Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika


MarcinRoz

Rekomendowane odpowiedzi

Kodowanie z tłumaczenia :wink4:

-> Kanał 19

? Xxxx: Opcje Oświetlenie

0 - igłę i tylko "lekkie jeden" aktywny

1 - Pointer już na "zapłon" aktywnych

2 - już w skali "zapłon" aktywnych

Trzy - skala (sekundy łuku), a wskaźniki do "zapłonu" aktywnych [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 18:41_________________________________________________Moje kodowania :)

LICZNIK1.jpg

LICZNIK2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim screenie widać żę vcds podpowiada że podświetlenie działa powyżej 2002r. więc problem rozwiązany dzięki wielkie Wrclaguna.

Tak wychodzi :) Mozna jeszcze sprawdzic kto jaki nr licznika ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim screenie widać żę vcds podpowiada że podświetlenie działa powyżej 2002r. więc problem rozwiązany dzięki wielkie Wrclaguna.

..a nieprawda bo kolega ma z 2001 i miał fabrycznie tak zrobione :mysli:

jeszcze prubujcie przeprowadzać tą adaptacje jak jest ciemno i macie zapaloną lampke podsufitki , w zegarkach też jest czuja swiatła i może ona blokuje to kodowanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy. możesz powiedzieć jaki masz numer licznika? Jakie kodowanie 07 kodowanie oraz w 10 adaptacji kanał 19?

Tego Ci nie powiem, bo nie mam lapka pod ręką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jezeli mam licznik z pełnym fisem w mojej b5 przed liftem to tez moge ustawic taki bajer ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie koniecznie bo to chyba zależy od tego kiedy licznik został wyprodukowany i jakie ma oznaczenia. Mi np w B6 z pełnym fisem nie działa :confused4: ale spróboj :hi: Fr0styyy. jak będziesz mieć możliwość to napisz:)

Może zróbmy tak jak pisze wrclaguna niech ten kto ma możliwość napisze jaki ma numer licznika i czy mu śmiga czy nie. Swój dodam po powrocie do domu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to pomoże to nr.licznika 8E0 920 900 H , kodowanie 07 00000 , adaptacje kanał 19 11010 do tego vag 311 ,auto rocznik 2001 i działa bezproblemowo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr.licznika 8E0 920 900 F , kodowanie 07 01101 , adaptacje kanał 19 11011 vag 311 ,auto rocznik 2001 i i nie działa.

Przypuszczam że to kwestia innego modelu licznika u mnie z końcówką "F" a kolegi "H".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak sprawdzic nr licznika ?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 17:59_________________________________________________I co to jest to kodowanie 7 i np 00000 i jak to sie sprawdza[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 18:00_________________________________________________Bo adaptacja wiem ale to kodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CODING 07 :)

Tu masz instrukcje do nauki :gwizdanie:

http://www.vcds.eu/downloads/Instrukcja%20obslugi%20oprogramowania%20VCDS.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie z tłumaczenia :wink4:

-> Kanał 19

? Xxxx: Opcje Oświetlenie

0 - igłę i tylko "lekkie jeden" aktywny

1 - Pointer już na "zapłon" aktywnych

2 - już w skali "zapłon" aktywnych

Trzy - skala (sekundy łuku), a wskaźniki do "zapłonu" aktywnych [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 18:41_________________________________________________Moje kodowania :)

LICZNIK1.jpg

LICZNIK2.jpg

Tu masz opis co i jak kodować. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie również nie miałem podświetlanych wskazówek i po przejrzeniu całego wątku pobiegłem do auta:) podpiąłem vaga zakodowałem i....miodzio wszystko śmiga, zakodowałem 11011 nie wiem czy dobrze odczytałem ale mam licznik z końcówką MX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, czy da się tak zakodować, żeby po otwarciu drzwi nie przekręcając zapłonu wskazówki również świeciły tak jak zegar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, czy da się tak zakodować, żeby po otwarciu drzwi nie przekręcając zapłonu wskazówki również świeciły tak jak zegar?

Nie da sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da się zakodować aby cały licznik był podświetlony przy wyłączonych światłach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...