Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dokładka cupry podoba mi się bardziej na twoim zwykłym zderzaku niż na slinowym. Robi większą robotę i zmienia zderzak bardzo :wink:

dokladnie... ja mam taka dokladke w piwnicy juz chyba z pol roku i jakos nie moge sie za to zabrac. Tak samo felunek ori 18 "caressa" lezy i czeka a ja nie moge sie zdecydowac czy zakladac czy nie ale patrzac na to co ten chlopak tu wyprawia z ta fura to chyba warto. Jesli ma dziewczyne to ona napewno ma powody zeby byc zazdrosna ;)

Fura robi wrazenie

Opublikowano

Hej powiedz mi stary gdzie kupiles dokladke cupry i za ile ...

może masz jakieś numerki tej dokładki to w ASO zapytam...

Pozdrowienia.

jestem swiezo po kupnie B7 2.0TFSI Q :)

ale nie mam jeszcze zderzaka i maski :D

Opublikowano
  • Autor
Hej powiedz mi stary gdzie kupiles dokladke cupry i za ile ...

może masz jakieś numerki tej dokładki to w ASO zapytam...

Pozdrowienia.

jestem swiezo po kupnie B7 2.0TFSI Q :)

ale nie mam jeszcze zderzaka i maski :D

Swego czasu jeden gościu sprzedawał nowe na allegro, cena około 200zł.

Opublikowano
Hej powiedz mi stary gdzie kupiles dokladke cupry i za ile ...

może masz jakieś numerki tej dokładki to w ASO zapytam...

Pozdrowienia.

jestem swiezo po kupnie B7 2.0TFSI Q :)

ale nie mam jeszcze zderzaka i maski :D

Swego czasu jeden gościu sprzedawał nowe na allegro, cena około 200zł.

Ja kupilem na eBay'u za bodajze 30€ + koszt przesylki chyba 12€

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

nie moge sie napatrzec jak to auto fajnie siadlo na tych springach. nie za nisko, nie za wysoko i co najwazniejsze rowno przod i tyl. czy jak zaloze H&Ry 35/35 do avanta to tez tak rowno bedzie? Nienawidze w samochodach jak przod jest wyzej niz tyl. Tak tez jest w moi przypadku. Przynajmniej takie sprawia wrazenie bo jak mierzylem to i przod i tyl maja 67,2 cm. Jak patrzylem na Twoje fotki to przed gleba tez tak chyba miales. Czy sie myle?

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Przed obniżeniem auta , przód był wyżej niż tył , jednak sprężyny H&R skorygowały to i auto siedzi równo. Polecam te springi.

---------- Post dopisany 29-03-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 22:37 ----------

Dawno nic się nie działo ale nadrobie to na dniach, dzisiaj było mała zabawa, bixy czekają na założenie :decayed::

c5bfc6a0f80bc3a4m.jpgd5bc3d9bd4faad56m.jpg1b053bb4fb39506em.jpgcc7c27e956f1059cm.jpg

Opublikowano

Fajnie że coś się dzieje :kox:

Dobrze to wygląda :thumbup1::thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

audi_b7_visual_tuning.jpg

Neony pod autem dla urozmaicenia :grin:

Z nowości doszły do mnie wszystkie nowe wachacze górne Lemfordera, co najśmieszniejsze mają wszystkie zeszlifowany znaczek OOOO, czyli ORI, co dobrze wróży.

Pasek Continetal wielorowkowy, oraz wszystkie nowe tarcze + klocki(kupiłem mikody zobaczymy jak będą sie sprawować). Oleje i filtry wymienione.

Gwint ma wpaść w przyszłym tygodniu + montaż wszystkich tajli. Na końcu zostanie wrzucenie bixa i malowanie grilla na czarno. Do bixa wpadnie DRL led.

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 17:46 ----------

Zamontowałem nowe tarcze i klocki przód+tył przy okazji polakierowałem zaciski, na karoserie wpadł Poorboy's World Natty's Paste Wax, na szyby RainX, opony Brillance, plastiki zewnątrz AP 303, i troche silnik odświeżyłem bo była pogoda :decayed:

2013_04_14_15_05_01.jpg2013_04_14_15_05_33.jpg2013_04_14_15_02_54.jpg2013_04_14_15_02_08.jpg

2013_04_14_15_04_42.jpg2013_04_14_15_02_26.jpg2013_04_14_15_02_36.jpg2013_04_14_15_03_30.jpg

2013_04_14_15_03_44.jpg2013_04_14_17_09_46.jpg2013_04_14_17_03_27.jpg2013_04_14_15_04_23.jpg

2013_04_14_17_36_01.jpg

Opublikowano

Plany zacne :) do bixa będziesz kupował adaptery z dodatkowym kablem który trzeba wciągnąć pod CM czy jakieś home made ?? też ten temat chcę ugryźć jak wrócę z DE i może zainspirujesz mnie jakimś ciekawym rozwiązaniem??

Opublikowano
  • Autor
Plany zacne :) do bixa będziesz kupował adaptery z dodatkowym kablem który trzeba wciągnąć pod CM czy jakieś home made ?? też ten temat chcę ugryźć jak wrócę z DE i może zainspirujesz mnie jakimś ciekawym rozwiązaniem??

Zamierzam sam to opanować bez adapterów za ponad 200zł, a są to tylko wtyczki ... zobaczymy jak mi pojdzie. Kabel i tak trzeba ciągnąć do kabiny.

Opublikowano
  • Autor

Przyda sie napewno, dzieki.

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 07:19 ----------

Lampy onboard, zjecia na szybko telefonem :

2013_04_20_18_03_06.jpg2013_04_20_18_03_21.jpg2013_04_20_18_03_33.jpg2013_04_20_18_04_02.jpg

2013_04_20_18_04_15.jpg

Opublikowano

bardzo ładnie :good:

Opublikowano

Bardzo ladnie te xenony wygladaja:) u mnie na dniach tez sie pojawia:P.

Opublikowano

Bixenon :good: pomarańczowe kierunki sam wyciągałeś? Teraz pewnie zmiana zderzaka :wink: bo wątpię żeby Ci się chciało dorabiać spryski. To masz dokładkę z cupry?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Bixenon :good: pomarańczowe kierunki sam wyciągałeś? Teraz pewnie zmiana zderzaka :wink: bo wątpię żeby Ci się chciało dorabiać spryski. To masz dokładkę z cupry?

Dokładka z Cupry, bixy sam rozbierałem i malowałem w 2 kolory w środku, przy okazji wyczysciłem soczewki, co do zderzaka to jeszcze nie wiem...

:wink:

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 12:55 ----------

Gwint + BIXY + LED DRL - maj 2013

2013_05_04_16_33_57.jpg2013_05_04_16_34_11.jpg2013_05_04_16_34_28.jpg2013_05_04_16_34_53.jpg

Opublikowano

dobrze to wygląda:kox::thumbup1:

jaki gwint wpakowałeś?

Opublikowano
  • Autor
dobrze to wygląda:kox::thumbup1:

jaki gwint wpakowałeś?

Niestety niższa półka Ta-technix, gwint jeszcze nie wyregulowany:wink:

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 22:32 ----------

Foty troche lepszej jakości gwint + DRL ->10.05.13

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpg

Opublikowano

Ładnie siedzi :wink4:

PS. jak montowana jest ta dokładka z cupry?

Opublikowano
  • Autor
Ładnie siedzi :wink4:

PS. jak montowana jest ta dokładka z cupry?

U mnie ? jakieś 30 wkrętów i siedzi :decayed:

Opublikowano

Uważaj żebyś w zimie nie zostawił dokładki razem ze zderzakiem :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.