Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła LED od Audi S6


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

na dniach bede wiedzial po ile mozna wyrwac diody od s6 ze Szwecji.. moze byc ciekawie bo z tego co opowiadaja znajomi to faktycznie jest bardzo tanio.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przeciez mowilem ze sie pisze ale jak sie znajdzie po taniosci :)

Zapytam za jaka kwotę jesteście wstanie kupic zestwa LED 6 bo powoli mam wrażenie, że chcecie znależć LEDY za 100 zł za komplet.

"You know... if you wanna play, you gotta pay!"

180 Euro + przesyłka do Polski lub z Polski za 431 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przeciez mowilem ze sie pisze ale jak sie znajdzie po taniosci :)

Zapytam za jaka kwotę jesteście wstanie kupic zestwa LED 6 bo powoli mam wrażenie, że chcecie znależć LEDY za 100 zł za komplet.

"You know... if you wanna play, you gotta pay!"

180 Euro + przesyłka do Polski lub z Polski za 431 zł.

I to nie jest wygorowana cena. Nie ori ledy do sedana sa w tych samych cenach.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem gotowy na zakup, najchętniej jakiś zbiorowy i pewny :), a jak nie to trzeba bedzie kupic w pl, niestety juz za 440zł sztuka , wiec 880zl, tak czy inaczej wychodzi mniej niz w ASO gdzie chca za te lampy 1040zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ziomka z Niemców, ktory jest w stanie sprzedac jeden zestaw ORI LEDów od S6 za 180 euro plus shipping cost to Poland.

Gościu jest pewniakiem bo juz od niego kupowałem swoje LEDy.

Moge go zapytać czy ma więcej kompletów i w tym momencie jeżeli bedzie miał więcej kompletów to moge ponegocjować cenę.

Dajcie znać jak sie zdecydujecie i pamietajcie !!

"... if you wanna play, you gotta pay!" drivingmd2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem gotowy :) , jesli do niedzieli nic sie nie zmieni w tym temacie, żeby nie obciążać Ba$ora będę zamawial tutaj http://www.vwautoczesci.pl/sklep,3447,,,03,,pl-pln,507896,0.html

Zawsze służę pomocą dla forumowiczów.

Proszę odmieniać Ba$iora :thumbup:, ==> nie Ba$ora :embarrassed:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 20:00 _________________________________________________Witam,

Tak będzie sie prezentować auto z dokładką firmy RIEGER i Ledami (+ kratki Carbon) od S6.

rieger1ti9tv3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior pieknie, ale mam nadzieje ze Ty bez brewek.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc co się dowiedziałem..do lamp ledowych od s6 nie trzeba modułu..koleś w wawie robi takie rzeczy..ostatnio montował sobie ledy z r8 do b7 i tam potrzebny jest już sterownik..te ledy mają dwie możliwości świecenia postojowe 8v oraz 40v dzienne i świecą maxymalną mocą co daje super efekt..

niedawno widziałem te ledy od s6 na żywca po ciemaku..qwa świecą kox jasno więc polecam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zgromadziłem już wszystkie części.

dsc05818zw6.jpg

Z całym pakunkiem udałem się do lokalnego Bodyshopu.Kratki oraz Ledy od Audi S6 nie pasują do zderzaka od Audi A4 S-line/S4.Można je wcisnąć na siłę i napchać szpachli (kitu) ale to mija się z celem.Decyzja padła aby zakupić zderzak od Audi A6 S6/S-line i wyciąć całe otwory na kratki i Ledy.Po krótkich poszukiwaniach znalazłem zderzak od A6 S-line, który jest identyczny z wersją od S6 oprócz najważniejszego szczegółu...mocowań na LEDY. Kratki od S6 pasują, a mocowania na Ledy zostaną dorobione.Zapowiada się dużo rzeźbienia (wycinanie, spawanie plastiku itp) ale gra warta jest świeczki (a raczej LEDów).Jutro będę podłączał diody,do których należy poprowadzić kabelki przed instalacją całego "sprzętu". Cała instalacja zostanie przeprowadzona w następna sobotę. Zdam szczegółową relację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba$ior to w takim razie.. jakim sposobem cala reszta posiadaczy audi a4 sline wrzucila ledy do swoich kitow ? z tego co widzialem na zdjeciach .. nie bylo nic z rezania zderzakow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...