Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz potrzebuje Twoją zgodę żeby zamieścić kompromitujące materiały na łódzkich

Kłusiu już wyraził swoje poparcie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz potrzebuje Twoją zgodę żeby zamieścić kompromitujące materiały na łódzkich

Kłusiu już wyraził swoje poparcie :polew: :polew: :polew:

Poproszę na PW aby zaakceptować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jest zgoda - twardym trzeba być a nie mientkim ;) ;) ;) ;) ;):thumbup: :thumbup: :thumbup::evil: :evil:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 00:04_________________________________________________tym razem na mnie kolej - do dzisiaj :hi:

PSTRYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

podjedzcie jutro na fotki :wink4: :wink4:

jutro będe trzeźwieć...bo właśnie popijam :kox:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 00:10_________________________________________________chyba że to nie było do Mnie :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jest zgoda - twardym trzeba być a nie mientkim ;) ;) ;) ;) ;):thumbup: :thumbup: :thumbup::evil: :evil:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 00:04_________________________________________________tym razem na mnie kolej - do dzisiaj :hi:

PSTRYK

Marian, no co Ty ?? chcesz żebym sobie zęby wybiła po ciemku ?? :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie na pstryk pstryka sie jak juz nikogo nie ma np jak teraz :D

chyba .... ;)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 03:14_________________________________________________no i co lyso Wam teraz ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 03:24_________________________________________________no dobra to chyba przyszedl czas na PSTRYK do pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dobry wszystkim wczorajszym z objawami "migreny" oraz dzisiejszym uczestnikom ruchu drogowego, którzy bez przeszkód będą poruszać się dziś autem. Trochę poczytałam Was od rana przy kawie ( czyt. pies wstaje o 6 i muszę się zwleść z wyra). Reasumując nie mam "łba" na te Wasze spoty. Litr na łeb dla mnie to chyba późniejsze spoty na cmentarzu. Zresztą piję- nie jeżdże wiec chyba tylko spoty z noclegiem wchodzą w grę albo szoferzy odwożący zwłoki na chatę. Poza tym chętnie kiedyś Was zobaczę i ciocię Basię bardzo chętnie :rolleyes: W grę wchodzi spot na powietrzu, blisko placu zabaw hehe ponieważ opiekuję się 3 nieletnich, którzy bardzo lubią ze mną jeździć. Może Misie wezmą swoją dzieciarnie i będzie nadzieja na chwilę rozmowy, gdy dzieci będą się poznawać i np. robić testy kto szybszy i lepiej włazi po drabinkach albo szybciej znika z pola widzenia rodziców i trzeba wtedy się bawić w utrudnioną wersję podchodów gdzie nie ma znaków na ziemi i niebie, gdzie delikwenta można znaleźć. Pragne nadmienic iż użyłam w swojej wypowiedzi słów związanych z motoryzacją. Auto będzie dziś znów stało u Idczaka więc proszę nie siać paniki :naughty: jeśli będzie zaś stało albo jechało w innych okolicach niż zamieszkania proszę natychmiast dzwonić :> Dziś na poranne pobudzenie widziałam fajną A4 B7 w sedanie którą z rej ZK -jakis parkował przed moim blokiem. Wnioskuję że sąsiad z naprzeciwka tez zakupił A4 ( juz drugi, bo jeden sprzedal VW i ma B6) albo był to przyjezdny. Nie wiem jak wy ale ja myślę że coraz więcej osób łapie bakcyla A4. Pozdrawiam i życzę udanych fotosków :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedzcie jutro na fotki :wink4: :wink4:

jutro będe trzeźwieć...bo właśnie popijam :kox:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 00:10_________________________________________________chyba że to nie było do Mnie :embarrassed:

trzeba było dać znać wcześniej, ostatnio odczuwam braki alkoholowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

podjedzcie jutro na fotki :wink4: :wink4:

jutro będe trzeźwieć...bo właśnie popijam :kox:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 00:10_________________________________________________chyba że to nie było do Mnie :embarrassed:

trzeba było dać znać wcześniej, ostatnio odczuwam braki alkoholowe :decayed:

następnym razem dam znać szybciej :wink4:

:sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jak turbulum co zdechło :gwizdanie:

jest luz na wężu przy turbawie...słychac jak syczy zamiast gwizdać.musze wszystkie wężyki powywalać i sprawdzić czy nie ma dziurki nigdzie.a tak to jakoś śmiga...wczoraj w Toruniu byłem i nie wszedł w tryb awaryjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :):hi:

nie spac zwiedzac :) jeszcze tylko sie przespie i jestem zwarty i gotowy :) auto wypucowane mozna dzialac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: zaraz zaraz moje jeszcze nie jest czyste :tongue4: jak cos o ktorej sie bedziemy ustawiac i gdzie ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kwestia otwarta mi dzisiaj jeszcze wpadl do glowy lublinek :D

duzo samolotow moze sie uda jakos podjechac blisko gdzies z boku i tam cos pstryknac

ja jestem w sumie otwarty na pomysly :D godzina mysle ze ok 13 by mi pasowalo do 16ej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...