Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika


MarcinRoz

Rekomendowane odpowiedzi

vag331 czy 311 - za to na pewno potrafi zniszczyć airbag,bo ten 311 to informuje o możliwości uszkodzenia sterownika airbaga ale to nie wina vaga tylko sterowników z okresu 2000r-2001r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja chciałem miec tak. I nic , kodowalem jak w opisie na pierwszej stronie i nic . Moze ktos dokladnie wie co i jak ?

najpierw zmień język w liczniku na germański: w adaptacjach kanał 4 a potem kanał 19 i dostaw 1 z przodu, potem znów zmień język na angola :wink4: u mnie to zabanglało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki . Jutro sprawdzę i napisze czy sie udało[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:51_________________________________________________Niestety nic to nie dało . Język miałem niemiecki i nic , wiec zmieniłem tak jak pisałeś i nic . Zostawiłem sobie angielski ale wskazówki ni bata nie swiecą . Jeszcze sie pobawię z tym ale cosik mi sie wydaje ze nic nie zdzialam . Dzięki [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:08_________________________________________________No nic bawilem sie i bawilem i bawiłem . Moze ktos mieszka w okolicy i potrafi to zrobić . A moze trzeba inny program np vag-com 311 ?

Dajcie znac jak ktos cos wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, litości!

Podświetlanie w większości A4 jest na LEDach, a LED nie zmienia koloru w zależności od widzi-mi-się usera, tylko zależy od jego fizyki! No a Fizyki nie oszukamy, więc jak zmienimy z np. red na white, to się wiele może zmienić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary potrzebują troche czasu żeby się "przestawić", także spróbujcie najpierw zmienić język, później kodowanie i tak zostawcie na jakiś czas. Może to poskutkuje.

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u siebie zmieniałem na świecące wskazówki po zapłonie, tarcze świecące po włączeniu pozycji lub świateł to nie czekałem tylko odpowiednia adaptacja test,save i gotowe.VAG 311-2 ogarnął bez problemu.Język niemiecki na innym nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaptację robiłem tylko na włączonym zapłonie i teraz tak mam,że po odpaleniu auta świecą tylko wskazniki,jak cyknę pozycję lub światła to świecą tarcze i wskazniki,czyli tak jak chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tak twierdzisz? Znasz jakis przypadek w którym tak było ?

Np kolega Domin79 tak miał - wypowiadał się nawet na ten temat w tym wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...