Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj w Łodzi byłem ale nikogo nie widziałem :gwizdanie: :tongue4:

akurat mnie nie było :tongue4:

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:04_________________________________________________

płaciłem chyba 800 lub 900 pln-ów

sZAAS.jpg

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:22_________________________________________________

wczoraj w Łodzi byłem ale nikogo nie widziałem :gwizdanie: :tongue4:

Adas może nie w tej Łodzi byłeś :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:24_________________________________________________chriss-u to co :mysli: pyk :drinks:

to jest program robiony w Compsporcie w Łodzi :?: czy gdzie jeśli można wiedzieć :?:

dzięki za odp :good:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________

maly ?? juz 3 tydzien !!!! to nei jest maly to sa jakies tortury :( najgorsze jest to ze terminu konca nie widac :( ze tak niby ciagle :(:wallbash:

dobrze, że nie 40 dni i 40 nocy :naughty: :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:08_________________________________________________

taaaa :gwizdanie:

Co, nie wierzysz mi? :cool1:

No i w sumie słusznie :tongue4:

Generalnie osiągam ostatnio poziom mistrzowski w ściemnianiu :decayed:

:good:

ja też całkiem nieźle sobie radzę w tej dyscyplinie :decayed:

:polew:

Ale mam trochę wyrzuty sumienia, bo szefo fajny, płaci w miarę, a ja się opierdalam :>

Ale na usprawiedliwienie dodam, że z obowiązków się wywiązuję, jeno nieco "rozciągam" je w czasie :>

ja też Cię pod.dole hehe żarcik :tongue4::naughty: nie moje klimaty :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:11_________________________________________________

zawsze mozesz kupic obojetnie jaka i sobie okleic na biala perle za jakies 2-3 k :D [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________lece na chalupe i na trening Panie i Panowie takze do wieczorka :D:naughty::hi:

a co tam trenujesz :?: picie :drunk:;) <żarcik>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:21_________________________________________________Kimi, białe auto i czarny matowy dach to jest to :kox: w ogóle białe auto to black&white jak się patrzy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: osz w morde ten co odpisal hurtem do wszystkich :D

nic nie trenuje w sumie :P biegam na biezni musze spalic jakies 30 kilo :D:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: osz w morde ten co odpisal hurtem do wszystkich :D

nic nie trenuje w sumie :P biegam na biezni musze spalic jakies 30 kilo :D:tongue4:

:blink: chcesz zniknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym chętnie pobiegał :mysli: a szczególnie na bieżni tylko .......

że mi się nie chce :polew: :polew:

tak na poważnie też się muszę troszkę wziąć za siebie. :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh wiem co widze w lustereczku :) wiem ze to wygodnie ze jest gdzie piwko postawic no ale :) zamiast a4 niedlugo bede musial q7 qpic :P:D:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh wiem co widze w lustereczku :) wiem ze to wygodnie ze jest gdzie piwko postawic no ale :) zamiast a4 niedlugo bede musial q7 qpic :P:D:polew: :polew: :polew:

spoko, może być...

pozwolimy Ci zostać w klubie ze względu na stare czasy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looo heheh dzieki laskawczyni :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:56_________________________________________________tak sobie dzisiaj wymyslilem ze moze zrobie jakas fajna czolowke do filmow klubowych :) tzn jakis taki fajny poczatek z jakims ciekawym efektem pojawiania sie loga klubu ;)

tak mi dzisiaj wpadlo do glowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam zawsze wszystko musisz popsuc :P

żartuję przecież :wink4:

na pewno zrobisz mega piękne logo i wszyscy zaczną filmy robić zeby je móc wstawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no i masz no i bedzie sie wysmiewac no :P ehhh [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________lepiej pokaz Co Ty zrobilas :) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no rób rób :good: będziemy konsultowac poprawki :decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:13_________________________________________________

heheh no i masz no i bedzie sie wysmiewac no :P ehhh [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________lepiej pokaz Co Ty zrobilas :) :gwizdanie:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gdzie gdzie GDZIE !?![br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: osz w morde ten co odpisal hurtem do wszystkich :D

nic nie trenuje w sumie :P biegam na biezni musze spalic jakies 30 kilo :D:tongue4:

no siema :good:

to ile Ty ważysz :?: 1800 kg :kox::tongue4::naughty::embarrassed: :> <żarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no przesadzilem ale 105 wchodzi jak nic ;)

troszke za duzo 6 miesiac walcze poza zmianami w wygladzie :) tzn troszke sie dobrze po silowni zrobilo :)

to waga ta sama :) heheheh ja to jestem miszcz nie ma co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym chętnie pobiegał :mysli: a szczególnie na bieżni tylko .......

że mi się nie chce :polew: :polew:

tak na poważnie też się muszę troszkę wziąć za siebie. :kox: :kox:

może zorganizujecie jakiś meczyk w piłke nożną :?: albo meczyki na weekendzie np pod wieczór albo jakoś tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...