Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

b14faf1083a55a86med.jpg

:polew::naughty::kox: Siemano Zboczuchy :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Dobra latawica na tej focie :naughty: :naughty:

Opublikowano
1259433120_by_ahlon_500.jpg
Opublikowano

ak mi się panna kiedyś poszczała podczas orgazmu to myslalem, że zejde.

Moze sie z nudów poszczała :D

właśnie pomogłeś rozwiązac moją największą zagadke życiową :decayed:

o dzięki CI PA-nie :notworthy:

Opublikowano

Dobra latawica na tej focie :naughty: :naughty:

chcesz powiedzieć "wyru....by" :naughty:
Opublikowano
:hi: dziękuje za okazaną pomoc :notworthy: . mam nadzieje że przewód jutro odkręci się lekko i będe mógl wrócić na kołach. pozdrawiam wszystkich. :good: ps dobry chrzest jak na pierwszy spot.
Opublikowano

ciesz się chłopie, że Ci pękł na spocie :kox:

Opublikowano

Ale za***isty spot był dzisiaj na Torwarze... :slina: :slina:

Tylu d*p dawno nie widziałem...odlot :good: :good: :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ale za***isty spot był dzisiaj na Torwarze... :slina: :slina:

Tylu d*p dawno nie widziałem...odlot :good: :good: :good::kox: :kox: :kox: :kox:

a to tam te zdjęcia robiłeś http://www.odloty.tv/cd/flash_info_popup.php/products_id/18256?osCsid=86e4cl9giu9kiirpsoou81lqf7 :naughty:
Opublikowano

Ale za***isty spot był dzisiaj na Torwarze... :slina: :slina:

Tylu d*p dawno nie widziałem...odlot :good: :good: :good::kox: :kox: :kox: :kox:

a to tam te zdjęcia robiłeś http://www.odloty.tv/cd/flash_info_popup.php/products_id/18256?osCsid=86e4cl9giu9kiirpsoou81lqf7 :naughty:

jesteś mega żałosny :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: zero własnego pomysłu....

rozczarowałem się tobą :sick3:

Opublikowano

ale tłumy...

Opublikowano

ale tłumy...

jest Poziek jest zabawa :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj po spocie pojawił się dylemat. Czy boczki i deska rozdzielcza w Audi jest czarna czy granatowa/ciemno granatowa.

Wszyscy twierdzimy, że to czarny kolor ale Adrian wprowadził zamęt i jego gorące, południowe oczy widzą tam ciemno-granatowo-czarny.

Drogie Bravo pomóżcie :decayed:

zdjcie0159k.jpg

zdjcie0160v.jpg

Opublikowano

Dzisiaj po spocie pojawił się dylemat. Czy boczki i deska rozdzielcza w Audi jest czarna czy granatowa/ciemno granatowa.

Wszyscy twierdzimy, że to czarny kolor ale Adrian wprowadził zamęt i jego gorące, południowe oczy widzą tam ciemno-granatowo-czarny.

Drogie Bravo pomóżcie :decayed:

zdjcie0160v.jpg

zdjcie0159k.jpg

Odpowiedź Bravo:

Drogi Kali

odpowiedzią na twoje zmartwienie będzie wysłanie Adriana na impreze bez telefonu :przebiegly:

pozdrawiam

redakcja Bravo

:kox:

Opublikowano

5xsg43.jpg

po prawej quattro :kox:

i jeszcze reklama imprezki

bombabomba.jpg

Opublikowano
  • Autor

... ale Adrian wprowadził zamęt

jemu to już się całkiem coś z tymi kolorami poprzestawiało (chyba przez te Włoszki :decayed: ), najpierw twierdził że G12 jest żółty, później że moja decha jest granatowa... w dodatku nikogo nie chciał poczęstować swoimi "śmiesznymi" papierosami :mysli:

Opublikowano

:hi: dziękuje za okazaną pomoc :notworthy: . mam nadzieje że przewód jutro odkręci się lekko i będe mógl wrócić na kołach. pozdrawiam wszystkich. :good: ps dobry chrzest jak na pierwszy spot.

szczęście w nieszczęściu ważne że nie poganiałeś gdzieś z 80 do świateł w tym momencie :shocked: :shocked:

pamiętaj żeby płynu do tankować i odpowietrzyć hample :good: :good:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 23:56_________________________________________________

... ale Adrian wprowadził zamęt

jemu to już się całkiem coś z tymi kolorami poprzestawiało (chyba przez te Włoszki :decayed: ), najpierw twierdził że G12 jest żółty, później że moja decha jest granatowa... w dodatku nikogo nie chciał poczęstować swoimi "śmiesznymi" papierosami :mysli:

boczki jak boczki ale z tym płynem to już nie przejdzie:) :kox: :kox: :kox: cos kolega chyba ze wschodu fajki ciągnie :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: właśnie Cie szukałem, dzieki :notworthy: za kompa . trzeba , jutro to mam nadzieje zrobie, długo jeszcze byliście?

Opublikowano
  • Autor

o kurw........ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.