Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła LED od Audi S6


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Basior, w miare mozliwosci zrob proszę jak najwięcej dokladnych fotek z rezania. Troche zmartwiles mnie tym, ze ledy nie pasuja do oryginalnego zderzaczka s-line od A4. W jaki sposob innym udalo sie to spasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

świtała LED dokładnie nie pasują ale można je wcisnąć na siłę no ale jakoś to wygląda.

58564246ws1df6.jpg

Takie rozwiązanie nie wchodzi w grę w moim przypadku ponieważ chcę uzyskać inny efekt czyli taki dokładnie jak w S6..Ja chcę wsadzić zestaw razem z oryginalnymi kratkami od S6 i tu jest problem bo wszystko jest znacznie dłuższe od otworu w zderzaku A4 S-LINE/S4. Na fotkach Panowie z USA wsadzili diody i pod nie zrobili kratki dlatego u nich pasuje. Wersja zderzaka a6 S-line również nie pasuje!!

Szukam zderzaka może być w 2 częściach od S6 a na sprzedaż mam od a6 S-line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zderzaku rieger-a jest idealne miejsce pod halogenami :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie nie wchodzi w grę w moim przypadku ponieważ chcę uzyskać inny efekt czyli taki dokładnie jak w S6..Ja chcę wsadzić zestaw razem z oryginalnymi kratkami od S6

No w sumie to kwestia gustu. Dla mnie montaż LEDów do zderzaczka b7 s-line który udało się zrobić kolesiom z audizine jest wystarczająco "czysty" i "fabryczny" i będę uderzał właśnie w tą stronę :th:

frontwb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie prosze pomożcie mi w podkeciu decyzji.

Nie dostane zderzaka od S6 żeby wpasowac idealnie orginalne "otwory" od S6 do swojego B7.

Sa dwie opcje:

1. Rezanie zderzaka tak aby kratki i ledy od S6 idealnie psowały - dużo recznej roboty i jeszcze więcej szpachla - efekt mega.

2. Wpasowanie ledow od S6 bez carbonowych kratek a pod Ledami kratka na wzór od RS4- efekt pewne też mega.

25871sblkp4.jpg

Nie chcę wycofywać się z projektu bo mam już wszystkie części do opcji pierwszej czyli kratki,ledy itp. ale boje sie tylko, ze jak bedzie napchane dużo "kitu" to zderzak przy pierwszym uderzeniu popeka...

Pomożecie...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0010-1.jpgtroche lipa :no:

basior po co kombinujesz..oddaj zderzak do kolesia w markach..robił już nie jeden zderzak..wytnie Ci odpowiednie dziury..załata..zero szpachli..albo przynajmniej minimalnie nałoży żeby wyrównać..jak coś to mamy kontakt do kolesia..potem wrzucisz tylko malowanko i będzie cacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basior po co kombinujesz..oddaj zderzak do kolesia w markach..robił już nie jeden zderzak..wytnie Ci odpowiednie dziury..załata..zero szpachli..albo przynajmniej minimalnie nałoży żeby wyrównać..jak coś to mamy kontakt do kolesia..potem wrzucisz tylko malowanko i będzie cacy...

Masz troche racji ale "fachowcy" z mojego podwórka też juz nie jedno dłubali i otrzymałem od nich informacje, że trzeba będzie dorobić wszystkie kanty itp. i z tym jest masa roboty.

A jezeli nie szpachla ("kit") to czym mozna jeszcze jakąś żywicą ??

Mysle że dadzą radę.

Trzymam sie wcześniej ustalonego projektu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25871sblkp4.jpg

Na prawdę średnio mi się podoba powyższa implementacja. Ale może to przez kolor.

Jak dla mnie dotychczasowe mistrzostwo to dwie poniższe:

leftsideta9.jpg

377nt3.jpg

Skłaniałbym się jednak bardziej do tej ze zmodyfikowanymi kratkami od S4. Przy dobrym malowaniu będzie wyglądało jak fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane zdjęcia.

Zderzak jest już w fazie obróbki, zostały wspawane zewnętrzne łuki od zderzaka a6/S-line, a reszta ręcznie dorobiona (zaczepy,mocowania, pozostałe łuki, krawędzie itp).

i3585_Zdj281cie0101.JPG

i3586_Zdj281cie013.JPG

i3587_Zdj281cie014.JPG

Mam mały dylemacik.Będę podłączał diody w sobotę.

Chcę zrobić tak, że Diody od S6 odpalały się automatycznie jak światła DRL.

Czy zostawić światła DRL żeby świeciły razem z diodami (fotka poniżej) czy je odłączyć ??

Didoy będą działały same oraz razem z xenonem oczywiście.Za żarówki DRL moge wsadzić jakieś fajne diody i jakoś to skomponować z diodami od S6.Co myślicie o przedstawionych opcjach ??

attach29704imageuy0.jpg

001xl5.jpg

002oa5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior coś górne 3 fotki nie banglają :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior coś górne 3 fotki nie banglają :kwasny:

U mnie weszły,czemu tak duzo tego kitu?

To trochę szpachli, żeby zakryć elementy plastiku, który został wspawany z innego zderzaka oraz żeby można było wszystko idealnie wygładzić i polakierować.Doradźcie czy zostawiać światła DRL??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak zeby sie swiecily z DRL.. :kox:

(tylko pomysl o takich jak sa w A8..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak zeby sie swiecily z DRL.. :kox:

(tylko pomysl o takich jak sa w A8..)

Tylko coś takiego znalazłem co przypomina A8 W12 ale...nie wiem czy się zmieszczą w okienko, musze wymiary załatwić no i jakoś dziwnie może to wyglądać....może ktoś tego próbował ??

"Ramiona żarówki składają się aby umożliwić włożenie jej do otworu reflektora"

ba15s5star15led2aq7.jpg

ba15s5star15led1rx0.jpg

ba15s5star15led4oi8.jpg

Audi W12 ma fajny DRL ale wkładów takich nie wyrwę...ale efekt może byc ciekawy tylko szkoda,że ta "rozgwiazda" tylko świeci na boki a w środku nie :thumbdown:

ledhellanov0302yo5.jpg

img05kt6.jpg

3228960372om2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior :kox:

:wallbash: kurde skad Ty bierzesz takie rzeczy.. :th:

Ciekawe jaki bedzie koncowy efekt.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...