Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następna a4 :good: , ściągnieta z Belgi, rok 2007,silnik BRB , z dodaktowych opcji ma:

-kiera w skórze i multifunkcji

-fabryczny autoalarm

-luterko wsteczne fotochrom

-grzane stołki

-coming/leaving home

-czujnik deszczu i zmierzchu

-skóra

-RNS-E

-kolorowy fis

Pare lepszych fotek z kariery mojej b7 na początek bo tych niżej nie widać miniatur po przeprowadce:

DSC05749a.jpgDSC05751a.jpgDSC05756.jpgDSC06026.jpg

dsc0572b.jpgC360_2011_10_03_15_32_44.jpgDSC06105.jpgDSC06240.jpg

DSC_0320a.jpgDSC_0322.jpgDSC_0403.jpgDSC_0520_Kopiowanie.jpg

hdr_ja_grac_spot_wrzesien11.jpgDSC_0381.jpg

I wątek pokoleji :

hdrj.th.jpghdr2e.th.jpgdsc05111f.th.jpgdsc05116q.th.jpgdsc05107e.th.jpg

dsc05109z.th.jpgdsc05119m.th.jpgdsc05121p.th.jpgdsc05094q.th.jpgdsc05090nv.th.jpg

dsc05126x.th.jpgdsc05125gd.th.jpgdsc05124l.th.jpgdsc05054w.th.jpgdsc05048w.th.jpg

dsc05041v.th.jpgdsc05046v.th.jpgdsc05044n.th.jpgdsc05056pl.th.jpgdsc05059g.th.jpg

Na pierwszy rzut zrobiłem hamulce, przetoczone przednie tarcze, wymieniony płyn na nowy ate, wszystkie zaciski pomalowane w czerń, odgrzybiłem klime i wymieniłem filtr kabinowy oraz pierwszy mod to białe podświetlenie blachy:

dsc05068m.th.jpgdsc05069h.th.jpgdsc05070o.th.jpg

Kolejny mod, usunięte emblematy z klapy i polerka kominów :wink4::

dsc05127a.th.jpgdsc05128aj.th.jpg

Listwa pod klapą i grill oklejony folią carbon 3M, hid 4300 w halo, blachy przód/tył na kleju:

20110426141222.th.jpg20110426141239.th.jpg20110426141258p.th.jpg20110426141325.th.jpg20110426141333.th.jpg

20110426141453.th.jpg20110426141405.th.jpg20110426141415.th.jpg

Fotki lepszej jakości :

dsc05176hdr.th.jpg dsc05176hdr.th.jpg dsc05176hdr.th.jpg dsc05185hdr.th.jpg dsc05186hdr.th.jpg

dsc05187hdr.th.jpg dsc05188hdr.th.jpg

Gałka biegów S-line:

dsc05193fp.th.jpg dsc05191e.th.jpg dsc05194f.th.jpg

Springi czarne H&R – 35 :

dsc05196a.th.jpg dsc05201a.th.jpg dsc05202a.th.jpg dsc05200ai.th.jpg dsc05206a.th.jpg

dsc05198a.th.jpg dsc05204a.th.jpg dsc05199a.th.jpg dsc05205a.th.jpg dsc05203a.th.jpg

Mały update, doszła wlepa a4 i felga model RS4 na gumie Pirelli 235/35/19 Dojdzie jeszcze dystans 10mm na strone na tył.

dsc05493w.th.jpg dsc05488dl.th.jpg dsc05480sg.th.jpg dsc05491dj.th.jpg dsc05490cg.th.jpg

dsc05500g.th.jpg dsc05501u.th.jpg dsc05499l.th.jpg dsc05498sp.th.jpg dsc05485t.th.jpg

dsc05491a.th.jpg dsc05484a.th.jpg dsc05482a.th.jpg dsc05479a.th.jpg dsc05478a.th.jpg

Kuracja Meguiarsem , jakieś 5h pracy ale było warto :kox: :

dsc0369s.th.jpg dsc0370p.th.jpg dsc0371wo.th.jpg dsc0375x.th.jpg dsc0379d.th.jpg

dsc0381s.th.jpg dsc0387ht.th.jpg dsc0388l.th.jpg dsc0390p.th.jpg dsc0392td.th.jpg

dsc0393t.th.jpg dsc0395s.th.jpg dsc0397rd.th.jpg dsc0398nx.th.jpg dsc0401t.th.jpg

dsc0403iw.th.jpg dsc0404kd.th.jpg

Dokładka Cupra R 28.07.11 :

dsc05748a.th.jpg dsc05749a.th.jpg dsc05750a.th.jpg dsc05751a.th.jpg

dsc05753am.th.jpg dsc05754a.th.jpg dsc05756a.th.jpg

Lampka z pakietu Ambiente przód ( 2 dodatkowe diody oświetlające kokpit)+rzeźba tylnej lampki 28.08.2011:

dsc06087l.th.jpg dsc06086i.th.jpg dsc06089k.th.jpg dsc06090u.th.jpg

dsc06091v.th.jpg dsc06093wn.th.jpg dsc06094n.th.jpg dsc06095i.th.jpg dsc06096m.th.jpg

I kilka nowych fotosów:

dsc0489ak.th.jpg dsc0416ej.th.jpg dsc0514kopiowanie.th.jpg dsc0520kopiowanie.th.jpg

dsc0498kopiowanie.th.jpg dsc0572bi.th.jpg dsc0543z.th.jpg dsc0551kopiowanie.th.jpg

