Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na zlot zimowy jak w sam raz :naughty:

Sprawdzałem pogodę długoterminową:

Grudzień - ciepły i wilgotny

Styczeń - ciepły i wilgotny

Luty - zimny i może trochę śniegu.

Pier.dole to. Zamieniam na quada, albo niech nasz szamanek :witch1: ściągnie śnieg z nieba i wtedy robię kulig dla A4-klub

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka

Opublikowano
:good: :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

AiC

a co to?

Opublikowano

Siemka

\Dobry Kozak :good:

Opublikowano

Sprawdzałem pogodę długoterminową:

Grudzień - ciepły i wilgotny

Styczeń - ciepły i wilgotny

Luty - zimny i może trochę śniegu.

Adriano - ta prognoza to chyba dla Italy ? :decayed: :decayed:

u nas, owszem, wypiz*owo już od miesiąca ale fakt że bez śniegu

Opublikowano

Sprawdzałem pogodę długoterminową:

Grudzień - ciepły i wilgotny

Styczeń - ciepły i wilgotny

Luty - zimny i może trochę śniegu.

Gdzie Ty to sprawdzałeś?

Opublikowano

:)

u nas śnieg :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Proste, ze bedzie snieg. Na zlosc Adahowi, ze nie kupil quattro :decayed:

Mam nowa pompe wspomagania, wiec znowu bedzie co zajezdzic w zime :decayed:

Opublikowano

Proste, ze bedzie snieg. Na zlosc Adahowi, ze nie kupil quattro :decayed:

:polew: :polew:

eee tam nie chce Quattro na 3 dni w roku z czego na jazdy po placu przypada 1-2 godziny rocznie :decayed:

powiedzmy sobie szczerze - mieszkam w górach - OK, gdzieś w Finalandii - OK ... ale Łorsoł .... czysty szpan + większe spalanie :decayed: :decayed:

Opublikowano

... ale Łorsoł .... czysty szpan + większe spalanie :decayed: :decayed:

i nie można zapiszczeć przy lachonach...

Opublikowano

eee tam nie chce Quattro na 3 dni w roku z czego na jazdy po placu przypada 1-2 godziny rocznie :decayed:

powiedzmy sobie szczerze - mieszkam w górach - OK, gdzieś w Finalandii - OK ... ale Łorsoł .... czysty szpan + większe spalanie :decayed: :decayed:

Eeee... mocno to naciagane :cool1:

Q to nie tylko snieg :tongue4:

Walka z trakcja na mokrym jaka maja ludzie z 1.9 po chipsie zszargalaby mi nerwy :kox:

Opublikowano

Eeee... mocno to naciagane :cool1:

Q to nie tylko snieg :tongue4:

Walka z trakcja na mokrym jaka maja ludzie z 1.9 po chipsie zszargalaby mi nerwy :kox:

Mocno naciągane marudzenie ludzi, którzy kiedyś jeździli ośką i nie narzekali, a teraz jakoś ośka jest beeee.

Opublikowano

Eeee... mocno to naciagane :cool1:

Q to nie tylko snieg :tongue4:

Walka z trakcja na mokrym jaka maja ludzie z 1.9 po chipsie zszargalaby mi nerwy :kox:

Mocno naciągane marudzenie ludzi, którzy kiedyś jeździli ośką i nie narzekali, a teraz jakoś ośka jest beeee.

punkt widzenia zależy od..... :decayed:

Opublikowano

No ja mam ośkę i mocnego chipsa (144KM 316Nm) i na zimówkach na mokrym masakra. Mieli nawet na trójce :thumbdown:

Opublikowano

Mocno naciągane marudzenie ludzi, którzy kiedyś jeździli ośką i nie narzekali, a teraz jakoś ośka jest beeee.

Każdy kiedyś tylko walił konia i nie narzekał, a teraz wiemy, że ciepłe wnętrze kobiece jest znacznie lepsze. :decayed:

Siemka mordeczki :hi:

Opublikowano

No ja mam mocnego chipsa i na zimowkach na mokrym masakra. Mieli nawet na trójce :thumbdown:

Masz po prostu za ciężką nogę..

Opublikowano

Eeee... mocno to naciagane :cool1:

Q to nie tylko snieg :tongue4:

Walka z trakcja na mokrym jaka maja ludzie z 1.9 po chipsie zszargalaby mi nerwy :kox:

Mocno naciągane marudzenie ludzi, którzy kiedyś jeździli ośką i nie narzekali, a teraz jakoś ośka jest beeee.

punkt widzenia zależy od..... :decayed:

no nie?

boisz się dokończyć?

:witch1: krzywdy Ci nie zrobi :gwizdanie:

Opublikowano

Wystarczyłoby żeby ośka była z tyłu i wszyscy byliby zadowoleni :kwasny:

Mnie tam brakuje tylnego napędu .. na pewno drugi raz ośki nie kupię albo tył albo quatro. :evil:

I to nie kwestia szpanu tylko przyjemności z jazdy .. ślizgający się przód to kupa na maxa :sick3:

Opublikowano

Mocno naciągane marudzenie ludzi, którzy kiedyś jeździli ośką i nie narzekali, a teraz jakoś ośka jest beeee.

Łukasz,

mam wyciagnac z archiwum Twoje posty jak to oska Cie wk***ia? :decayed:

nie pitol, bo jezdzilem oska TDI wczensiej i mimo 90PS byly problemy na mokrym.

bylem w tym roku na nartach ojca passatem (115PS, TDI), to poprostu byl dramat... spod pensjonatu byla meka z wyjazdem... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.