Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyznac sie kto glosowal na lookiera :polew: Dziewczyny Wam nie szkoda?

Dokładnie, jeszcze nam przepadnie i co będzie :bicz: :bicz: a mamy Ją tylko jedną :afro:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to pewnie poziek ....chce mnie oddac w dobre rece :polew: :polew:

Opublikowano

to pewnie poziek ....chce mnie oddac w dobre rece :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oj dziewczynki wy moje ale wywijacie :polew:

Poz pozniej bedzie Ankieta kto zaopiekuje sie Q :polew:

Opublikowano

Oj dziewczynki wy moje ale wywijacie :polew:

Poz pozniej bedzie Ankieta kto zaopiekuje sie Q :polew:

Oczywiście :) przecież nikogo nie pozostawimy bez opieki... Lukas w przypadku Q masz 99% sznas że wygrasz :) w końcu Q zachwyciła się twoim felunkiem :wink:

Opublikowano

Q przyjeżdza do mnie na wakacje misiaczki :tongue: :tongue: :tongue:

Opublikowano

ale do tego czasu to jeszcze 3 tyg i pozniej ze dwa razy bilet przebukuje :polew:

Opublikowano

Q przyjeżdza do mnie na wakacje misiaczki :tongue: :tongue: :tongue:

Niezły cwaniaczek z tego Pozia .....

P.S

Może jakiś chat forumowy- będzie szybciej łatwiej ( Witek zawsze narzekał że net mu wolno chodzi )

Opublikowano

ale Wy tu skrt macie. Najpierw nie ogarnialem kto to "Bialy" teraz Q - prosze o info na PW/gg :rolleyes:

Opublikowano

Q to Qrycha :)

Opublikowano

K@#$#!!! wiem,że to nie tu miejce na takie zwierzenia, ale jebie jestem wku!!!! Rozpiąłem kompa i kilka wtyczek pod nim, zpiąłęm spowrotem i.... nie odpala. Kreci ale nie pali sku... jeden!!!

No i na uj tam żeś grzebał :D Norbi byliśmy w TVNTurbo jak spierdalamy od kamoli hyhyhy

Opublikowano

Znając ciebie rzucałeś kamolami w dobre dupencje :polew:

Opublikowano

Znając ciebie rzucałeś kamolami w dobre dupencje :polew:

:polew: :polew: :polew: nie no chyba był "ocenzrowany" na wyjeździe :wink:

Opublikowano

Ono nie ma cenzury. Niektórzy mają fakt :polew:

Opublikowano

Ono nie ma cenzury. Niektórzy mają fakt :polew:

I to jeszcze jaką .... :foch: :foch:

Opublikowano

Oj widze Looooookier wychodzi na prowadzenie hyhyhy

W teleexpresie mówili że kolejne WIELKIE pożegnanie poźka odbędzie sie w piątek :D Normalnie strach sie bać.

Opublikowano

Oj widze Looooookier wychodzi na prowadzenie hyhyhy

W teleexpresie mówili że kolejne WIELKIE pożegnanie poźka odbędzie sie w piątek :D Normalnie strach sie bać.

Jak to wieści szybko się rozchodzą :rolleyes:

Opublikowano

Ono to bylo nagrywac jak wijemy od tych kamieni az dziwne ze zaden PStry PSTRY PSTRY nie dostal centralnie kamieniem :shocked:

Kto na mnie glosuje przeciez ja biore Qryche z dwoma nie dam sobie rady :polew:

WIELKIE pożegnanie poźka odbędzie sie w piątek

to znaczy ze skonczy sie na lotnisku w poniedzialek z flagami i orkiestra a na koniec cala kolumna A4 wyprowadzi samolot na pas :polew:

Opublikowano

Lukas zapomniałeś o dziewczynkach sypiących kwiaty i orkiestrze dentej :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Kto na mnie glosuje przeciez ja biore Qryche z dwoma nie dam sobie rady

wirze w Ciebie - wiara ponoc czyni cuda. Podjedz dobrze pawelkow przed podjeciem sie zadania :polew:

Cytuj

WIELKIE pożegnanie poźka odbędzie sie w piątek

to znaczy ze skonczy sie na lotnisku w poniedzialek z flagami i orkiestra a na koniec cala kolumna A4 wyprowadzi samolot na pas

pozniej cala kolumna back do pozka na impre i kolejne pozegnanie po kolejnym tygodniu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.