31.09.2011

Przelot + końcowy tłumik ( na filmiku słabo słychać ale zawsze coś) :

Przy okazj zmian w wydechu, dzisiaj odnowiłem tłumik końcowy :rolleyes:

dsc06103t.th.jpgdsc06104ce.th.jpgdsc06105z.th.jpgdsc06107f.th.jpg

dsc06108eu.th.jpg

06.09.11 Montaz wskaźnika ciśnienia doładowania AUTO GAUGE PEAK

dsc06113y.th.jpgdsc06114i.th.jpgdsc06115b.th.jpgdsc06119om.th.jpg

dsc06120r.th.jpg

4.10.11

Przygotowania na zime : wymienione wszystkie filtry + olej , przymierzony bagażnik dachowy+box, wycieraczki gumowe onboard:

dsc06245i.th.jpgdsc06246b.th.jpgdsc06248k.th.jpgdsc06249y.th.jpg

dsc06250k.th.jpgc36020111003153244.th.jpg

MR motors 28.10.11 program by Rogalotti :

140ps 344Nm to max co można było uzyskać z tego turbo,Witek mówił że trubo awx i wykreca na min.160ps.

20111028222344.th.jpg

Audi na zimowym setupie 15.12.2011 :

dsc07162v.th.jpgdsc07158k.th.jpgdsc07157x.th.jpgdsc07156v.th.jpg

dsc07147j.th.jpgdsc07152v.th.jpgdsc07153be.th.jpgdsc07154cw.th.jpg

Dokładka tył s-line 29.02.12:

2012_02_29_15_12_59.jpg2012_02_29_15_12_29.jpg2012_02_29_15_12_44.jpg

Dziś wleciały letnie i dystans 13mm przód, 20mm tył, jest dużoo lepiej . Przy okazji karcherem + piana aktywna wymyte nadkola, pomalowane zaciski, na oponach Brillance , i nowe wycieraczki boscha :)

2012_03_15_15_42_17.jpg2012_03_15_15_42_32.jpg2012_03_15_15_43_02.jpg2012_03_15_15_43_24.jpg

2012_03_15_16_50_17.jpg2012_03_15_17_36_36.jpg2012_03_15_17_36_51.jpg

Opublikowano

auto fajne :) oblukane na żywo i mozna powiedziec ze zadbany egzemplarz

Opublikowano

swietnie ze kupiles sedana :oklaski: podstawa do modow jest niezla :good: niezly wypas w srodku, fis kolor chcialbym go miec

Opublikowano

klapa s-line?

Opublikowano

a dlaczego przebieg ukrywasz ? :gwizdanie:

Opublikowano

czarne piękne tylko zawsze szmatka pod ręką musi być jedynie czego nie mogę zrozumieć dlaczego autka takiej klasy a korby w tylnych drzwiach

bezawaryjnej jazdy życzę

Opublikowano
  • Autor

klapa s-line?

Klapa jest z przetłoczeniem ,w sumie nie wiem jak ją montowali, oglądałem dużo b7 i niektóre miały niektóre nie jak np. ta

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-2-0-tdi-limuzyna-f-vat-C15936964.html

A jak ktos wymienił to ok, ta mi się bardziej podoba.

Korby z tyłu no niestety ,kaszana. Oszczędzają jak się da widze, albo jakiś gościu w salonie poprostu nie chciał takiej opcji.

Opublikowano

Moje zdanie znasz, jest kox :kox:

Resztę dopracujemy :naughty:

Opublikowano

Świetna baza do modów :wink4: Trochę pracy i będzie potwór :evil:

Opublikowano
  • Autor

Usunięte emblematy z klapy i polerka kominów UP :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne mody :naughty:

Listwa pod klapą i grill oklejony folią carbon 3M, hid 4300 w halo, blachy przód/tył na kleju:

20110426141222.th.jpg20110426141239.th.jpg20110426141258p.th.jpg20110426141325.th.jpg20110426141333.th.jpg

20110426141453.th.jpg20110426141405.th.jpg20110426141415.th.jpg

Opublikowano

czarny grill byłby ładniejszy.. :thumbdown:

Opublikowano

tragedii nie ma, jednak ta folia 3m di-noc niezbyt dobrze wygląda na zewnętrznych elementach :wink4:

Opublikowano

z tyłu wygląda fajnie... na grillu hmm... :mysli:

mozę jednak idź w czarne detale?

Opublikowano
  • Autor

Powiem, że na na tych fotach wyszło to naprawde średnio-słabo, ale w rzeczywistości jestem zadowolony i fajnie to wygląda zwłaszcza że ta folia się mieni pod różnym kątem. A fotki jeszcze ze srajfona robiłem to też tak wygląda :)

Opublikowano

Widziałem na żywo i bardzo ładnie sie to prezentuje. Całość ładnie współgra nic sie nie gryzie.

Moim zdaniem + w stosunku do serii.

Opublikowano
  • Autor

Gałka biegów S-line:

dsc05193fp.th.jpg dsc05191e.th.jpg dsc05194f.th.jpg

Opublikowano

to nie jest s-line tylko sportowa :tongue4: s-line jest pikowana ;)

Opublikowano

Kolejny mod do kolekcji :naughty:

Jest dużo lepiej :)

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.