Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj oj oj oj

zgadzam sie z przedmowca :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki wszystkim za super imprezke :oklaski:

Opublikowano

Też chciałem podziękować za fajną impre i przeprosić, że tak szybko się zmyłem. Następnym razem nadrobię :)

Na uczelnię udało mi się dotrzeć rano, egzamin zdać, kaca nie mam więc wszystko OK :thumbup:

Opublikowano

a ja sobie obiecalem ze juz nigdy nie zjem 4 pawelkow na raz :sick3: Poziek :bicz3: wiedziales jak mnie podejsc

Imprezka byla KOX :dance:

a ile było pstry pstry pstry :thumbup:

Opublikowano

a ile było pstry pstry pstry :thumbup:

No to gdzie te foty?

Opublikowano

Oniak ma ale powiedzial ze da jak dojdzie do siebie :notworthy:

Opublikowano

Oniak ma ale powiedzial ze da jak dojdzie do siebie :notworthy:

Hehe.. czyli najwcześniej w środę? :)

Opublikowano

właśnie :mysli:

Opublikowano

Adas ty to lepiej idz popracuj inni zapier**** cały tydzien zeby w piatek mozna bylo sie :drunk: a ty jak zawsze nic nie robisz :D

Opublikowano

Adas ty to lepiej idz popracuj inni zapier**** cały tydzien zeby w piatek mozna bylo sie :drunk: a ty jak zawsze nic nie robisz :D

Co prawda toprawda ;) złej baletnicy rąbek przy spódnicy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a własnie mam koszulki POLO od Aniola M biala i czarna XXL na spocie rozdam to jak ktos bedzie chcial to zapraszam :tongue4:

Opublikowano

Wszystkie fotki wam nagram albo gdzieś na serwerek wsadzę i wyśle pw :)

tu pare:

03aa5.jpg

01oy0.jpg

02tb4.jpg

04mw5.jpg

05wy9.jpg

06jq8.jpg

07bs7.jpg

34372164if3.jpg

Impra jak zawsze udana , pełna kulturka :) Super że było tyle ludzi , fajnie że Angela sie zjawiła , gicio :)

Opublikowano

Oniak, na http://picasaweb.google.pl wrzuc bo inne serwery wpieprzaja reklamy, bannery i ciezko sie oglada.

Opublikowano

Zdjecia :thumbup: Ciekawe kto robil pstry pstry pstry :decayed:

Przepraszam czy ktos widzial Wita co sie z chlopakiem stało bo wczoraj nie wyglal najlepiej :shocked:

Opublikowano

hehehe. Nie tylko wyglądał nienajlepiej, ale też tak się czuł.

Megamasakra. Ja już z Wami więcej nie piję. Spora część wczorajszego filmu wymazana :D .

Ledwo się dziś podniosłem.

Lukas. Dzięki za wczoraj (nie mogę znaleźć ikonki mrugnięcia). Ta biała polówka M to moja.

Opublikowano

A co my tu mamy hyhyhy

screenhunter01jun170046cr0.jpg

A jaki qwa zadowolony :naughty:

Opublikowano

komentarz do zdjęć będzie tylko jeden - KOX :dance: :dance:

Wiciu, to fakt że wczoraj nie wyglądałeś najlepiej ale za to kazanie wychodziły Ci w 1000000% :oklaski: :oklaski:

Ono jak tam :foch: już po sprawie czy musiałem dzisiaj zmywać ??

Opublikowano

qwa już jasno a ja jeszcze w pracy :/

Opublikowano

qwa już jasno a ja jeszcze w pracy :/

A co Ty jeszcze tam robisz ??

Opublikowano

Poziu a czy Q widziala to zdjecie :D bo wydaje mi sie ze nie :bicz3:

A jaki qwa zadowolony

a ty bys nie byl zadowolony jakbys trzymal faje w recy maluszka w kieszeni zyc nie umierac :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.