Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ale za***isty spot był dzisiaj na Torwarze... :slina: :slina:

Tylu d*p dawno nie widziałem...odlot :good: :good: :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za***isty spot był dzisiaj na Torwarze... :slina: :slina:

Tylu d*p dawno nie widziałem...odlot :good: :good: :good::kox: :kox: :kox: :kox:

a to tam te zdjęcia robiłeś http://www.odloty.tv/cd/flash_info_popup.php/products_id/18256?osCsid=86e4cl9giu9kiirpsoou81lqf7 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za***isty spot był dzisiaj na Torwarze... :slina: :slina:

Tylu d*p dawno nie widziałem...odlot :good: :good: :good::kox: :kox: :kox: :kox:

a to tam te zdjęcia robiłeś http://www.odloty.tv/cd/flash_info_popup.php/products_id/18256?osCsid=86e4cl9giu9kiirpsoou81lqf7 :naughty:

jesteś mega żałosny :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: zero własnego pomysłu....

rozczarowałem się tobą :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tłumy...

jest Poziek jest zabawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po spocie pojawił się dylemat. Czy boczki i deska rozdzielcza w Audi jest czarna czy granatowa/ciemno granatowa.

Wszyscy twierdzimy, że to czarny kolor ale Adrian wprowadził zamęt i jego gorące, południowe oczy widzą tam ciemno-granatowo-czarny.

Drogie Bravo pomóżcie :decayed:

zdjcie0159k.jpg

zdjcie0160v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po spocie pojawił się dylemat. Czy boczki i deska rozdzielcza w Audi jest czarna czy granatowa/ciemno granatowa.

Wszyscy twierdzimy, że to czarny kolor ale Adrian wprowadził zamęt i jego gorące, południowe oczy widzą tam ciemno-granatowo-czarny.

Drogie Bravo pomóżcie :decayed:

zdjcie0160v.jpg

zdjcie0159k.jpg

Odpowiedź Bravo:

Drogi Kali

odpowiedzią na twoje zmartwienie będzie wysłanie Adriana na impreze bez telefonu :przebiegly:

pozdrawiam

redakcja Bravo

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale Adrian wprowadził zamęt

jemu to już się całkiem coś z tymi kolorami poprzestawiało (chyba przez te Włoszki :decayed: ), najpierw twierdził że G12 jest żółty, później że moja decha jest granatowa... w dodatku nikogo nie chciał poczęstować swoimi "śmiesznymi" papierosami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziękuje za okazaną pomoc :notworthy: . mam nadzieje że przewód jutro odkręci się lekko i będe mógl wrócić na kołach. pozdrawiam wszystkich. :good: ps dobry chrzest jak na pierwszy spot.

szczęście w nieszczęściu ważne że nie poganiałeś gdzieś z 80 do świateł w tym momencie :shocked: :shocked:

pamiętaj żeby płynu do tankować i odpowietrzyć hample :good: :good:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 23:56_________________________________________________

... ale Adrian wprowadził zamęt

jemu to już się całkiem coś z tymi kolorami poprzestawiało (chyba przez te Włoszki :decayed: ), najpierw twierdził że G12 jest żółty, później że moja decha jest granatowa... w dodatku nikogo nie chciał poczęstować swoimi "śmiesznymi" papierosami :mysli:

boczki jak boczki ale z tym płynem to już nie przejdzie:) :kox: :kox: :kox: cos kolega chyba ze wschodu fajki ciągnie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurw........ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...