Halo, dzień dobry, pańska żona przyjechała do naszego warsztatu...

- Wiem, zapłacę za remont auta.

- Wiem, ale kto zapłaci za remont warsztatu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Gizmus :good: niezle tyle km na jedym baku. Mój avf z programem po mieście bierze bardzo różnie w zależnosci o humoru i wagi nogi:P ale 8 raczej nigdy nie przekraczam, średnia wychodzi z 7. Na trasie wiadomo w zależności od tego jaka droga i jaka prędkość średnia ale w granicach 5-6l więc myślę że przyzwoicie. Rekord mój na trasie 400 km 4.7

:good: :good: :good: mam praktycznie takie same wartości :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby mam kandydata :decayed: tylko ze jest na gazie 1.8 T jak ma sie to turbo do gazu w B5 :mysli:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 12:05_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-t-150km-climatronic-ladna-C20991760.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ladnie ten twoj byl rozsypany ze kupujesz troche nowsze auto :polew:

na tyle mnie stac znowu sie pojezdzi 1,5 roku i sie sprzeda :decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 12:21_________________________________________________

jak jest poprawnie wystrojony gaz to bedzie ok :) w dziale projekty masz temat kolego CoLo - tyz ma LPG :>

:good: moze sie wybiore na ogledziny tematu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu ale nie szukasz quatrro teraz? Ja następna na pewno będe w quatrro szukał, albo nie wytrzymam i w tej dorezam[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 12:43_________________________________________________Na zdjęciach wygląda to 1.8T ładnie ale na zywo na bank będzie kibel, jak widze auto wystawione przez komis to wiadomo że mozna sobie odpuscic. Weź szukaj coś od prywatnego właściciela bo w komisach niezle kombinuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu ale nie szukasz quatrro teraz? Ja następna na pewno będe w quatrro szukał, albo nie wytrzymam i w tej dorezam[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 12:43_________________________________________________Na zdjęciach wygląda to 1.8T ładnie ale na zywo na bank będzie kibel, jak widze auto wystawione przez komis to wiadomo że mozna sobie odpuscic. Weź szukaj coś od prywatnego właściciela bo w komisach niezle kombinuja

dobrze gadasz... tylko Q.... ale trzeba pamiętać, że coś sensownego to już inny zakres PLNów..... więc może Kłysek poczekaj... dozbieraj trochę kaski i uderz w coś czym polatasz dłużej niż rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu ale nie szukasz quatrro teraz? Ja następna na pewno będe w quatrro szukał, albo nie wytrzymam i w tej dorezam[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 12:43_________________________________________________Na zdjęciach wygląda to 1.8T ładnie ale na zywo na bank będzie kibel, jak widze auto wystawione przez komis to wiadomo że mozna sobie odpuscic. Weź szukaj coś od prywatnego właściciela bo w komisach niezle kombinuja

dobrze gadasz... tylko Q.... ale trzeba pamiętać, że coś sensownego to już inny zakres PLNów..... więc może Kłysek poczekaj... dozbieraj trochę kaski i uderz w coś czym polatasz dłużej niż rok

ale ja nie chce latac dluzej niz np. 2 lata lubie zmiany :kox:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:00_________________________________________________nie nie juz po rozmowie z panem dam sobie spokoj :gwizdanie: z ta A4 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Pan Ci powiedzial :D

ze to jest cukiereczek u niego na placu :decayed: wiec jak slysze takie gadaki od typa ktory ciagnie auta az milo to niech tego cukiereczka sobie sam wezmie i nim jezdzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:08_________________________________________________a moze E46 :mysli:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:09_________________________________________________albo E39[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:14_________________________________________________ :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Tego audika to moge ci zobaczyc bo do Radomska jest 40 km odemknie

A mówiłem E46 pewno że tak ani się nie zastanawiaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 moim zdaniem jest nowszą konstrukcją w ogóle lepszy dizajn :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 moim zdaniem jest nowszą konstrukcją w ogóle lepszy dizajn :wink4:

na a dla mnie to w srodku E46 to jest jakies staozytne gowno :thumbdown: biorac pod uwage srodek B5 a E46 to tak jak by porownac gówno(E46) do twarogu(B5) :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:22_________________________________________________przepierzylem caly net i stwierdzam ze na ta chwile nie ma dal mnie samochodu :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 moim zdaniem jest nowszą konstrukcją w ogóle lepszy dizajn :wink4:

na a dla mnie to w srodku E46 to jest jakies staozytne gowno :thumbdown: biorac pod uwage srodek B5 a E46 to tak jak by porownac gówno(E46) do twarogu(B5) :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:22_________________________________________________przepierzylem caly net i stwierdzam ze na ta chwile nie ma dal mnie samochodu :kox:

No nic to kupuj B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale On chce twarog z gownem :polew:

To dopiero wyjdzie autko :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...