Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ta robota mnie wykończy :disgust:

a za oknem tak pięknie :embarrassed:

Basiu skąd ten sadystyczny emocik w profilu? to tak ku przestrodze dla kolegów? :mysli:

żeby nie kombinowali :decayed:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:22_________________________________________________widziałam że namierzyłaś mnie na FB :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ta robota mnie wykończy :disgust:

a za oknem tak pięknie :embarrassed:

Basiu skąd ten sadystyczny emocik w profilu? to tak ku przestrodze dla kolegów? :mysli:

żeby nie kombinowali :decayed:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:22_________________________________________________widziałam że namierzyłaś mnie na FB :cool1:

Ahaś, zrobiłam śledztwo na profilu Seby najpierw hehehe. Teraz możemy podesłać sobie po kozie albo ogierze, albo nakarmić kury w kurniku . :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta robota mnie wykończy :disgust:

a za oknem tak pięknie :embarrassed:

Basiu skąd ten sadystyczny emocik w profilu? to tak ku przestrodze dla kolegów? :mysli:

żeby nie kombinowali :decayed:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:22_________________________________________________widziałam że namierzyłaś mnie na FB :cool1:

Ahaś, zrobiłam śledztwo na profilu Seby najpierw hehehe. Teraz możemy podesłać sobie po kozie albo ogierze, albo nakarmić kury w kurniku . :decayed: :decayed:

co prawda to prawda, :hahaha: teraz jesteśmy sąsiadkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ladnie wspolne gospodarstwo zrobcie :P

Zajrzyj na jajecznice :D

...albo na zbiór pomidorów :tongue4:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 15:14_________________________________________________

Dobra, starczy tego spamu, czas myśleć o ewakuacji do domu :hi: do zobaczonka

narka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na Starorudzkiej w Bacówce u Józka, otóż sprawa przedstawia się następująco:

można tam grillować, ależ oczywiście...

pod kilkoma warunkami:

- kiełbasa 6 zł za 100g

- szaszłyk 6 zł za 100g

- kaszana 4 zł za 100g

- chlebek, musztarda ketchup płatnie

- napoje oraz alkohole od nich

- 30 zł za rozpalenie grilla

i co Wy na to :?:

trochę kosztowna imprezka.

Proponuję takie rozwiązanie:

- zakupię dla wszystkich kiełbasy

- ketchup, musztarda, pieczywo

- naczynia jednorazowe

- węgiel drzewny

- przywieziemy grilla

- rachunek jaki wyniesie podzielimy na liczbę osób

napoje, ew.alkohol we własnej intencji

i co :?: :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam mówię - olać zupełnie temat bacówki - obok jest duży parking, który do nich nie należy - starczy miejsca dla wszystkich samochodów, bez łaski. Kolejna sprawa - wziąć grilla (sam oczywiście też mogę zabrać), węgiel, etc oraz jakieś przenośne krzesełka, żeby było na czym usiąść. Kupić, co trzeba i wejść z tym wszystkim na górę, nie robiąc zbyt wielkiego hałasu, a nawet, jak komuś przyjdzie do głowy, żeby nas stamtąd wyrzucić, to zabierzemy grilla, krzesełka i przeniesiemy się na parking. Wolę jednak mieć kiełbaskę z widokiem na Łódź;D W ogóle najlepsze byłoby ognisko, ale zaraz komuś przyjdzie do głowy, że się jara i wezwie straż, także chyba lepszy grill;) Pogoda raczej będzie dopisywać:) Krótko mówiąc - ja stoję przy swoim, czyli niezależny grill na rurdzkiej, a jak nas wywalą, to się gdzieś przeniesiemy.[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Miejscówka awaryjna - stawy stefańskiego. Jest od rudziej wjazd, na miejscu plac zabaw dla dzieci, woda, etc. Myślę, że ok, tylko alkohol w torbę trzeba włożyć, żeby nie było "próby spożycia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam mówię - olać zupełnie temat bacówki - obok jest duży parking, który do nich nie należy - starczy miejsca dla wszystkich samochodów, bez łaski. Kolejna sprawa - wziąć grilla (sam oczywiście też mogę zabrać), węgiel, etc oraz jakieś przenośne krzesełka, żeby było na czym usiąść. Kupić, co trzeba i wejść z tym wszystkim na górę, nie robiąc zbyt wielkiego hałasu, a nawet, jak komuś przyjdzie do głowy, żeby nas stamtąd wyrzucić, to zabierzemy grilla, krzesełka i przeniesiemy się na parking. Wolę jednak mieć kiełbaskę z widokiem na Łódź;D W ogóle najlepsze byłoby ognisko, ale zaraz komuś przyjdzie do głowy, że się jara i wezwie straż, także chyba lepszy grill;) Pogoda raczej będzie dopisywać:) Krótko mówiąc - ja stoję przy swoim, czyli niezależny grill na rurdzkiej, a jak nas wywalą, to się gdzieś przeniesiemy.[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Miejscówka awaryjna - stawy stefańskiego. Jest od rudziej wjazd, na miejscu plac zabaw dla dzieci, woda, etc. Myślę, że ok, tylko alkohol w torbę trzeba włożyć, żeby nie było "próby spożycia".

To może rzeczywiście Ty weźmiesz tego grilla a my całą resztę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja się odmeldowuję. Grilla myślę, że mogę wziąć, jutro sprawdzę, w jakim jest stanie. Najwyżej wezmę dwa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...