Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- co? - "Ty jesteś pantofel" i że niby Ja nie wejdę ? :disgust:

oj boli cie co nie ?? :decayed::kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Po prostu cytuję wszech powtarzany przez Ciebie tekst.. :gwizdanie:

-nic osobistego :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziu - rzuć w piz*u to księgowanie i weź się za męski zawód ... znalazłem Ci nawet już wymarzoną robotę :wink4:

http://otopraca.pl/praca/Tester-prezerwatyw-605455427

Adaś widac, że uważnie czytasz forum :decayed:

:siema: kloce

Opublikowano

Poziu - rzuć w piz*u to księgowanie i weź się za męski zawód ... znalazłem Ci nawet już wymarzoną robotę :wink4:

http://otopraca.pl/praca/Tester-prezerwatyw-605455427

Adaś widac, że uważnie czytasz forum :decayed:

Ja pitole 5 raz :decayed:

Opublikowano

Ja pitole 5 raz :decayed:

Chyba, muszę Ci załatwic korki z bluzgania :decayed:

Opublikowano

Ja pitole 5 raz :decayed:

Chyba, muszę Ci załatwic korki z bluzgania :decayed:

Niech mnie drzwi ścisną.. :angry: O co chodzi do 100 tysięcy kapselków ? :mysli:

Opublikowano

Niech mnie drzwi ścisną.. :angry: O co chodzi do 100 tysięcy kapselków ? :mysli:

To ja to przetłumaczę na język bardziej zrozumiały w tym wątku:

O żesz kur.wa mać.. :angry: O co chodzi do hu.a wafla ? :mysli:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

fajna pinda

Opublikowano

O co chodzi do chu.a wafla ?

:tongue4:

Opublikowano

Poziu - rzuć w piz*u to księgowanie i weź się za męski zawód ... znalazłem Ci nawet już wymarzoną robotę :wink4:

http://otopraca.pl/praca/Tester-prezerwatyw-605455427

Adaś widac, że uważnie czytasz forum :decayed:

:siema: kloce

Bingo ! :polew: :polew:

własciwie ostatnio to czytam tylko nagłówki :decayed: :decayed:

Opublikowano

Niech mnie drzwi ścisną.. :angry: O co chodzi do 100 tysięcy kapselków ? :mysli

Przyzwyczajasz się już do roli kulturalnego męża? :decayed:

To ja to przetłumaczę na język bardziej zrozumiały w tym wątku:

O żesz kur.wa mać.. :angry: O co chodzi do hu.a wafla ? :mysli:

:naughty: :naughty: :naughty:

Korwa..inaczej bym nie zrozumiał :decayed::tongue4:

Czy może mi ktoś powiedziec czy w Arkadii i innych wylęgarniach prostytucji są już przeceny ?? :decayed:

Opublikowano

Czy może mi ktoś powiedziec czy w Arkadii i innych wylęgarniach prostytucji są już przeceny ?? :decayed:

a ja wczoraj myślałem ze ty tym pytaniem chcesz łacha podrzeć , a tu klops..

ty chcesz do mniasta na zakupy zajechać :shocked:

Opublikowano

Siema brzydale :hi:

Playmate za***ista laska. Mioodziooo :slina: :slina:

Byłem w Allianz'ie na oględzinach i orzekli zderzak do naprawy i lakierowania i klapa tylna do lakierowania.

Dali na to odpowiednio 15 i 3 roboczogodziny. Orientujecie się mniej więcej w jakich cenach wacha się 1 roboczogodzina?

Opublikowano

a ja wczoraj myślałem ze ty tym pytaniem chcesz łacha podrzeć , a tu klops..

ty chcesz do mniasta na zakupy zajechać :shocked:

Muszę śmigac do Legionowa na przegląd LPG :wink4:

A trzeba sobie nowe trampki kupic i może parę gadżetów dla Córki bo w tym pierdoolonym lublinie nic nie ma :disgust:

Opublikowano

Byłem w Allianz'ie na oględzinach i orzekli zderzak do naprawy i lakierowania i klapa tylna do lakierowania

i po co było Poldka kupować :decayed: :decayed:

Opublikowano

Byłem w Allianz'ie na oględzinach i orzekli zderzak do naprawy i lakierowania i klapa tylna do lakierowania

i po co było Poldka kupować :decayed: :decayed:

Jeszcze nie kupiłem. Jest jeden fajny na bemowie ale się dodzwonic nie moge. Napisałem maila do goscia i zobaczymy. jak będzie w dobrym stanie mechanicznym i będzie miał opłaty w maire długo to go biore i na nast. spota przyjade drift furą :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Nosfer za***isty filmik. :polew: :polew: Shit happens :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.