Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Wielkie dzięki Bart-S za zainstalowanie CLH :kox: za***isty bajer ten mój paździoch coraz bardziej zaczyna mi się podobać :kox:

:naughty:

Teraz za każdym razem jak otwieram paździocha to banan na gębie :kox:

ty już mosz taki urok osobisty ,banan na gębie :wink::decayed: trocha sie dziwia Bartkowi że w takim zwłoku grzeboł ,chyba jest w jakieś desperacji :polew::polew: a tak poważnie super bryka :kox::kox::kox:

Ubić to za mało :decayed:

:wink:

Opublikowano

...to może jak wrócę, skończymy to cholerne DVD? :)

Opublikowano

Mam takie pytanie,jak montowales podswietlany kubek i wizytownik to dokupowales wtyczki czy podlaczles jakos inaczej?

Opublikowano
  • Autor
Mam takie pytanie,jak montowales podswietlany kubek i wizytownik to dokupowales wtyczki czy podlaczles jakos inaczej?

Tak dokupiłem dwie wtyczki+piny i wlutowałem się pod środkową kratkę nawiewu.

Opublikowano

A masz moze numery tych wtyczek i pinow?To bardzo bylbym wdzieczny

Opublikowano
  • Autor
A masz moze numery tych wtyczek i pinow?To bardzo bylbym wdzieczny

Chyba nawet mam takie wtyczki z pinami :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Wątek do zamknięcia bo nic tu się nie dzieje :decayed:

Czekam na okazję zderzak s-Line przód kompletny,recaro jasne i aż się zetrą klocki wtedy wymianka na większy hebel :decayed: narazie te plany do realizacji :whistling:

Opublikowano
Wątek do zamknięcia bo nic tu się nie dzieje :decayed:

odwet :grin::decayed:

Opublikowano
Czekam na okazję zderzak s-Line przód kompletny,recaro jasne i aż się zetrą klocki wtedy wymianka na większy hebel :decayed: narazie te plany do realizacji :whistling:
No to powodzenia w szybkiej realizacji planów. :wink4::good:
Opublikowano
:banan::thumbup: Doniel podeśli mi numer tych klamek podswietlanych :wink:

również poproszę na PW jeśli to nie problem

Opublikowano
  • Autor
BOSE już masz? Bo będę miał suba na zbyciu :whistling:

Głośniki też...

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

:banan::thumbup: Doniel podeśli mi numer tych klamek podswietlanych :wink:

również poproszę na PW jeśli to nie problem

PW poleciało :decayed:

Opublikowano

Danielku coś nowego :wink: jakoś ostatnio odpuściłeś z modami :whistling:

Opublikowano

Cisza przed burzą pewnie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: Szukam zderzaka przód S-line :kox:
Opublikowano
:decayed: Szukam zderzaka przód S-line :kox:

urodzinki za 3 miesiace :P

Opublikowano
  • Autor
:decayed: Szukam zderzaka przód S-line :kox:

urodzinki za 3 miesiace :P

Tak jak rozmawialiśmy na spocie :decayed:

"Po co wymieniasz jak ten stary jest dobry,i ja tam różnicy nie widzę" Słowa mojej lubej :grin:

Ale po tym jak się w końcu zgodziła to i pół roku mogę czekać :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widze ze zrobiles duzo mod'ow wiec moze orientujesz sie czy jest szansa zrobic w A4 ktora ma składane lusterka pokretlem skladanie ich za pomoca kluczyka (przy zamykaniu samochodu ) lub zeby skladaly sie po wylaczeniu silnika??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.