Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jakie są rodzaje kobiet?

1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.

2. Damy - temu damy, tamtemu damy.

3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.

4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.

5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.

6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.

7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.

8. Domatorki - byle komu, aby w domu.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprzeglo od G60

Głupie pytanie... co to sprzęgło od G60? :)

na tyle gupie, że znajdziesz 100 tematów w technicznym :tongue4::kox::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i g60 mial 225 Nm ja mam 316nm... No nie wiem, nie wiem...

Tylko, ze Ty masz diesla.

Opublikowano

Tak jakby temat sie wyjaśnił.Nie sprzęgło padło a półoś ukręciłem. Dobrze bo taniej :)

Opublikowano

Dobrze bo taniej :)

ja wiem czy dobrze... chyba lepiej jakby nic się nie stało :wink4:
Opublikowano

no tak ale półoś vs komplet sprzęgła... :)

Pewnie będę teraz jeździł delikatniej... przez jakieś dwa tygodnie :)

Opublikowano

Pany szukam poldolota na gazie z opłatami przynajmniej do marca 2010 na gazie tak za 600-700 zł. Macie coś takiego albo ktoś znajomy ma?

Ważne żeby silnik był ok. blacha może byc w kiepskim stanie. Chce go tylko do zabawy w zime bo eSy troche szkoda.

Opublikowano

Pany szukam poldolota na gazie z opłatami przynajmniej do marca 2010 na gazie tak za 600-700 zł. Macie coś takiego albo ktoś znajomy ma?

Ważne żeby silnik był ok. blacha może byc w kiepskim stanie. Chce go tylko do zabawy w zime bo eSy troche szkoda.

Jakbym Cię zobaczył w poldzie to bym chyba popuścił po cichu ..ze śmiechu :polew:

Opublikowano

Pany szukam poldolota na gazie z opłatami przynajmniej do marca 2010 na gazie tak za 600-700 zł. Macie coś takiego albo ktoś znajomy ma?

Ważne żeby silnik był ok. blacha może byc w kiepskim stanie. Chce go tylko do zabawy w zime bo eSy troche szkoda.

ustalmy coś - nie znajdziesz Poldka z blachami w dobrym stanie - one z FSO już wylatywały podgryzione :decayed:

tu jest ładny ale drogi -> 1000 pln trzeba wyłożyć czyli o 30-40% przekracza budżet :wink4:

http://www.allegro.pl/item843859122_super_polonez_za_mala_kase.html

Opublikowano

Jakbym Cię zobaczył w poldzie to bym chyba popuścił po cichu ..ze śmiechu

jak tylko znajde jakiegoś to zobaczysz napewno, wystarczy ze wpadniesz na spota do wafki :P A nawet moge zrobić specjalną sesje dla Ciebie żebyś mogł sobie w domu popuścić :decayed:

Aydaho ale ubezpieczenie ma do stycznia i daleko.

ten sie wydaje spoko i cena tez ok, oplaty do 10.2010 ale daleko strasznie. Aczkolwiek pomysle jak nie znajde niczego w tym tygodniu to sie mzoe do Wro przejade :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10736705

A tu mój poprzedni, też do zabawy w zime. Na tylnej szybie naklejka BLAUPUNKT i płomienie po bokach :kox:

20080106200.jpg

20080106201.jpg

Opublikowano

:doh1: :laghing2:

Opublikowano

.uj jadę jutro leopoldem na spota :kox::decayed:

Opublikowano

ale Justy za drogi. A poldolotem bardzo fajnie sie lata, szczególnie ze nie obawiasz sie o dziury, krawężniki itd. Do tego jest niezniszczalny i naprawde wygodny :)

Opublikowano

potwierdzam ze poldkiem fajnie się jeździ w zimię

Opublikowano

Znowu gadacie o samochodach :thumbdown::decayed:

Opublikowano

jakaś giejnia.... :decayed:

Opublikowano

Szwagier znowu przygarnął green pointa :laghing2: :lol1:

Opublikowano

Szwagier

...za późno :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.