Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia przestrzeni nóg


piteras

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jestem po montażu białych lampek ....

Bo miałeś te czerwone obrysówki w drzwiach,to się pod nie podpiąłeś,a ja nie wiem,czy nie bede musiał ciągnąć kabli ze sufitu,bo nie mam żadnych lampek w drzwiach i nie wiem ,czy jest tam w ogóle doprowadzony prąd przy otwartych drzwiach.

Wole się upewnić zanim rozbiorę boczek i pourywam zaczepy nadaremnie.

Tak trudno odpisać jednym słowem SĄ,czy NIE ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego nikt nie siedzi w Twoim aucie i nie wie czy można czy nie, na pewno gdybyś przyczaił linki podane przez kolegów dowiedziałbyś się coś więcej a nie tylko "są czy nie" i wiedziałbyś, że w ori za sterowanie lampkami w drzwiach odpowiada moduł komfortu w przypadku korb a nie lampka w suficie :wink: tyle ja zdążyłem przyczaić w 1 min a się tym nie interesowałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem po montażu białych lampek ....

Bo miałeś te czerwone obrysówki w drzwiach,to się pod nie podpiąłeś,a ja nie wiem,czy nie bede musiał ciągnąć kabli ze sufitu,bo nie mam żadnych lampek w drzwiach i nie wiem ,czy jest tam w ogóle doprowadzony prąd przy otwartych drzwiach.

Wole się upewnić zanim rozbiorę boczek i pourywam zaczepy nadaremnie.

Tak trudno odpisać jednym słowem SĄ,czy NIE ?

Pzdr.

Andrju najprościej mówiąc jeśli masz wszystkie szyby elektryczne ( nie mając żadnego oświetlenia drzwi) to lampki podłączasz do sterownika drzwi zwanego inaczej silniczkiem szyb a nie pod lampkę w suficie. Też miałem problem bo nie wiedziałem ale wszystko doczytałem z linku podanego wyżej tam kolega wszystko dokładnie opisuje gdzie , do jakiej wtyczki czy pinu podłączyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problemik jestem po montażu białych lampek w drzwiach w b6.Chodzi o przednie drzwi od pasażera nie świecą tak jak by w ogóle prąd nie dochodził.Fis pokazuje że drzwi otwarte.Reszta drzwi O.K.Przed montażem czerwona świeciła i wszystko było O.K ale przy poprawianiu żarówki zrobiło mi się jakieś zwarcie i kaplica.Bezpiecznik sprawny bo tył działa.Czy może być to kwestia skasowania błędu po tym zwarciu czy coś poważniejszego, będę musiał rozbierać cały boczek?

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 18:08 ----------

Już wiem moduł sterujący w drzwiach.100 w plecy to nauczka na przyszłość żeby nie poprawiać żarówki śrubokrętem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problemik jestem po montażu białych lampek w drzwiach w b6.Chodzi o przednie drzwi od pasażera nie świecą tak jak by w ogóle prąd nie dochodził.Fis pokazuje że drzwi otwarte.Reszta drzwi O.K.Przed montażem czerwona świeciła i wszystko było O.K ale przy poprawianiu żarówki zrobiło mi się jakieś zwarcie i kaplica.Bezpiecznik sprawny bo tył działa.Czy może być to kwestia skasowania błędu po tym zwarciu czy coś poważniejszego, będę musiał rozbierać cały boczek?

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 18:08 ----------

Już wiem moduł sterujący w drzwiach.100 w plecy to nauczka na przyszłość żeby nie poprawiać żarówki śrubokrętem;/

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie na allegro znaleźliście te lampki. Mógłby ktoś podesłać link ?? znalazłem jedne ale już oferta się zakończyła, w serwisie są ale drogie w stosunku do tego co widzę na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam B7 bez pakietu podświetlenie. Czy zamontowanie lampek będzie przebiegać podobnie jak opisałeś czy trzeba coś dużo więcej kombinować z instalacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam takie pytanie bo podpiolem lapki pod fotele i w drzwiach i mam taki problem,zauwazylem ze jak otwieram tylnie drzwi to nie swieci nic ale jak otworze przednie swiatla to tyl dziala i dodam tez ze jak otwieram auto z pilota i otwieram tyl to swieci,mysle ze prad dochodzi na tyl po otwarciu przednich i jak otwieram auto z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie ale czy ktoś może przerabiał temat podświetlania w lusterkach?

Będąc w aso dowiedziałem się że w b7 są lusterka z doświetlaniem ale nie uzyskałem pewnej informacji o nr części.

Czy ktoś miał z tym doświadczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Zdjęcie 3 ukazuje jak lampka już siedzi w uprzednio wycietym otworze. Ale jak mocujemy by siedziała tam ciasno i sztywno ??lampka ma jakieś zatrzaski do tapicerki??Czy coś stosujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym poczytał na temat oswietlenia w drzwiach , jednak podane wyżej linki nie działają . Ja zrobiłem sobie podświetlanie z przodu , natomiast z tyłu nie mam ani el.szyb ani tych czerwonych lampek , więc czy moze ktoś pomóc jak to opanować ?

Edytowane przez Tomek9661
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania , nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski pinów do sterownik drzwi , a jak wiemy to od nich można podpinać się z wiązką do światełek (wiązka nie ORI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie bym poczytał o podłączeniu oświetlenia w drzwiach. Podane linki na pierwszej stronie nie działają.
Prosiłbym o podesłanie. Napewno przyda się to również innym użytkownikom. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest na prawde prosta miernik w reke i znajdziesz prąd . a jeśli masz czerwone lampki to kwestia przedluzenia kabli wyciecia dziury pod lapmke biała i wszystko gra . Tylko że ja poprawiałem żarówke śrubokretem i po sterowniku w drzwiach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie potrzebna pomoc. Posiadam w swoim Audi pełny ori pakiet oświetlenie przestrzeni pod nogami pod drzwiami itp. Podświetlenie przestrzeni nóg zapala się w momencie otwarcia danych drzwi. Chciałbym żeby wszystkie cztery podświetlenia zaswiealy się w momencie otwarcia auta pilotem. Co muszę przepisać zeby tak to działało ? Czy po prostu muszę jakoś te 4 żarówki podpiac pod lapmke na podsufitce ?

Pomoże mi ktoś ?

Pomoże mi ktoś ?

Uzupelnilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pod lampkę w podsufitce, ale wtedy stracisz zapalanie lampek po otwarciu drzwi chyba, że pociągniesz równolegle zasilanie od lampek do lampki podsufitki. I kabli nie musisz ciągnąć do lampki, wszystko do ogarnięcia w okolicach modułu komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś że coś trzeba wpiac w pomarańczowa kostkę pod nogami kierowcy i wtedy to działa.. Ktoś coś wie o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczową kostkę masz na dole słupka A i przez nią lecą przewody z komfortu do lampki w podsufitce. Do komfortu idą wszystkie przewody z lampek pod siedzeniami i spod deski, więc jakbym coś chciał przerabiać w ten deseń co Ty to zrobiłbym to przy komforcie bo najmniej rzeźbienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...