Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dzizas przeczytalem wszystko :P

i znowu wypadlem poza nominacje no :( Tomek normalnie jak banda dresiarzy :D nigdy nie spi on caly czas czuwa :D [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:25_________________________________________________a wogole to :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas przeczytalem wszystko :P

i znowu wypadlem poza nominacje no :( Tomek normalnie jak banda dresiarzy :D nigdy nie spi on caly czas czuwa :D [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:25_________________________________________________a wogole to :hi: :hi: :hi:

Powitać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrej nocki Tomusia :decayed:

Hej osetti :) czy myśmy się na nk nie spotkały przypadkiem ? :mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 10:20_________________________________________________

:kox: :>

Co tam u Ciebie? jakiś spocik się Wam szykuje? piłka nożna? dobrze czytam ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a psik a psik ;( czyżby jakiś wirus :mysli:

a tak poza tym to powitać wszystkich :hi:

No no, żaden wirus, musisz mieć siły na jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktorej pod tym tulipanem ?

W samo południe :D

"To miasto jest za małe na nas dwóch... :chytry: "

:D

Żartuję.

O 18-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 12:24_________________________________________________ale co w koncu pod tym tulipanem ?? robimy spota czy co bo juz sie gubie :) ja w pile nie gram na dworzu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 12:24_________________________________________________ale co w koncu pod tym tulipanem ?? robimy spota czy co bo juz sie gubie :) ja w pile nie gram na dworzu ;P

No ja się nie wyrywam z propozycjami, bo to będzie mój "pierwszy raz" :D

Co do piłki - jutro ma być słonecznie i ciepło, więc co do tego nie widzę przeszkód, by troszkę za piłką polatać. Ale co kto woli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 12:24_________________________________________________ale co w koncu pod tym tulipanem ?? robimy spota czy co bo juz sie gubie :) ja w pile nie gram na dworzu ;P

No ja się nie wyrywam z propozycjami, bo to będzie mój "pierwszy raz" :D

Co do piłki - jutro ma być słonecznie i ciepło, więc co do tego nie widzę przeszkód, by troszkę za piłką polatać. Ale co kto woli :wink4:

No właśnie bo ja też na piłkę sie nie za bardzo nadaje ale na spota owszem z chęciom :good:

Seba czyli dziś sie nie widzimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj chyba nie ja sie troche wczoraj poniszczylem i lep mi peka ;P a pozniej lece na kawalerski takze jak cos jutro spocika ogarniemy

aparat i tak wezme wiec pewnie sie cos stacjoinarnie pstryknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj chyba nie ja sie troche wczoraj poniszczylem i lep mi peka ;P a pozniej lece na kawalerski takze jak cos jutro spocika ogarniemy

aparat i tak wezme wiec pewnie sie cos stacjoinarnie pstryknie ;)

:good: i tak trzymać,baw sie dobrze :drunk::banan3: tylko nie przesadz :pleasantry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam przedszkole w domu - sąsiad "podrzucił" mi dzieciaka, bo musi gdzieś jechać, a jego żona do 15 pracuje :D

Ale przynajmniej obejrzę sobie "Auta" sto dwudziesty czwarty raz :D

To ulubiony film mojej córki. Moja krew :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim

Jutro o 18.00 czy jakoś inaczej - bo nie wiem co robić dziś wieczorem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: czy :beer1: :beer1: i lulu.[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 13:12_________________________________________________Widziałem dziś przy cmentarzu na Szczecińskiej B8 w Avancie :mysli: ktoś się przyzna :mysli: autko na łódzkich numerach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...