Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spod Bydgoszczy..

a widzisz.... do brzydgoszczy sie nie jeździ , tam trąca tyfusem :sick3:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spod Bydgoszczy..

a widzisz.... do brzydgoszczy sie nie jeździ , tam trąca tyfusem :sick3:

Ja to wiem.. Jechałem do Dąbek.. Za koszalinem.. I nie dojechałem.. Stanałem 25km za wspomnianym wcześniej zapomnianym przez świat miejscem[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 13:30_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,89554,title,11-latka-wiozla-samochodem-pijana-matke,wid,11703815,wiadomosc.html

Opublikowano

a widzisz.... do brzydgoszczy sie nie jeździ , tam trąca tyfusem :sick3:

Ja byłem na week, wczoraj wróciłem i jakoś nie zauważyłem żeby trącało :tongue4:

Opublikowano

Adaś po co Ci ten usb-wifi-cóś.. :?: Neowypierdka chcesz podlaczyc?

stacjonarke pod TV chce podłaczyć - nie ma to jak Call of Duty w większym formacie :naughty: [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 13:45_________________________________________________

a widzisz.... do brzydgoszczy sie nie jeździ , tam trąca tyfusem :sick3:

Ja byłem na week, wczoraj wróciłem i jakoś nie zauważyłem żeby trącało :tongue4:

ups Moskal - podpadłeś Adminowi - pozostało Ci 38...37...36... sekund życia - wydymaj coś jeszcze przed śmiercią :decayed:

Opublikowano

Adaś po co Ci ten usb-wifi-cóś.. :?: Neowypierdka chcesz podlaczyc?

stacjonarke pod TV chce podłaczyć - nie ma to jak Call of Duty w większym formacie :naughty:

W tym przypadku nie pomogę..

Ja mam kabel S-video -> SCART pociągniety w puszce od lapka do TV, ale na kablu to traci jakość. Ale do filmow... Może być.. Choć zadowolony nie jestem. Chyba pociagne DVI albo coś innego..

Tylko uważaj, bo jak masz dobre kino to przy dobrych ustawieniach mozesz popuścić.. Jak bedą strzelali do Ciebie z tyłu.. :wink:

Opublikowano

Ja byłem na week, wczoraj wróciłem i jakoś nie zauważyłem żeby trącało :tongue4:

i to jest właśnie najgorsze ,że tego nie zauważasz :thumbdown:

Opublikowano

Pany - dobrze to hulać będzie ? chodzi mi czy strat na transferze nie ma jak np. będę cos zasysał albo net-napierdalankus uskuteczniał :naughty:

http://allegro.pl/item828117087_pentagram_hornet_wifi_usb_802_11g_gw_5lat_wys_24h.html

napisz co kombinujesz.

Opublikowano

i to jest właśnie najgorsze ,że tego nie zauważasz :thumbdown:

Nie znasz się :tongue4:

Opublikowano

siema z rana :naughty:

moskal ogarnales kompa wreszcie?

Opublikowano

i to jest właśnie najgorsze ,że tego nie zauważasz :thumbdown:

Nie znasz się :tongue4:

akurat mieszkałem w Toruniu i wiem co nieco na temat bydgoszczy :wink4::sick3:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 14:28_________________________________________________

moskal ogarnales kompa wreszcie?

niespecjalnie , bo żeby to zrobic musiałbym miec informatyka przy dópie i auto podpięte pod kompa :thumbdown:

Opublikowano

Niech zgadne... Torun z Bydgoszcza tak samo kocha sie jak z Kielce z Radomiem? :decayed:

Opublikowano

Torun z Bydgoszcza tak samo kocha sie jak z Kielce z Radomiem?

jak Warszawa z resztą PL :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Robert a ty co dopiero wstałeś :polew: za robotę byś się wziął :cool1:

Opublikowano

Torun z Bydgoszcza tak samo kocha sie jak z Kielce z Radomiem?

jak Warszawa z resztą PL :decayed: :decayed:

Co mielismy okazje odczuc w okolicach Poznania :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Robert a ty co dopiero wstałeś :polew: za robotę byś się wziął :cool1:

Mam syndrom dnia wczorajszego:) Ale już dochodzę do siebie :decayed:

Opublikowano

Torun z Bydgoszcza tak samo kocha sie jak z Kielce z Radomiem?

jak Warszawa z resztą PL :decayed: :decayed:

Co mielismy okazje odczuc w okolicach Poznania :polew: :polew: :polew:

w Pile szczególnie, już nie wspomnę o iPhonie :kox: :kox:

Opublikowano

Torun z Bydgoszcza tak samo kocha sie jak z Kielce z Radomiem?

jak Warszawa z resztą PL :decayed: :decayed:

Co mielismy okazje odczuc w okolicach Poznania :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Robert a ty co dopiero wstałeś :polew: za robotę byś się wziął :cool1:

Mam syndrom dnia wczorajszego:) Ale już dochodzę do siebie :decayed:

Czym się zatrułeś tym się lecz :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 14:51_________________________________________________Siema ogry :hi:

Opublikowano

Torun z Bydgoszcza tak samo kocha sie jak z Kielce z Radomiem?

jak Warszawa z resztą PL :decayed: :decayed:

Co mielismy okazje odczuc w okolicach Poznania :polew: :polew: :polew:

trabia panikują, na radiu drą ryja się że wariat i wogóle - a Michu z kamienną miną zwykłe wyprzedzanko na podwójnej pod górke robił ... Oskar ustawiał dupeczki na wieczór a ja trzymałem zawór żeby tapicery po bronxie nie zamoczyć :decayed:

straszne nerwusy w tym Poznaniu - potem taki do stolycy wjedzie i głupieje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.