Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich schorowanych na ptasią grypę :kox: mnie już rozłożyło :disgust:

ja sie chyba od ciebie kórwa zaraziłem ,bo mnie telepie niemozliwie :confused4:

Ja dzisiaj wybrałem się do lekarza bo od Lutego mam katar :angry:

Kolejki jak ja pier***e i z powrotem :wallbash: :wallbash:

Od Lutego masz katar ? :shocked::blink: k**wa... hardcore :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może czym innym on jest wywołany ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

może czym innym on jest wywołany ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

Mężu masz tutaj.. popudruj sobie nosek to Ci wchłonie tą wilgoć.. :hahaha:

Opublikowano

może czym innym on jest wywołany ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Mam alergie na Ciebie :decayed:

Mężu masz tutaj.. popudruj sobie nosek to Ci wchłonie tą wilgoć.. :hahaha:

Nosfer..ja to poczekam do Maja..później będziesz cienko pierdział pod pantoflem Kaśki :naughty: :naughty: :kox::tongue4:

U mnie to nie do końca katar bo nie mam co wydmuchac..tylko mnie tam męczy przy zatokach :wallbash: A nie mam zbytnio czasu żaby pójśc do Pani doktor :kwasny: Dobrze że już przeszło mi kichanie bo męczyło mnie zawsze gdy brałem prysznic rano i wieczorem :wallbash:

Opublikowano

Mężu masz tutaj.. popudruj sobie nosek to Ci wchłonie tą wilgoć.. :hahaha:

Nosfer..ja to poczekam do Maja..później będziesz cienko pierdział pod pantoflem Kaśki :naughty: :naughty: :kox::tongue4:

yeah right :good:

Opublikowano

Mężu masz tutaj.. popudruj sobie nosek to Ci wchłonie tą wilgoć.. :hahaha:

Nosfer..ja to poczekam do Maja..później będziesz cienko pierdział pod pantoflem Kaśki :naughty: :naughty: :kox::tongue4:

yeah right :good:

wonna bet ?? :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

yeah right :good:

Idz do Ajdaha na korki z wychowywania kobiety :good: :good: ..idź póki jeszcze możesz :lol1:

Ja miałem korki u Stuliego, ŁukaszRR i Nadarzyńskiej chorągiewki :polew: :polew:

Opublikowano

yeah right :good:

Idz do Ajdaha na korki z wychowywania kobiety :good: :good: ..idź póki jeszcze możesz :lol1:

Ja miałem korki u Stuliego, ŁukaszRR i Nadarzyńskiej chorągiewki :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Jesteście j**nięci :kox:

Opublikowano

Jesteście j**nięci :kox:

Jesteś zamroczony :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Jesteś zamroczony :decayed::naughty::kox:

Chlapacze damskie ma na oczach więc co mu się dziwisz ... rzeczywistość okaże się brutalna :naughty::kox::tongue4:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:polew:

a ty co sie nabijasz ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :naughty:

Opublikowano

u Stuliego

kogo?

Opublikowano

:polew:

a ty co sie nabijasz ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :naughty:

ostatnio "Moorph" ma ograniczone wypowiedzi :kox:

Opublikowano

:polew:

a ty co sie nabijasz ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :naughty:

ostatnio "Moorph" ma ograniczone wypowiedzi :kox:

stara ziura na forum :decayed:

Opublikowano

Pany - dobrze to hulać będzie ? chodzi mi czy strat na transferze nie ma jak np. będę cos zasysał albo net-napierdalankus uskuteczniał :naughty:

http://allegro.pl/item828117087_pentagram_hornet_wifi_usb_802_11g_gw_5lat_wys_24h.html

Opublikowano

:polew:

a ty co sie nabijasz ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :naughty:

ostatnio "Moorph" ma ograniczone wypowiedzi :kox:

Nie chce mi sie gadać bo mój "cukierek" w piątek puścił soki z automata.. i kur.wa wracalem na lawecie spod Bydgoszczy.. :wallbash: Fura stoi na serwisie.. Podejrzewam że puścił jakiś przewód..

Więc od soboty jezdze bmw 320 i [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 13:22_________________________________________________

Pany - dobrze to hulać będzie ? chodzi mi czy strat na transferze nie ma jak np. będę cos zasysał albo net-napierdalankus uskuteczniał :naughty:

http://allegro.pl/item828117087_pentagram_hornet_wifi_usb_802_11g_gw_5lat_wys_24h.html

Adaś po co Ci ten usb-wifi-cóś.. :?: Neowypierdka chcesz podlaczyc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.