Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

czyli na gotowo można liczyć 700pln-ów - czyli ostatecznie nie tanio :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

oczywiście po NIEznajomości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na gotowo można liczyć 700pln-ów - czyli ostatecznie nie tanio :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

oczywiście po NIEznajomości :wink:

to za taka kase mozna kupic stół z 4 krzesłami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to od czego sie ma znajomosci wlasnie od tego zeby nie robic stolika za 700 tylko za 300 ;)

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

385227_10151259672619823_1992823766_n.jpg

:whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wg. wyliczen DJ i tak i tak wychodzi 500-600 pln po znajomosci :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki szklany blat mam za 49zł z wyprzedaży Ikei, blok za jakieś 100-200zł można wykołować, a jak rzeczywiście będzie złomowy, to za butelkę - szkiełkowanie robi kumpel, podejrzewam, że koło 350zł taki stolik by mnie wyszedł;]

ale ze jak to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. to w takim razie poproszę o stolik 8cyl. na szkle hartowanym o grubości 10 milimetrów szkło matowe lub normalne (do wyboru dla was) - zapłacę 350 pln:grin:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Seba cieszę się, że wreszcie naumiałeś się wklejać fotki :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. to w takim razie poproszę o stolik 8cyl. na szkle hartowanym o grubości 10 milimetrów szkło matowe lub normalne (do wyboru dla was) - zapłacę 350 pln:grin:

Are_You_Fucking_Kidding_Me_HD_by_CrusierPL.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki szklany blat mam za 49zł z wyprzedaży Ikei, blok za jakieś 100-200zł można wykołować, a jak rzeczywiście będzie złomowy, to za butelkę - szkiełkowanie robi kumpel, podejrzewam, że koło 350zł taki stolik by mnie wyszedł;]

ale ze jak to :)

faktycznie :facepalm: jak taka cena to tez wezme dwie szt. :decayed: tylko tak jak Mario mowi zeby nie bylo tak ze jak posatwie mocniej flaszke to peknie w piz*u bo wykonawca bedzie musial cofnac mi 3 x tyle :grin:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

DJ chciał jeździć po Łodzi po śmietnikach i brac szyby z wymienianych okien :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. to w takim razie poproszę o stolik 8cyl. na szkle hartowanym o grubości 10 milimetrów szkło matowe lub normalne (do wyboru dla was) - zapłacę 350 pln:grin:

http://phasmatishaunt.com/wp-content/uploads/2012/08/Are_You_Fucking_Kidding_Me_HD_by_CrusierPL.png

ok 400pln ale twoją flachę pijemy na tym mebelku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co postanawiam - jak otworzę sklep i stanie w nim ten stolik, to nawet i ja flachę postawię;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co postanawiam - jak otworzę sklep i stanie w nim ten stolik, to nawet i ja flachę postawię;]

bede stalym klientem :decayed: co przyjade flacha :grin: to nie wiem czy bede wychodzil :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwnicę będę musiał na to przerobić;)

tez pewnie sporo PLN wyjdzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat już chciałem normalnie otwierać i remontować, ale z koniem się kopać nie będę;p niech sklep wypali najpierw;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat już chciałem normalnie otwierać i remontować, ale z koniem się kopać nie będę;p niech sklep wypali najpierw;]

no ale na warsztat to juz musisz miec kasy ciut duzo wiecej :whistling: staruszek mial taki pomysł mało PLN nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...